Electrolux EHI 6540FHK - krátká recenze

22. září 2021 0
Electrolux EHI 6540FHK
  • počet varných zón: 4
  • příkon: 7400 W
  • rozměr: 5.5 x 56 x 49 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Varné desky
10 190 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Varná deska Electrolux EHI 6540FHK s unikátní funkcí Hob²Hood, která prostřednictvím infračerveného vysílače propojí desku s odsavačem, který se automaticky zapne a přizpůsobí režimu nastavení nejteplejší nádoby. Další praktickou vlastností je možnost spojení varných zón, čímž získáte ještě větší plochu na vaření. Kromě toho nabízí deska funkci Booster, Stop & Go, Eco časovač, indikátor zbytkového tepla / zapnutí, dětskou pojistku a funkci automatického vypnutí.

Deska je vybavena intuitivním ovládáním DirectAccess, má 4 varné zóny a maximální příkon 7400 W.

Výhody

  • množství praktických funkcí
  • možnost propojení varných zón
  • dobře čitelný displej
  • rychlá odezva ovládání

Nevýhody

  • varné zóny, které nelze spojit jsou příliš malé

Závěr recenze: Varná deska s praktickou možností spojení varných zón a množstvím dalších funkcí za dostupnou cenu.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
10 190 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Electrolux EHI 6540FHK píše eshop

Užijte si chvíle vaření na maximum a dopřejte si moderní varnou desku, která vám nabídne vše, po čem jste toužili. Velkou předností indukční varné desky je rychlost a nízké tepelné ztráty. Současně při vaření nedochází k zahřívání desky, ta zůstává po celou dobu chladná. Signalizace zbytkového tepla vás navíc upozorní, abyste se o plotýnku zbytečně nespálili. Rychlý a stejnoměrný ohřev je tedy nespornou výhodou, stejně jako snadná údržba takovéto varné desky. Indukce šetří spotřebovanou energii díky kratšímu ohřevu. Tento model vám navíc nabídne i několik inovativních a praktických funkcí, které jistě často využijete. Zajímavá je především možnost spojit dvě varné zóny v jednu větší, nebo funkce Power Booster, která během pár sekund ohřeje vodu, nebo rozpálí pánev.

Funkce Hob²Hood

Dopřejte si ničím nerušené vaření. Automatická funkce Hob²Hood sama propojí varnou desku se speciálním odsavačem par díky infračervenému vysílači. Rychlost ventilátoru je automaticky přizpůsobená podle režimu nastavení a teploty nejteplejší nádoby. Ventilátor samozřejmě můžete přímo z desky ovládat ručně.

Spojené varné zóny

Možnost spojení dvou varných zón v jednu větší jistě uvítáte s nadšením. Spojení nezabírá žádné místo navíc. I díky tomu získáte více možností pro přípravu nejrůznějších jídel přesně podle vašich přání a potřeb. Dejte průchod vašim kulinářským fantaziím.

Funkce Power Booster vám ušetří čas

Pokud spěcháte a nemáte čas čekat, než se začne vařit voda například na brambory a těstoviny, použijte funkci Power Booster. Během okamžiku dodá rychlou a intenzivní dávku horka, díky čemuž voda doslova během pár sekund začne bublat a pánve syčet.

Intuitivní ovládání

Tato indukční varná deska je vybavena ovládáním DirectAccess, pomocí kterého intuitivně nastavíte všechny úrovně vaření, které potřebujete. Stačí se jen dotknout a posunout přímo na požadované nastavení.

Praktická funkce Stop+Go

Pokud si během vaření potřebujete někam odskočit, nebo udělat krátkou pauzu, využijte funkce Stop+Go. Jedním jediným dotekem tuto funkci spustíte, vaření se pozastaví a poté stejným tlačítkem znovu vaření zapnete. Pokud je funkce zapnutá, nemůžete měnit tepelné nastavení. Výhodou je, že funkce nijak neovlivní funkci časovače.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníSklokeramická varná deska, Indukční varná deska
Materiál deskysklokeramické
VýrobceElectrolux
Typ varné deskyindukční
Počet plotýnek/hořáků4
Typ ovládánídotykové
Energetické údaje
Maximální příkon7400 W
Rozměry
Rozměry5.5 x 56 x 49 cm
Šířka56 cm
Funkce
Dětská pojistkaano
Indikátor zbytkového tepla/zapnutíano
Časovačano
Podpora hrnců a pánvíano
Automatické vypnutíano
Eco časovačano
Hodinyano
Displejano
Stop & Goano
Podsvíceníano
Boosterano

Vývoj ceny Electrolux EHI 6540FHK


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.