Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45 - krátká recenze

3. března 2021 0
Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45
 • Displej: 6,95 palců
 • Doživotní aktualizace map: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: GPS navigace do auta
5 098 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Navigace Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45 patří ke kvalitě na poli GPS. Kromě doživotně aktualizovaných map celé Evropy máte k dispozici širokou škálu různých funkcí. Nechybí dopravní upozornění, asistent řazení do jízdních pruhů, náhledy křižovatek ve fotorealistické podobě, či body zájmu. Díky Bluetooth je možné propojení se smartphonem, a tak je možné použít jej i jako handsfree.

Displej má úhlopříčku s luxusním rozměrem 6,95 palce a díky wifi víte mapy aktualizovat bez nutnosti zapojení k PC. Navigace vás během jízdy zvukově upozorní na ostré zatáčky, změny rychlostních limitů či školní zóny, ale i na měřené úseky. Během dlouhé jízdy vám dokonce navrhne bezpečnostní přestávku. Obrovskou výhodou je, že navigace vás bude doslova poslouchat na slovo - stačí vyslovit adresu a dostanete se tam, kam potřebujete. Oceňujeme i možnost propojení se zpětnou kamerou na couvání.

Výhody

 • velký displej
 • wifi
 • ovládání hlasem
 • množství funkcí pro zvýšení bezpečnosti během jízdy

Nevýhody

 • snad jen vyšší cena

Závěr recenze: Přestože jde o cenově náročnější navigaci pro množství funkcí, které vám jízdu zjednoduší, vyplatí se do tohoto modelu zainvestovat.

Přečtěte si více...

Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45 - ve kterých eshopech nakupovat
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
5 098 Kč Do obchodu Heureka.cz
patro.cz ⭐️ všechny způsoby doručení s cenami → najdete zde
⭐️ platba: hotově, dobírkou, kartou online, Mall Pay, PayU, převodem, na splátky
zjistit cenu Do obchodu patro.cz
digiboss.cz ⭐️ možnosti dopravy → najdete zde
⭐️ platba: v hotovosti / kartou na pobočce, Uloženka, dobírka, kartou online, převodem, na splátky
zjistit cenu Do obchodu digiboss.cz

Co o Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45 píše eshop

Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45 6,95" navigace s WiFi, smart notifikacemi a hands-free voláním

 • podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi
 • 6,95" kapacitní displej "od okraje k okraji"
 • Asistent řazení do jízdních pruhů
 • Upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd.
 • Náhledy křižovatek
 • Body zájmu, včetně databáze Foursquare a TripAdvisor
 • Dopravní informace prostřednictvím mobilní aplikace Smartphone Link
 • Smart notifikace z mobilního telefonu
 • Hands-free volání
 • Hlasová aktivace navigování
 • Wi-Fi
 • Možnost připojení zpětné kamery BC-30

DriveSmart 61 je vyšší řadou z nové rodiny automobilových navigací Garmin Drive. Samozřejmostí jsou všechny funkce, které nalezneme i v nižší řadě, jako jsou dopravní upozornění, asistent řazení do jízdních pruhů, náhledy křižovatek (zde navíc ve fotorealistické podobě), dopravní informace nebo body zájmu včetně databází Foursquare a TripAdvisor. To, co přináší DriveSmart navíc, jsou jednak Smart notifikace z mobilního telefonu, kdy po spárování telefonu s navigací prostřednictvím Bluetooth je DriveSmart schopen zobrazit na svém displeji příchozí SMS zprávy, maily a příchozí nebo zmeškané telefonní hovory. Funguje také jako hands-free, kdy vám umožní přijmout hovor a můžete mluvit, aniž byste museli držet telefon u ucha. Dále je to bezdrátové připojení Wi-Fi, které vám umožní vyhledat a stáhnout dostupné aktualizace, aniž byste museli navigaci připojovat kabelem k počítači, stačí pouze být v dosahu vaší domácí, firemní nebo volně dostupné Wi-Fi sítě. Další funkcí navíc je také navigování aktivované hlasem. A v neposlední řadě je to vylepšený 6,95 palcový kapacitní displej s velmi tenkým rámečkem, plocha displeje tak sahá téměř od okraje k okraji.

