Bosch PVS 651FC1E - krátká recenze

2. prosince 2021 0
Bosch PVS 651FC1E
  • počet varných zón: 4
  • příkon: 6900 W
  • rozměr: 59,2 x 59,2 cm
  • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Varné desky
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Varná deska Bosch PVS 651FC1E se senzorem Perfect Fry, který vám umožní dosáhnout perfektní výsledky díky automatické kontrole teploty. Systém CombiZone umožní spojení dvou varných zón, čímž získáte dostatek prostoru například pro pekáč.

Další funkce a vlastnosti: ovládání DirectSelect, TopControl-digitální ukazatel pro každou varnou zónu, detekování přítomnosti hrnce, powerManagement - nastavení max.příkonu, bezpečnostní vypínání, dětská pojistka, Quickstart, ReStart, ukazatel spotřeby energie, funkce Boost.

Výhody

  • množství funkcí
  • možnost spojení varných zón
  • německá kvalita

Nevýhody

  • trocha vyšší cena

Závěr recenze: Varná deska trochu vyšší ceny, která je však kompenzována spolehlivým výkonem.

Co o Bosch PVS 651FC1E píše eshop

Zpříjemněte si vaření! Jednoduchý design této sklokeramické desky bude ozdobou každé kuchyně a navíc se snadno udržuje. Indukční vaření na této desce je až třikrát rychlejší a navíc maximálně úsporné. Funkce automatického udržování teploty celý proces vaření nebo smažení usnadňuje a zaručuje výborné výsledky. Díky možnosti kombinovat varné plochy se nemusíte bát ani větších kousků nádobí a pokročilejší přípravy pokrmů. Snadné intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje zvládne opravdu každý. Indukce také nabízí maximální bezpečnost, protože teplo je pouze tam, kde je třeba - pod hrncem.

Ideální teplota

Jednodušší příprava pokrmů a naprosto dokonalé výsledky. To nabízí tato varná deska. Dokáže sama průběžně kontrolovat teplotu a v případě potřeby ji upravit. Můžete se těšit na dokonale propečené maso i krvavé steaky, a to vše s minimem námahy.

Výkon navíc

Funkce PowerBoost přináší úsporu času do vaší domácnosti. Zvyšuje totiž výkon a urychluje proces vaření, takže dva litry vody připravíte až třikrát rychleji než dosud.

Vaření pro pokročilé

Je vaření vaším koníčkem? Pak jistě oceníte pokročilé funkce jako je např. CombiZone, která přináší možnost kombinovat dvě varné zóny do jedné a kombinovat také úrovně tepla. Díky tomu můžete připravovat pokrmy i v delších pečících nádobách, které by se na jednu varnou plochu nevešly.

Snadné ovládání

Intuitivní ovládací panel výrazně usnadňuje vaši práci. Ovládání DirectSelect umožňuje volbu varné zóny, stupeň výkonu, nastavení speciálních funkcí QuickStart i ReStart a dokáže také zobrazit spotřebu energie.

Zaostřeno na smažení

Funkce FryingSensor Plus reguluje teplotu na čtyřech úrovních smažení nebo devíti programech a také automaticky ovládá celý proces smažení. Můžete se těšit na naprosto dokonale opečené pokrmy s minimem vaší námahy.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníSklokeramická varná deska, Indukční varná deska
Materiál deskysklokeramické
VýrobceBosch
Typ varné deskyindukční
Počet plotýnek/hořáků4
Typ ovládánídotykové
Hmotnost12.916 kg
Energetické údaje
Maximální příkon6900 W
Frekvence60 / 50 Hz
Rozměry
Rozměry51 x 59.2 x 52.2 cm
Šířka59.2 cm
Hloubka52.2 cm
Délka kabelu1.1 m
Funkce
Dětská pojistkaano
Indikátor zbytkového tepla/zapnutíano
Časovačano
Podpora hrnců a pánvíano
Automatické vypnutíano
Multi zónaano
Displejano
Boosterano

Vývoj ceny Bosch PVS 651FC1E


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.