Bosch PVS 645FB1E - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Bosch PVS 645FB1E
 • počet varných zón: 4
 • příkon: 6900 W
 • rozměr: 58,3 x 51,3
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Varné desky
12 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Varná deska Bosch PVS 645FB1E je trochu vyšší ceny, ale stále dostupná. Deska nabízí 4 varné zóny a maximální příkon 6900 W. Funkce CombiZone umožní spojit dvě zóny do jedné velké. Dalšími funkcemi jsou: PowerBoost u všech čtyř varných zón, dotykové ovládání DirectSelect, ReStart a QuickStart, dvoustupňový indikátor zbytkového tepla a rozpoznání velikosti hrnce.

Deska přichází v černé barvě a má rám z nerezové oceli.

Výhody

 • CombiZone - možnost spojení zón
 • automatická detekce velikosti hrnce
 • jednoduché ovládání

Nevýhody

 • ovládací panel je slabě podsvícený

Závěr recenze: Varná deska za rozumnou cenu, s parametry a výkonem, kterým není co vytknout.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
12 990 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bosch PVS 645FB1E píše eshop

Vítěz testu časopisu dTest 6/2017!

Výhody indukce: vaříte na ní rychle, bezpečně, čistě a navíc s nízkou spotřebou energie.
Ovládání DirectSelect: Díky intuitivnímu kontrolnímu panelu si můžete zvolit varné zóny a rovnou nastavit požadovanou úroveň výkonu. Na displeji lze navíc odečíst aktuální spotřebu energie a praktické jsou i funkce QuickStart a ReStart.

Vaření na indukci je rychlé, s nízkou spotřebou energie a snadným čištěním varné desky. Indukční varné desky generují teplo pouze tam, kde je zapotřebí. Na dně hrnce. Co to pro vás znamená? Větší bezpečnost a více pohodlí. Díky nižší teplotě si nespálíte ruce. Vy ani vaše děti. A nejen to. Indukční varná deska přivede dva litry vody k varu dvakrát rychleji než keramická varná deska, čímž také ušetříte velkou část energie.

 • CombiZone umožňuje více flexibility při vaření spojením dvou varných zón.
 • Rámeček z nerez oceli je ideální pro vestavbu do kuchyňské desky.
 • Funkce PowerBoost zkrátí dobu uvedení do varu až o 50% času.
 • Timer automaticky vypne varnou zónu po uplynutí nastavené doby. design: plošný rám min. tloušťka pracovní desky: 30 mm komfort: 4 indukční varné zóny s rozpoznáním velikosti hrnce

1 varná zóna s rozšířením na pečicí zónu : S připojitelnou pečicí zónou máte lepší prostor pro pečení a smažení, dochází k rovnoměrnému rozdělování tepla pro velké oválné nádobí na smažení a pečení, jako jsou např. pekáče na ryby. Kulatou varnou zónu rozšíříte na pečicí pomocí senzorového tlačítka. Automaticky se pečicí zóna připojuje u indukčních desek po umístění pekáče na varnou zónu.

Senzorové ovládání DirectSelect: Díky intuitivnímu kontrolnímu panelu si můžete zvolit varné zóny a rovnou nastavit požadovanou úroveň výkonu. Na displeji lze navíc odečíst aktuální spotřebu energie a praktické jsou i funkce QuickStart a ReStart.

TopControl-digitální ukazatel: Digitální ukazatel integrovaný do sklokeramického povrchu varné desky informuje průběžně o nastaveném stupni výkonu příslušné varné zóny a o eventuálním zbytkovém teple. Na první pohled uvidíte, na jaký stupeň výkonu jsou varné zóny nastaveny. Eventuální zbytkové teplo můžete využít.

Timer pro každou varnou zónu: Budík integrovaný do varné desky lze kdykoliv (a to i v průběhu vaření) zapnout, a tak přesně stanovit dobu, kdy je třeba příslušnou varnou zónu vypnout.

Minutka sklokeramika HighSpeed, bez dekoru: Nový, vylepšený HighSpeed-sklokeramický povrch s možností vyšší teplotní zátěže a přizpůsobení nastavené teploty topných těles umožňují až o 20 % kratší časy uvedení do varu a „prudší" osmahnutí čerstvého masa. A také smažení hluboce zmrazených pokrmů se daří ještě lépe. rozpoznání velikosti hrnce funkce powerManagement - nastavení max.příkonu desky

Bezpečnostní vypínání: Automatické bezpečnostní vypínání vypne spotřebič tehdy, když je již určitý čas bez přerušení v provozu (v závislosti na stupni výkonu nebo teplotě). Už si nemusíte dělat starosti, že jste spotřebič nevypnuli, než jste odešli z domova.

Dětská pojistka: Elektronická blokace tlačítek či mechanická dětská pojistka ochrání Vaše všetečné dítko před případným úrazem a Vás před přeprogramováním spotřebiče. Mechanická dětská pojistka zabrání otevření, elektronická blokace tlačítek zabrání přeprogramování Vámi zvoleného programu.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníSklokeramická varná deska, Indukční varná deska
Materiál deskysklokeramické
VýrobceBosch
Typ varné deskyindukční
Počet plotýnek/hořáků4
Typ ovládánídotykové
Hmotnost12 kg
Energetické údaje
Maximální příkon6900 W
Napětí220 - 240 V
Rozměry
Šířka58 cm
Hloubka49 cm
Funkce
Dětská pojistkaano
Displejano
Oválná zónane
Boosterano

Vývoj ceny Bosch PVS 645FB1E


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.