Apple Watch Series 4 40mm - krátká recenze

23. září 2020 0
Apple Watch Series 4 40mm
  • úložiště: 16 GB
  • NFC: ano
  • pohotovostní doba: neudává
  • funkce: GPS, GLONASS, Snímač tepové frekvence, Akcelerometr, Gyroskop
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Chytré hodinky
10 457 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Apple Watch Series 4 44mm je model se zaobleným a větším displejem jako jeho předchůdce nabízí ještě větší množství informací. Jsou vybaveny vylepšeným procesorem, novým čipem S4 a korunkou Digital Crown s haptické odezvou a o 30% menší než u předchozích modelů. Kromě tradičních, u smart hodinek už běžných funkcí, jsou tyto hodinky detektorem pádu tísňová volání, což může v některých případech zachránit i život. Hodinky víte používat jako telefon, včetně posílání zpráv. Poslech hudby je samozřejmostí. Tento model nabízí paměť s objemem až 16 GB.

Výhody

  • dobrá synchronizace s iPhonem
  • velký displej
  • rychlá reakce
  • detekce pádu

Nevýhody

  • cena

Závěr recenze: Pokud se rozhodnete do tohoto modelu investovat, budete pravděpodobně spokojeni.

Co o Apple Watch Series 4 40mm píše eshop

Digitální společník, se kterým bude váš život o kapku lepší. To jsou Apple Watch Series 4, unikátní hodinky, které nebudete chtít už nikdy odložit. Jejich design je ještě propracovanější než kdy dříve a displej nabízí ve svém zaobleném provedení maximální množství informací. Pokud zrovna sportujete, hodinky se pro vás stanou tím nejlepším koučem, odpočíváte-li, dohlédnout na to, aby váš tep neklesl moc nízko. Součástí nového modelu je taktéž vylepšený procesor, zcela nový čip S4 a ještě lepší digitální korunka.

Inovativní design

Apple Watch Series 4 se chlubí zcela novým a vylepšeným designem, který vás uchvátí. Displej je větší, než jste byli doposud zvyklí, zároveň se však výrazně nemění velikost pouzdra, a to díky úzkým rámečkům. Na displeji teď proto můžete pozorovat ještě více informací a detailů.

Vylepšená digitální korunka

Hodinky obsahují jeden drobný, avšak vysoce důležitý systém. Řeč je o Digital Crown neboli digitální korunce, díky které se zařízení ovládá snadno i bez zakrývání displeje. Korunka má haptickou odezvu a je o 30 % menší než u předchozích modelů.

Dohlíží na vás

Mějte perfektní dohled nad svým zdravím. Nedílnou součástí hodinek je funkce měření tepové frekvence, která umí navíc upozornit na nízký nebo vysoký tep. Zařízení je natolik chytré, že disponuje také detekcí pádu a tísňovým voláním., které se může hodit ve chvílích ohrožení života.

Radost z pohybu

Hodinky Series 4 se stanou tím nejlepším společníkem při sportu. Disponují několika sportovními režimy v závislosti na tom, které činnosti se zrovna věnujete, a umí ho sami rozpoznat. Svůj trénink můžete v reálném čase sledovat na displeji až na pěti ukazatelích současně.

Nic vám neunikne

Nezbytnou součástí hodinek je možnost volání, posílání zpráv nebo poslouchání hudby. Všechny důležité funkce tak máte na dosah ruky.

Perfektní navenek, perfektní uvnitř

Apple Watch Series 4 v sobě ukrývají až dvakrát rychlejší procesor než doposud a zcela nový čip S4. Můžete se tak spolehnout na plynulý chod a skvělý výkon. Součástí je také vylepšený reproduktor a mikrofon.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceApple
Typ displejeOLED
Úhlopříčka displeje1.57 palce
Velikost uložiště16 GB
Slot pro SIMne
NFCano
Funkce
GPSano
GLONASSano
Gyroskopano
Akcelerometrano
Snímač tepové frekvenceano
Vestavěný mikrofonano
Snímač okolního osvětleníano
Zabudovaný reproduktorano
Barometrano

Vývoj ceny Apple Watch Series 4 40mm


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*