Agro CS – FLORIA Substrát na rajčata a papriky 40l

20. dubna 2021 0
FLORIA Substrát na rajčata a papriky 40l
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Hnojiva na rajčata
149 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Co o Agro CS - FLORIA Substrát na rajčata a papriky 40l píše eshop

Převratná NOVINKA v pěstování rajčat a paprik na málo prostorných místech jako jsou balkóny nebo terasy. Díky inovaci obalu je možné rostlinky sázet přímo do zakoupeného produktu a nemusíte substrát přemisťovat do nádob. Je to velmi jednoduché.

Speciální substrát pro pěstování přímo v obalu! Ideální pro pěstování na balkoně či terase, nepotřebujete zahrádku! Postačí pytel otočit, vytvořit otvory, které jsou na obale naznačené a sázet. Substrát lze použít i pro pěstování v nádobách nebo volné půdě.

  • když nemáte zahrádku či zahradu, můžete si nyní vykouzlit kousek přírody třeba na balkóně nebo terase. Nabízíme přímo revoluční způsob, jak si vypěstovat zdravé a chutné plody rajčat a paprik bez použití pěstební nádoby. Postačí vám k tomu tento výrobek, který plně nahradí květináč. Zahradničit teď může každý :, stačí jen výrobek otočit a sázet.
  • Složení: speciální směs bílé a černé rašeliny, kokosových vláken, bentonitu a obohacen přírodním hnojivem

Kde všude lze substrát použít?

Na balkóně či terase pro pěstování přímo v obalu - OTOČ A SÁZEJ!

Pro pěstování v nádobách nebo ve volné půdě

Kokosová vlákna - prodlužují životnost substrátu a zajišťují jeho ideální provzdušnění.

Bentonit - poutá živiny a později je podle aktuální potřeby rostlin uvolňuje. Zvyšuje tak schopnost substrátu přijímat obsažené živiny v maximální míře

Rozsah použití:

Substrát je ideální pro pěstování všech druhů rajčat, paprik nebo jiné zeleniny přímo v obalu. Svým jedinečným složením vytváří rostlinám dokonalé podmínky pro jejich zdravý růst a bohatý rozvoj kořenů.

Způsob použití: 1. Pěstování přímo v obalu - OTOČ A SÁZEJ

Umístěte obal na určené místo a otočte ho tak, aby zadní strana byla orientovaná nahoru. Prořízněte řezákem nebo nožem uhlopříčně 2 vyznačené čtverce. V těchto místech odeberte cca 1 hrst substrátu. Do vytvořené prohlubně vysaďte rostlinu, dosypte odebraným substrátem a lehce přimáčkněte. Zalijte a následně udržujte substrát dostatečně vlhký. 2. Pěstování v nádobách

Při výsadbě rostliny do pěstební nádoby nebo květináče nasypte substrát do výšky cca 2/3 a vložte rostlinu. Dosypte substrát a lehce přimáčkněte. Řádně zalijte, aby došlo ke spojení původního balu s novým substrátem. 3.Výsadba na záhonech

Při výsadbě na záhonech udělejte odpovídající jamku, na dno nasypte trochu substrátu, zasaďte rostlinu a kořenový bal obsypte substrátem a přitlačte. Řádně zalijte a během vegetačního období udržujte substrát přiměřeně vlhký.

  • Doba použitelnosti: 3 roky od data výroby.
  • Objem: 40l

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceAgro CS
Typ substrátusubstrát
Objem40 l
Použitírajčata

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
149 Kč Do obchodu Heureka.cz
Vývoj ceny Agro CS - FLORIA Substrát na rajčata a papriky 40l


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.