Dimplex Milano Campana - krátká recenze

24. října 2020 0
DIMPLEX Milano Campana
  • výkon: 1200 W
  • včetně ohřevu: ano
  • dálkové ovládání: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Elektrické krby
10 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Další krb Kanadské značky určený pro interiér zařízený stylovým nábytkem. Disponuje zabudovaným termostatem a teplovzdušným ventilátorem. Plameny fungují nezávisle na vytápění. Ovládání zůstává pohledu skryté, ale přesto je komfortní. Rychlost a jas plamene jsou nastavitelné.

Společnost Dimplex si může připsat prvenství ve výrobě skutečně realistického plamene, když v roce 1995 vyrobila první elektrický krb s realistickým efektem plápolajícího dřeva. Od té doby jí udělili dalších 30 patentů pokrývajících různé oblasti technologie elektrického plamene.

Výhody

  • renomovaný výrobce
  • stylový vzhled
  • efekt plápolajících polínek

Nevýhody

  • vyšší cena

Závěr recenze: Krb určený do interiéru zařízeného stylovým nábytkem s vynikající funkčností.

Co o Dimplex Milano Campana píše eshop

CAMPANA - elektrický krb

Stylový elektrický krb se zabudovaným termoventilátorem o výkonu 1,2 kW s termostatem včetně přívodního kabelu. Ostění krbu je v dekoru  ořech. Spotřeba energie je pro světelný efekt pouze 130 W. Krb je na dálkové ovládání.

Rozměry š/v/hl 930 x 932 x 380 mm

Ukázka krbu v provozu:

Proč elektrické krby s technologií Optiflame a Optimyst značky Dimplex?

Dimplex je irská společnost s dlouholetou tradicí a obrovským technologickým know-how, díky kterému patří mezi jednozančného leadra v produktech kvalitních elektrických krbů. Právě Dimplex vynalezl patentovanou technologii Optiflame a v r. 2009 další převratnou technologii Optimyst pro ještě věrnější efekt ohně.

Nová dimenze v oblasti životního prostředí, účinnosti výhřevnosti, tepelného komfortu a moderního stylu. Elektrické krby poskytují modernímu vybavení bytu novou dimenzi. Útulné a příjemné teplo je nyní všude a pro všechny. Jediné co potrebujete je elektrická zásuvka. Umístěte elektrický krb přesně tam, kde ho chcete mít. Pokroková technologie patentovaného ohnivého efektu Optiflame je naprostou novinkou. Vzezření žhavých polen v ohništi, které sálají příjemnou záři a teplo, navozuje naprosto dokonalou iluzi pravého ohnište.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceDimplex
Hmotnost43 kg

Vývoj ceny Dimplex Milano Campana


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.