Candy GVS4 H7A1TCEX-S - krátká recenze

17. října 2021 0
Candy GVS4 H7A1TCEX-S
 • Typ: Kondenzační sušička
 • Maximální náplň: 7 kg
 • Tepelné čerpadlo: ano
 • Hlučnost: 67 db
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Sušičky prádla
12 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Candy GVS4 H7A1TCEX-S je volně stojící kondenzační sušička s tepelným čerpadlem, která se svou hlučností a účinností řadí do průměru ve své kategorii. Technologické vybavení je výrazně vyšší na úrovni, totéž platí i pro perfektní design. Je také mimořádně štíhla- má jen 46,5 cm (slim model) a to nikoli na úkor kapacity (7 kg).

Sušička patří do energetické třídy A++, což je průměrná hodnota, s průměrnou roční spotřebou 246 kWh. Z hlediska účinnosti kondenzace - tedy sušení, patří do výborné třídy B. Z dalších funkcí oceníte možnost odložení startu (až o 23 hod.), Či funkci paměti a dětskou pojistku.

Výhody

 • slim model vhodný i do menších prostorů
 • perfektní design
 • kondenzační nádoba Easy Case
 • intuitivní ovládání
 • více programů

Nevýhody

 • hlučnější
 • průměrná spotřeba
 • dražší
 • mezikus se k pračce musí přivrtat

Závěr recenze: Sušička, která se vejde do každého rohu a přece s velkou kapacitou na sušení.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
12 490 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Candy GVS4 H7A1TCEX-S píše eshop

Praní a sušení prádla může být náročné na prostor. Proto společnost Candy vytvořila speciální sušičku, která je pouhých 46 cm hluboká s kapacitou 7 kg, která se perfektně hodí k vaší pračce. Spolu s novou možností vybrat si úzkou SLIM sušičku byla také upravena výška dvířek, která jsou nyní umístěna o 3,5 cm výše než ostatní, díky čemuž je námaha, kterou při manipulaci s prádlem vyvíjíte, minimální.

Vysoko umístěna dvířka

CHYTRÝ DESIGN, JEDNODUCHÝ NA POUŽÍVÁNÍ. Řekněte sbohem bolavým zádům při plnění sušičky. Nová dvířka Candy sušiček jsou umístěna o 3,5 cm výše než ostatní, díky čemuž musíte vynaložit minimální námahu při manipulaci s prádlem.

Certifikát Woolmark

100% OCHRANA, 100% OPATRNOST. Nebojte se o své vlněné prádlo, naše sušičky se umí postarat i o ty nejjemnější textilie. Díky speciálním pohybům bubnu a přísné kontrole teploty je prádlo chráněno před poškozením a pomačkáním, ověřeno i certifikátem Woolmark.

Odložený start

VYBERTE SI TU NEJLEPŠÍ CHVÍLI NA SUŠENÍ VAŠEHO PRÁDLA. Nová sušička Candy vám ulehčí plánování každého dne díky možnosti odloženého startu sušení až od 23 hodin. Díky tomu můžete spustit sušičku i v době, kdy jste mimo domov, tak abyste po návratu už jen vyndali suché prádlo.

Super snadné žehlení

MÉNĚ POMAČKÁNÍ, MÉNĚ ČASU STRÁVENÉHO ŽEHLENÍM. Vaše nová sušička snižuje pomačkání prádla díky speciálnímu pohybu bubnu vždy před a po každém cyklu sušení. Navíc pomocí senzoru vlhkosti vysuší prádlo přesně tak, aby bylo jeho žehlení co nejsnadnější.

Kg detector

UŠETŘETE AŽ 70% ČASU A PENĚZ. Nebojte se sušit i malé dávky prádla, protože díky Candy ušetříte až 70 % času a energie. Speciální senzory zváží vaše prádlo a automaticky zastaví proces sušení tak, aby bylo prádlo přesně tak suché, jak si přejete. Díky tomu můžete sušit už 1 kg prádla bez jakéhokoli plýtvání při zaručení těch nejlepších výsledků.

Easycase

TA NEJLEPŠÍ CESTA JAK ŠETŘIT VODU: JEDNODUCHÁ, POHODLNÁ A EKOLOGICKÁ. Nový Easy Case zásobník na vodu je unikátní výrobek, který zachytává vodu během cyklu sušení do vyjímatelné nádoby. Díky tomu můžete vodu znovu použít například při žehlení. Již žádné nepohodlné a těžké nádoby: ergonomický tvar a vylepšená struktura nádoby Easy Case zajišťují pohodlné používání nádoby. Candy se vždy snaží zjednodušit váš život každým svým výrobkem.

Paměť

ULOŽTE SI SVÁ OBLÍBENÁ NASTAVENÍ. Pokud najdete perfektní nastavení každého cyklu, jednoduše si ho uložte navždy. S funkcí paměti poté stačí už jen nastavit daný program a zapnout ho.

NFC

VYLEPŠETE ŽIVOTNOST A FUNKČNOST VAŠÍ PRAČKY. Získávejte užitečné typy na sušení vašeho prádla a kontrolujte stav sušících cyklů, kdykoli chcete. Díky technologii NFC můžete kontrolovat veškeré aktivity vaší sušičky přímo z chytrého telefonu. Můžete také využívat další funkce0 jako jsou přídavné sušící cykly či kontrola technického stavu sušičky.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníKondenzační sušička, slim sušička
VýrobceCandy
Typ sušičkykondenzační
Maximální náplň7 kg
Způsob umístěnívolně stojící
Hlučnost67 dB
Slimano
Tepelné čerpadloano
Koš na sušení vlny a obuvine
Počet programů16
Energetické údaje
Spotřeba el. energie2.03 kWh
Energetická třídaA+
Rozměry
Výška85 cm
Šířka59.6 cm
Hloubka46.5 cm
Hmotnost38 kg
Funkce a ovládání
LCD displejano
Odložený startano

Vývoj ceny Candy GVS4 H7A1TCEX-S


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.