Ezetil E32 M - krátká recenze

3. března 2021 0
Ezetil E32 M
  • objem: 4 l
  • energetická třída: neudává
  • provozní režim: ohřev, chlazení
  • síťové připojení: AC, DC
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Malé spotřebiče
1 690 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Klarstein se nezapře ani v tomto případě. Mini Taverna je nádherná mini lednička, která vaše nápoje na cestách mimo domov udrží nejen chladné, ale i teplé. Díky odnímatelné přihrádce, víte vnitřní prostor přizpůsobit aktuálním potřebám.

Ledničku lze nabíjet v klasické zásuvce, i pomocí autonabíječky. Nabízí objem 4 litry a její hmotnost jsou 2 kilogramy. Přichází v různých nápadných i neutrálních barevných provedeních.

Výhody

  • malá, snadno přenosná
  • úžasný design
  • sympatická cena

Nevýhody

  • snad až příliš malá

Závěr recenze: Atraktivní přenosná lednička oblíbené Německé značky chladí i ohřívá.

Co o Ezetil E32 M píše eshop

Zpříjemněte si výlety k vodě, večerní posezení u přátel, kempování, cestování na dovolenou na maximum. Kompaktní autochladnička vám zajistí dostatek potřebného prostoru pro bezpečné uložení vašich potravin a nápojů. Můžete se osvěžit kdykoli a kdekoli potřebujete. Pozitivně určitě přivítáte až o sedmdesát procent nižší spotřebu energie ve srovnání s konvenčními chladničkami. Další předností je snadné a rychlé manuální ovládání. Chladnička má v horní části madlo, díky kterému ji můžete snadno přenášet z místa na místo. Pomocí bezpečnostních pásů ji během okamžiku připravíte i na dlouhou cestu autem. Chladničku ničím nezakrývejte, ohlídejte, aby horní větrací štěrbiny nebyly zakryté a byl umožněn přirozený odvod průběžně vznikajícího tepla.

Vítané osvěžení

Ať už budete na dovolené, v kempu, ve společné kuchyňce, nebo v kanceláři, malou mobilní chladničku jistě oceníte. Pohodlně si do ní můžete cokoli uložit na pozdější dobu. Pamatujte ale na to, že není určena na trvalý provoz. Po šesti dnech ji vypněte s tím, že po dalších dvou hodinách ji můžete opět zapnout.

Snadné převážení

V horní části je umístěno bytelné madlo, pomocí kterého můžete chladničku pohodlně přenášet. Pro přepravu autem jsou určené speciální klipy pro snadné a rychlé vsunutí bezpečnostního pásu, který chladničku pevně zajistí proti případnému pádu. Ideální jsou delší přejezdy bez neustálého přerušování napájení.

Tipy pro úsporný provoz

Autochladničku umístěte ideálně na dobře větrané a stinné místo, otevírejte ji jen na nezbytně nutnou dobu, pečlivě dovírejte, neplňte ji na maximum, abyste zbytečně nezamezili potřebné cirkulaci vzduchu, vkládejte ideálně chladné a předchlazené potraviny.

Prostor na vše potřebné

S prostorem v chladničce nebudete mít sebemenší problém. Ve víku naleznete praktický prostor pro úschovu napájecích kabelů a v samotném těle chladničky udržíte v chladu i velké PET láhve, které můžete uložit i nastojato.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníAutochladnička
VýrobceEzetil
Hmotnost4 kg
Objem29 l
Chladící účinek17 °C
Kompresorováano
Ohřevne
Energetické údaje
Připojení do sítě 230 Vano
Energetická třídaA++
Připoj. přes autokonektor 12 Vano
Rozměry
Výška50 cm
Šířka39 cm
Hloubka29 cm

Vývoj ceny Ezetil E32 M


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.