AEG VL 5668 S - krátká recenze

25. ledna 2021 0
AEG VL 5668 S
  • Hlučnost: 70 dB
  • Příkon: 45 W
  • Počet rychlostí: 3
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Ventilátory
1 179 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Jednoduchý stojanový ventilátor AEG VL 5668 S s průměrem vrtule 40 cm a s třemi loptkami je vybaven třemi rychlostními stupni a také dálkovým ovladačem pro dokonalý uživatelský komfort. O bezpečnost se stará kovová mřížka spolu s protiskluzovými nožičkami.

Kromě možnosti oscilace můžete využít i nastavitelný úhel sklonu větráku. Ventilátor má výšku 125 cm a disponuje i režimem přírodního vánku a také nočním režimem pro váš klidný a ničím nerušený spánek.

Výhody

  • úsporný
  • vybavený nočním režimem a režimem přírodního vánku

Nevýhody

  • hlučnost
  • trošku labilnější stojan

Závěr recenze: Jednoduchý a cenově dostupný stojanový ventilátor s možností nočního režimu a režimu přírodního vánku.

Co o AEG VL 5668 S píše eshop

Doslova oázou pohody se v parných letních dnech může stát tento praktický stojanový ventilátor. Černé luxusní provedení padne do každého interiéru, maximální příkon 45 wattů zaručí ten nejvyšší výkon a zároveň úsporu energie. Díky třem rychlostním stupňům si jednoduše nastavíte průtok vzduchu dle aktuálních potřeb. Díky ochranným prvkům bude používání tohoto přístroje zcela bezpečné!

Výkonný a úsporný

Tento přístroj s maximálním příkonem 45 wattů přináší příjemné osvěžení každému, kdo se potřebuje zchladit v horkých dnech. Současně se ale nemusíte bát, že jeho používání zruinuje vaši peněženku, protože je velice úsporný. Budete překvapeni jeho extra tichým provozem, který vás nebude rušit při vašich činnostech, užít si s ním můžete i nerušený spánek.

Užitečné funkce

Předností tohoto výrobku jsou i nepostradatelné funkce, které ocení i ten nejnáročnější uživatel. Mezi ně patří nastavitelný úhel sklonu, LED kontrolka či časovač. Nepostradatelná je také možnost nastavení 3 rychlostí, jako speciální rychlost NATURE, tedy přirozený průtok vzduchu, či rychlost SLEEP pro klidný a nerušený spánek. Každý jistě uvítá také praktické dálkové ovládání.

Bezpečný a současně krásný

Výrobce AEG klade velký důraz na bezpečnost svých výrobků, proto tento ventilátor opatřil protiskluzovými nožičkami, které zaručují vysokou stabilitu a tím zcela bezpečný provoz. Praktická je i kovová ochranná mřížka, která ventilátor chrání před předměty, které by do něj mohly vletět. V bezpečí budou i zvědavé dětské prstíky. Díky oscilaci s možností vypnutí a průměrem ventilátoru cca 40 centimetrů bude vaším nepostradatelným pomocníkem nejen v horkých letních dnech.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceAEG
Provedenístojanové
Hlučnost70 dB
Příkon45 W
Dálkové ovládáníano
Hmotnost2.55 kg
Průměr vrtule40 cm
Počet rychlostí3
Oscilaceano
Barvačerný

Vývoj ceny AEG VL 5668 S


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.