Fitbit Charge 3 - krátká recenze

23. října 2021 0
Fitbit Charge 3
  • monitoring spánku - ano
  • vodotěsnost - ano
  • kapacita baterie - neuvedeno
  • hmotnost - 30 gramů
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fitness náramky
2 590 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Náramek je vybaven různými funkcemi, které potěší aktivní sportovce. 15 sportovních aktivit, které umí náramek automaticky rozpoznat podle funkce SmartTrack. Samozřejmostí je i měření tepové frekvence, což vám umožní podat ten nejlepší výkon. Díky monitorování spánku si můžete kontrolovat jeho kvalitu.

Tento náramek potěší i ženy, protože hodinky umožňují sledování menstruačního cyklu a ovulace. Náramek si můžete jednoduše spárovat s telefonem pomocí bluetooth.

Výhody

  • výdrž baterie
  • kontrola dechu
  • 15 sportovních aktivit

Nevýhody

  • balení neobsahuje návod

Závěr recenze: Perfektní výdrž baterie provází přesnost a velký výběr se sportovních aktivit.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 590 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Fitbit Charge 3 píše eshop

Chcete mít přehled o svém tréninkovém procesu a fyzičce? Vaši kondici budete mít pod kontrolou díky modernímu designovému náramku s nejpokročilejšími technologiemi. Co všechno umí? Monitoruje tepovou frekvenci, hloubku spánku, spálené kalorie, ale také ukazuje, v jaké zóně srdečního tepu se aktuálně nacházíte. Skrz 15 cvičebních módů pak můžete sledovat váš fitness pokrok v určitých "disciplínách" - od chůze a běhu až třeba po jógu. Nasbíraná data vidíte na přehledném dotykovém displeji. Náramek je zároveň voděodolný, informuje o čase nebo počasí a pokud toužíte sdílet statistiky o vašem pohybu se svými přáteli přes mobilní telefon či počítač, lze tak učinit nainstalováním příslušné aplikace.

Vše na/po ruce

Neobyčejně chytrý náramek na zápěstí. V reálném čase poskytuje informace o vašem fyzickém stavu. Na jednom místě získáte přehled o tepové frekvenci, kvalitě spánku nebo spálených kaloriích. V akci bez nutnosti dobití přitom vydrží dlouhých sedm dnů. A pozor - náramkem lze i bezkontaktně platit!

Odolnost? Zajištěna hliníkovou konstrukcí

Vedle statistik o vás a vašem těle náramek ukazuje standardní údaje jako aktuální čas či počasí, a to na velkém podsvíceném dotykovém displeji, který se automaticky přizpůsobuje okolním světelným podmínkám. A odolnost přístroje? Ta je zaručena díky pevné hliníkové konstrukci.

Efektivnější trénink

Aby byla efektivnost vašeho cvičení co největší, je ideální se v rámci fyzické aktivity pohybovat v určitém rozmezí tepové frekvence. A právě náramek vám umožní průběžně sledovat, v jaké tepové zóně se nacházíte a jaký dopad to na vás má, respektive na redukci vaší hmotnosti.

Ani voda jim neublíží

Vybrat si můžete z více než 15 režimů cvičení jako je běh, kolo, plavání, jóga a další. Nastavte si, jakých cílů chcete dosáhnout a sledujte podrobné statistiky o tom, jak se vám daří je naplňovat. A když už je zmíněno plavání - ano, náramek je voděodolný (maximálně do hloubky 50 metrů), takže je vůči bazénu či sprše zcela imunní.

Sdílení s přáteli

Šikovnou vychytávkou je synchronizace dat v náramku s počítačem, chytrým mobilním telefonem a mnoha jinými zařízeními, a to prostřednictvím příslušné aplikace. Statistiky a výkony, kterých dosahujete, pak následně můžete sdílet s vašimi přáteli a konzultovat s nimi váš tréninkový progres.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceFitbit
Podporovaný OSAndroid + iOS
S displejemano
Bez displejene
VelikostUniverzální
Další funkce a vlastnosti
Zobrazení časuano
Monitorování spánkuano
Snímač tepuano
Voděodolnostano

Vývoj ceny Fitbit Charge 3


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.