Dřevočal Manila + Havana

27. října 2020 0
Dřevočal Manila + Havana
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Matrace
11 200 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Co o Dřevočal Manila + Havana píše eshop

Matrace Havana 

Je ortopedická matrace s vrchní žlutou antidekubitní nosnou vrstvou, která má nosnost č.2 - hodí se spíše pro ženy. Antidekubitní vrstva je tvořena studenou bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený soja olej. Bio pěna je tak elastická a prodyšná, tvarově stálá a vyniká velmi dlouhou životností. Střed matrace tvoří dvě tvrzené pěny MediFoam odlišných tuhostí. Celková výška matrace cca 21 cm.

Matrace Manila 

Je ortopedická matrace s vrchní fialovou antidekubitní nosnou vrstvou, která má nosnost č.3 - hodí se především pro muže. Antidekubitní vrstva je tvořena studenou bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený soja olej. Bio pěna je tak elastická a prodyšná, tvarově stálá a vyniká velmi dlouho životností. Matrace má 7 zón a nosnost 130 kg. Samozřejmostí je snímatelný a pratelný potah.Celková výška matrace cca 21 cm.

MATERIÁL

Jádro těchto matrací je tvořeno dvěma studenými pěnami různých tuhostí. Nosná vrstva u matrace Havana je tvořena žlutou bio studenou pěnou (tuhost 2) vhodná pro ženu. Nosná vrstva u matrace Manila je tvořena fialovou bio studenou pěnou (tuhost 3) vhodná pro muže. Použitím líné pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo.

CHARAKTERISTIKA

Střed jádra je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech (ramena a
pánev).

Masážní nopy jsou v sedmi zónách a napomáhají k relaxaci a prokrvení pokožky během spánku.

Matrace byla klinicky testována a je zdravotně nezávadná.

POTAH
Úplet - Vyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití). Je pratelný na 60°C.

ALOEVERA - Povrh hladký tvořený pleteninou podloženou netkanou textilií s prošitím. Obsahuje extrakt z AloeVera, který má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně a umožňuje dokonalou relaxaci při spánku. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití). Barva bílá s jemně zelenými lístky. Praní do 60°C.

LYOCELL - Povrh je hladký, tvořený pleteninou podloženou netkanou textilií s prošitím. Speciální vlákno lyocell získáváné ze dřeva, dává tomuto potahu schopnost velmi rychlého odpařování a vysoké absorbční schopnosti. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Je odolný vůči mikroorganismům. Barva sněhově bílá. Praní do 60°C.

MEDICOTT - Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott vyniká antibakteriálními účinky. Potah má dlouho trvající účinek při pravidelné údržbě. Barva bílá s jemně modrými nápisy.

Praní do 60°C.

SANITIZED

Je to antibakteriální potah, který nabízí dokonalou ochranu proti bakteriím a roztočům a zabraňuje rozmnožování mikroorganismů. Udržuje biologickou rovnováhu pokožky a přispívá k fyzickému a psychickému komfortu uživatele. Je dermatologicky testovaný a šetrný vůči pokožce, díky antimikrobiální úpravě Sanitized je revolučním řešením pro alergiky.

Složení: 100% PES.Praní do 60°C.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníMatrace 80 x 200 cm, Matrace 90 x 200 cm
VýrobceDřevočal
Typ matracebio pěnové
Tvrdost matracetuhost 2 – měkké
Počet zón7
Nosnost matrace130 kg

Vývoj ceny Dřevočal Manila + Havana


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.