Bosh Tassimo Suny TAS3202 - krátká recenze

2. prosince 2021 0
Bosh TASSIMO Suny TAS3202 černý
 • Typ kávových kapslí: Tassimo
 • Příkon: 1300 W
 • Parní tlak: 3,3 baru
 • Objem nádoby na vodu: 0,8 litru
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kapslové kávovary
1 499 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Chtěli byste zkusit kávu různých značek a výrobců, ale zároveň se nechcete vzdát jednoduchosti, kterou nabízí kapslový kávovar? Potom si vyberte model Bosch Suny TAS 3202, který umí použít kapsle Tassimo, Jasobse, Milka a připraví vám i tekuté mléko.

Díky patentované technologii si umí kávovar načtením čárového kódu určit podle typu a druhu kapsle všechny parametry potřebné pro optimální výsledek. Obsluha tak spočívá jedině ve vložení kapsle a nadávkování vody. Výhodou je i pohodlná údržba díky automatickému odvápnění a čisticímu programu pomocí servisní kapsle.

Výhody

 • rychlá příprava kávy s možností úpravy vody a intenzity
 • dobrý poměr ceny, kvality a více užitečných funkcí
 • automatické čištění trysek a odvápňování
 • bezpečnostní pojistky při spuštění i vypnutí

Nevýhody

 • nižší tlak kávovaru oproti jiným typům, jen 3,3 baru
 • trocha krátký přívodní kabel

Závěr recenze: Zajímavý kávovar s možností využití kapslí různých značek

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 499 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bosh Tassimo Suny TAS3202 píše eshop

Méně čekání, více možností! TASSIMO Suny - rychlost vítězí! Velký výběr z více než 40 nápojů mnoha oblíbených značek. Perfektní kvalita nápojů díky inteligentní spařovací jednotce. Jednoduchá příprava nápojů díky obsluze stiskem jednoho tlačítka. Ta nejpohodlnější příprava nápoje díky SmartStart. Okamžitě připraven k použití díky prakticky nulovému nahřívání.

V jednoduchosti je krása

Kompaktní kávovar s moderním a nadčasovým designem je ideálním pomocníkem do vaší kuchyně. S funkcí SmartStart jednoduchým stlačením přední strany spotřebiče spustíte přípravu nápoje a zbytek už je plně automatizovaný. Na eleganci přístroje přidává hlava s chromovaným povrchem s vysokým leskem.

Dejte si, na co máte zrovna chuť

Tassimo umožňuje připravit rozmanitou nabídku teplých nápojů jako je silné espresso, lahodná Caffe Crema, voňavé Cappuccino, klasické Latte Macchiato, karamelové Latte Macchiato, horkou čokoládu a mnohé další. Příprava dalších nápojů probíhá okamžitě a bez přenosu chutí díky vyčištění trysek párou po přípravě každého nápoje.

Barevná indikace

Díky LED ukazatelům, které informují o stavu vašeho přístroje, budete vždy vědět, v jaké fázi přípravy jste. Pro pohodlné používání je také k dispozici výškově nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky.

Tassimo Intellibrew

Patentovaná technologie Tassimo INTELLIBREW vám umožní pokaždé připravit lahodnou kávu jako z kavárny, a to díky čárovému kódu na každé kapsli, který obsahuje informaci o optimálním množství vody, teplotě a době spaření pro přípravu perfektního nápoje.

Krátká doba přípravy

Inovativní průtokový ohřívač snižuje čas zahřívání přístroje na minimum. Při přípravě více nápojů není nutné vodu ohřívat a přenosu chutí zabraňuje samovolné čištění trysek párou po každém nápoji. Další nápoj je tedy možné připravit okamžitě.

Jednoduché čištění

Přístroj vám sám oznámí, kdy potřebuje odvápnit. Proces čištění spařovacího systému a odstranění vodního kamene se spustí automaticky po vložení servisní kapsle se speciálním čárovým kódem, která je součástí balení.

Nastavitelný a vyměnitelný stojan na šálky

Pro optimální přípravu mnoha druhů kávy slouží vyměnitelný stojan na různé velikosti šálků. Jednoduchým nastavením stojanu tak vždy vytvoříte kávu jako profesionál.

Vyjímatelná nádržka na vodu

Jednoduché přípravě kávy napomáhá vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 0,8 litru. Kávovar je také vybavený ukazatelem množství vody. Vždy tak budete mít přehled o spotřebě vody a nutnosti doplnění.

Automatická úspora energie

Kávovar vám pomáhá šetřit náklady hned několika způsoby. Jedinečný průtokový ohřívač zajistí, aby se při přípravě nápoje ohřálo jen nezbytné množství vody. Po přípravě každého nápoje se pak spotřebič automaticky přepne do pohotovostního režimu.

Parametry produktu

Souhrn
Zařazeníkávovar na kapsle
VýrobceBosch
Typkapslové
Displejano
Odjímatelný zásobník vodyano
Ukazatel množství vodyano
Druh kapslíTassimo
Funkce přístroje
Typ ovládáníelektronické
Funkce Anti-Dripano
Nastavení síly kávyano
Signalizace provozuano
Technické údaje
Objem vody0.8 l
Délka přívodového kabelu0.9 m
Parní tlak3.3 bar
Automatické čištěníano
Automatické odvápňováníano
Energetické údaje
Příkon1300 W
Rozměry
Hmotnost2.7 kg
Šířka16.7 cm
Výška25.1 cm
Hloubka30.5 cm

Vývoj ceny Bosh Tassimo Suny TAS3202


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.