AEG HK 654400 XB - krátká recenze

25. listopadu 2020 0
AEG HK 654400 XB
  • počet varných zón: 4
  • příkon: 7400 W
  • rozměr: 5.50 x 57.60 x 51.60 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Varné desky
14 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

AEG HK 654400 XB je samostatná varná deska s kombinovaným ovládáním - elektronické posuvné-tlačítkové. 4 varné zóny se dokonale přizpůsobí vašemu nádobí bez ohledu na jeho umístění. Zóny lze vertikálně spojit a vytvořit tak dvě extra široké zóny. Vzniklou zónu pak ovládáte ovládacími prvky DirekTouch než jednu.

Další funkce: automatické rychlé zahřátí, STOP and GO pro rychlé zastavení a opětovné spuštění zóny, zámek ovládání, dětská bezpečnostní pojistka, automatické vypnutí, časovač se zvukovým signálem, Eco Timer, OptiHeat 3-stupňová kontrola zbytkové teploty.

Deska přichází v černém provedení s OptiFit Frame nerezovým rámem.

Výhody

  • zóny se přizpůsobí nádobí bez ohledu na jeho umístění
  • možnost vytvoření dvou extra velkých zón

Nevýhody

  • cena

Závěr recenze: Varná deska trochu vyšší cenové kategorie, jejíž však kromě ceny není co vytknout.

Co o AEG HK 654400 XB píše eshop

Indukční ohřev zahřívá nádobu a nikoli samotnou varnou desku. Navíc umožňuje nastavení výkonu s opravdovou přesností. Na této indukční varné desce MaxiSense® můžete umístit vaše pánve kdekoliv – není třeba je všechny pokládat zcela dovnitř kruhu. Stačí se ujistit, že zakrývají středovou značku kříže a zóny se automaticky přizpůsobí velikosti a poloze vašeho nádobí. Díky této technologii můžete také vařit v dlouhých pánvích nebo s mnoha většími pánvemi najednou.

Díky indukční technologii není zapotřebí žádné předehřívání, abyste dosáhli požadované teploty, a dochází tak co nejúčinnější přeměně energie na teplo. Čtyři zóny této varné desky lze vertikálně kombinovat do dvou extra širokých Maxi zón – které jsou velmi vhodné pro velké nebo dlouhé pánve nebo pro několik pánví najednou.

Důležitými prvky přípravy skvělého jídla jsou přesnost a volba správných nastavení. Tato varná deska vám umožňuje se tohoto úkolu ujmout. Systém DirekTouch vám nabízí okamžitý přístup k ovládání varné desky, a umožňuje tak bezprostřední volbu přesných nastavení pouhým dotykem prstu. Technologie indukčního ohřevu je nejenom rychlá a přesná, ale také velmi bezpečná. Díky funkci automatického rozpoznávání pánve bude dno pánve jedinou věcí, která se bude ohřívat – a nikoliv jiná část varné desky nebo malé předměty či náčiní, které jste na ní omylem zapomněli.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníSklokeramická varná deska, Indukční varná deska
Materiál deskysklokeramické
VýrobceAEG
Typ varné deskyindukční
Počet plotýnek/hořáků4
Typ ovládánídotykové
Hmotnost11.2 kg
Energetické údaje
Maximální příkon7400 W
Napětí220 - 240 V
Energetická třídaA++
Rozměry
Rozměry5.5 x 57.6 x 51.6 cm
Šířka57.6 cm
Hloubka51.6 cm
Funkce
Dětská pojistkaano
Indikátor zbytkového tepla/zapnutíano
Časovačano
Hodinyne
Oválná zónane
Boosterano

Vývoj ceny AEG HK 654400 XB


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.