Bosch AGS 7,2 LI 0600856000 - krátká recenze

31. října 2020 0
Bosch AGS 7,2 LI 0600856000
  • Výdrž baterie: 80 minut
  • Délka nabíjení: 3,5 hodiny
  • Hmotnost: 0,75 kg
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Nůžky na trávu
2 481 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Elektrické nůžky na trávu Bosch jsou poháněny výkonným akumulátorem, který na jedno nabití vydrží až 80 minut. Nůžky tedy využijete i při práci v zahradě větších rozměrů. Nabíjení přitom trvá přibližně 3,5 hodiny. Hmotnost nůžek je 750 g, takže jsou poměrně lehké a dobře se s nimi pracuje. Pohodlnost při práci je zajištěna i ergonomickou rukojetí, která je pogumovaná a dobře se drží.

Čepele jsou ze švýcarské oceli, šířka je 8 centimetrů. Díky takové šířce čepele je možné vzít najednou větší plochu trávníku. SDS-systém poskytuje možnost rychlého a jednoduchého způsobu výměny čepele.

Výhody

  • dlouhá výdrž baterie
  • čepele ze švýcarské oceli

Nevýhody

  • nic jsme nenašli

Závěr recenze: Nůžky na trávu značky Bosch, které na jedno nabití vydrží pracovat až 80 minut a pohodlně se používají.

Co o Bosch AGS 7,2 LI 0600856000 píše eshop

Pokud vaši zahradu zdobí početná vegetace a všemožné stezky či ozdobné prvky, do svého nástrojového arzenálu s radostí uvítáte elektrické nůžky na trávu Bosch AGS 7,2 LI. Již z názvu výrobku je patrné, že ostří švýcarských čepelí bude pohánět výkonný 7,2voltový akumulátor s výdrží až 80 minut na jedno nabití. To znamená, že si s nůžkami vystačíte i na zahradu větších rozměrů. Zásluhou pogumovaného ergonomického madla, které dobře tlumí vibrace, vás ani při dlouhodobější práci nebudou bolet ruce. Vašemu pohodlí pak navíc přispívá i nízká hmotnost. Zkrátka radost pracovat.

Ergonomický design

Nůžky se mohou pochlubit ergonomickým designem s pogumovanou rukojetí pro jistý úchop a pohodlné používání. Výrazně k tomu přispívá také nízká hmotnost 750 gramů.

Energie i na větší zahradu

Díky kvalitnímu lithium-iontovému akumulátoru s velkou kapacitou můžete nástroj používat na jedno nabití až 80 minut. Nechybí indikace stavu napájení pro váš přehled.

Široká sekací lišta

Dobře broušená čepel švýcarské provenience je široká 8 centimetrů, což vám umožňuje najednou zabrat větší plochu trávníku. Zásluhou systému Bosch-SDS ji lze snadno a rychle vyměnit.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníAku nůžky
VýrobceBosch
Typ pohonuakumulátorové
Délka lišty80 mm
Doba běhu80 min
Doba nabíjení3.5 h
Hmotnost0.75 kg
Typ akumulátoruLi-Ion
Napětí akumulátoru7.2 V

Vývoj ceny Bosch AGS 7,2 LI 0600856000


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.