Klíčové vlastnosti:

Podrobné mapy

Nejdůležitějším atributem každé automobilové navigace je přesnost a aktuálnost map. Proto naše navigace nabízíme s detailními mapami s možností bezplatného stažení aktualizací několikrát ročně a to po celou dobu životnosti přístroje. Na vás už je jen, zda si vyberete navigaci s mapovým pokrytím celé Evropy (všech 45 zemí) nebo jen některých částí (centrální, východní...).

Body zájmu

Kromě vlastních bodů zájmu, jako jsou čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další, nabízí Garmin i rozsáhlé databáze ve spolupráci se službami Foursquare a TripAdvisor, která navíc poskytuje hodnocení a recenze miliónů uživatelů.

Dopravní upozornění (varování)

Aby vaše jízda byla ještě bezpečnější a měli jste přehled o situaci před vámi, Garmin DriveSmart vám nabízí volbu, jaká varování chcete od svého přístoje dostávat. Může vás tak zvukově a hláškou na displeji varovat před ostrými zatáčkami, změnami rychlostních limitů, železničními přejezdy, školními zónami atd. Upozorní vás také na dopravní kamery a měřené úseky.

Při dlouhé několikahodinové jízdě, kdy hrozí nepozornost z únavy řidiče, vás upozorní na možnost přestávky v řízení a nabídne vhodná místa k zastavení a odpočinku (např. odpočívadla, benzínové pumpy apod.).

Propojení s mobilním telefonem

Velkou přidanou hodnotu a mnoho funkcí navíc získáte spárováním vaší navigace Garmin s mobilním telefonem prostřednictvím bluetooth. Na displeji navigace se vám tak zobrazí notifikace o příchozích hovorech, sms zprávách, mailech nebo notifikace aplikací, které si sami zvolíte. Aniž byste brali do ruky telefon, můžete uskutečňovat hovory díky užitečné funkci hands-free.

Díky datovému přenosu z mobilního telefonu si také budete moci zobrazit aktuální dopravní informace, informace o počasí nebo o možnostech parkování a použitím funkce LiveTrack můžete sdílet svou polohu a data z navigace s vašimi přáteli.

Bezdrátové připojení Wi-Fi

Mějte vždy aktuální data ve svém přístroji, aniž byste jej museli připojovat k počítači a sami zjišťovat jejich dostupnost. V momentě, kdy jste v dosahu vaší domácí nebo firemní Wi-Fi sítě, navigace Garmin vás jednoduše sama upozorní na aktualizace jenž jsou k dispozici a nabídne jejich stažení.

Hlasově aktivovaná navigace

Stačí říct slovo a navigace vás poslechne. Nemusíte vyťukávat cíl své cesty, na který chcete navigovat, stačí ho jen vyslovit.

Srozumitelné navigování díky Garmin Real Directions

Díky funkci Real Directions vás bude navigace hlasově navigovat nejen podle skutečných názvů ulic, ale například i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů nebo krajinných dominant.

Propojitelnost se zpětnou kamerou

Jako pomocníka při couvání lze k navigaci připojit bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána zvlášť). Jakmile je kamera připojena, uvidíte při couvání na displeji prostor za vozidlem. Neunikne vám tak žádná skrytá překážka a nemusíte jen odhadovat, kolik vám za autem zbývá volného místa.

Obsah balení:

 • GPS navigace Garmin DriveSmart 61
 • mapy 45 zemí Evropy (doživotní přístup k bezplatné aktualizaci map)
 • přísavný držák do auta
 • napájecí kabel do auta (CL adaptér)
 • USB datový kabel
 • uživatelský návod

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníNavigace do auta
VýrobceGarmin
Určeníautomobilové
Výdrž baterie1 hodin
Displej
Úhlopříčka displeje6.95 palce
Rozlišení displeje1024 x 600
3D zobrazeníne
Vlastnosti GPS
GPS přijímačAno
RDS-TMCne
Další funkce
Asistent jízdních pruhůano
Wi-Fiano
Video a hudbane
Rozšiřitelnost
Bluetoothano
Paměťová kartaano
Rozměry
Hmotnost240 g
Rozměry173 x 99 x 19 mm

Vývoj ceny Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.