Arsenal SB002 - krátká recenze

23. září 2020 0
ARSENAL SB002
  • maximální zatížení: 150 kg
  • nosnost: 150 kg
  • minimální délka tyče: -
  • rozteč nosných stojek: -
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Posilovací lavice
2 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Arsenal SB002 je inovovaný model této řady, v nové barevné kombinaci s možností složení. Je vhodná pro cvičení s jednoručními činkami a na trénink břišního svalstva, resp. na uvolnění bolavého zad. Lavice je polohovatelná, včetně záporného sklonu. Stabilní ocelový rám a komfortní čalounění zvládnou zátěž 150 kilogramů. Zařízení je díky možnosti složení ideální do malých bytů, či jinak omezených prostorů.

Jde o značku, jejíž domovem je Velká Británie a je specialistou na výrobu fitness zařízení.

Výhody

  • kvalitní provedení
  • dá se složit
  • nenáročná montáž

Nevýhody

  • pro osoby nad 190 cm není ideální

Závěr recenze: Kvalitní výrobek vhodný i do menších prostorů.

Co o Arsenal SB002 píše eshop

Posilovací lavice ARSENAL SB002 je nový inovovaný model s možností rychlého složení a zaujme pestřejší barevnou kombinací. Stylová lavice vytvořená speciálně pro cvičení s jednoručními činkami a pro procvičení břišních svalů. Polohování od polohy v sedě, přes vodorovnou polohu až do polohy s negativním sklonem lavice. Velmi kvalitní polstrování zvyšuje komfort při cvičení ať už doma či v posilovně. Posilovací přístroj je vhodný pro ty, kteří mají problémy se zády (např.:páteř) pro dobré uvolnění. Nejčastěji tento produkt nalezneme v odvětví fitness, ale je určený nejen pro ženy, ale i pro pány.

Posilovací lavice ARSENAL SB002 nalezne své využití především ve zvýšení tělesné kondice a vytvarovaní břišních svalů. Tento produkt je vyroben ze stabilního ocelového rámu společně se polohovací opěrou zad, zaručující komfort při cvičení. Celková hmotnost posilovací lavice je 12,5 kg.

Výrobcem posilovací lavice ARSENAL SB002je společnost Arsenal, která má zázemí v Anglii. Tato společnost se zabývá výrobou strojů pro fitness a případného vybavení.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceArsenal
Parametry
Délka126 cm
Hmotnost12.5 kg
Nosnost150 kg
Šířka53 cm
Výška69 cm

Vývoj ceny ARSENAL SB002


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*