Dimplex Cabrera - krátká recenze

27. října 2020 0
DIMPLEX Milano Cabrera
  • výkon: 1600 W
  • včetně ohřevu: ano
  • dálkové ovládání: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Elektrické krby
10 590 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Elektrický krb Dimplex Cabrera je dalším vydařeným kouskem z dílny Irské společnosti * s dlouholetou tradicí a obrovským technologickým know-how, díky kterému patří mezi lídry v produkci kvalitních elektrických krbů.

Krb z dřevěné dýhy v ořechové barvě je speciálně navržen pro umístění v rohu výstavní obývacího pokoje. Má zabudovaný termoventilátor a termostat včetně přívodního kabelu. Spotřeba energie je pro světelný efekt pouze 120 W. Ovládací prvky jsou skryté, aby nerušily celkový dojem, ale s jednoduchým přístupem. Samozřejmostí při této značce je i dálkový ovladač.

* Společnost Dimplex si může připsat prvenství ve výrobě skutečně realistického plamene, když v roce 1995 vyrobila první elektrický krb s realistickým efektem plápolajícího dřeva. Od té doby jí udělili dalších 30 patentů pokrývajících různé oblasti technologie elektrického plamene.

Výhody

  • elegantní design
  • „Rohové” provedení
  • tradiční prémiová značka

Nevýhody

  • vyšší cena / no plně adekvátní k provedení

Závěr recenze: Elegantní elektrický krb prémiové značky do rohlíku každého obývacího pokoje - s reálným ohněm (téměř) a reálným teplem

Co o Dimplex Cabrera píše eshop

Dimplex Oxford ořech - elektrický krb rohový

Stylový rohový elektrický krb se zabudovaným termoventilátorem a termostatem včetně přívodního kabelu. Jedná se o kompletní krbovou sestavu - elektrická krbová vložka + krbové ostění. Ostění krbu je v dekoru  ořech. Spotřeba energie je pro světelný efekt pouze 120 W.

Krb má také dálkové ovládání.

Výkon: 1,6 kW

Rozměry š/v/hl 932 x 930 x 662 mm

Hmotnost: 43 kg

Proč elektrické krby s technologií Optiflame a Optimyst značky Dimplex?

Dimplex je irská společnost s dlouholetou tradicí a obrovským technologickým know-how, díky kterému patří mezi jednozančného leadra v produktech kvalitních elektrických krbů. Právě Dimplex vynalezl patentovanou technologii Optiflame a v r. 2009 další převratnou technologii Optimyst pro ještě věrnější efekt ohně.

Nová dimenze v oblasti životního prostředí, účinnosti výhřevnosti, tepelného komfortu a moderního stylu. Elektrické krby poskytují modernímu vybavení bytu novou dimenzi. Útulné a příjemné teplo je nyní všude a pro všechny. Jediné co potrebujete je elektrická zásuvka. Umístěte elektrický krb přesně tam, kde ho chcete mít. Pokroková technologie patentovaného ohnivého efektu Optiflame je naprostou novinkou. Vzezření žhavých polen v ohništi, které sálají příjemnou záři a teplo, navozuje naprosto dokonalou iluzi pravého ohnište.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceDimplex
Hmotnost43 kg

Vývoj ceny Dimplex Cabrera


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.