Garmin Vivomove HR Sport - krátká recenze

14. září 2021 0
Garmin Vivomove HR Sport
 • úložiště: neudává
 • NFC: ne
 • pohotovostní doba: neudává
 • funkce: Snímač tepové frekvence, Akcelerometr, Gyroskop, Výškoměr, Move IQ
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Chytré hodinky
3 790 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Garmin Vivomove HR jsou elegantní smart hodinky, které zaujmou hlavně ty, které celkem neoslovuje sportovní design. Na první pohled totiž připomínají klasické analogové hodinky. Ve spodní části se ale nachází i malý černobílý dotykový OLED displej, který má velikost 0,38 x 0,76 palce s rozlišením 64x128 pixelů. Při aktivaci displeje se analogové ručičky přesunou do polohy „10 hodin 10 minut” a díky tomu tedy nebudou „překážet” při čtení informací - notifikací, či celých zpráv (což však není logicky zcela pohodlné).

Hodinky dále ukazují množství fitness hodnot (krokoměr, vzdálenost, patra, spálené kalorie, aktivně minuty, hladinu stresu, kvalitu spánku) a můžete jimi ovládat hudbu v telefonu - vlastní úložiště totiž nemají. Z hlediska konektivity je to naprosto v pořádku - hodinky se propojují s telefonem přes bluetooth (4.0) a díky nabíjecímu kabelu se dají propojit i s počítačem. GPS, Wi-Fi nebo NFC tyto hodinky nemají. Garmin vívomove HR nejsou určeny pro nadšené sportovce, ale spíše pro ty občasné, kteří chtějí mít o svých aktivitách dobrý přehled.

Vivomove HR existuje ve dvou verzích: Sport a Premium. Odlišují se od sebe sice minimálně ale přece. Model Sport se dodává se silikonovým řemínkem, Premium s koženým. Sport verze váží pouze 40,8 g, Premium jsou výrazně těžší 56,5 g.

 

Výhody

 • elegantní design
 • rozumná cena
 • hybrid analog + smart hodinky
 • sleduje širokou škálu aktivit

Nevýhody

 • menší displej
 • nepraktické čtení zpráv (oznámení v pořádku)
 • žádné integrované úložiště pro hudbu
 • nemá GPS

Závěr recenze: Tyto hybridní smart hodinky potěší zejména vyznavače elegantního stylu, kteří chtějí mít přehled o svých aktivitách.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
3 790 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Garmin Vivomove HR Sport píše eshop

Stylové elegantní hodinky s měřením denní aktivity a srdečního tepu. Vívomove HR jsou chytré hodinky s krásným elegantním designem, které v sobě skrývají víc, než je na první pohled patrné. Pod mechanickými ručičkami hodinek se skrývá diskrétní displej, ovládaný dotykem a čitelný i ve tmě. Slouží k zobrazení smart notifikací a naměřených fitness hodnot.

Hodinky zaznamenávají Vaši celodenní aktivitu, jako počet kroků, ušlou vzdálenost, vystoupaná patra, spálené kalorie a aktivní minuty. Zároveň Vás také upozorní na delší neaktivitu a ukáží, jak plníte nastavené denní/týdení cíle.

Díky zabudovanému optickému snímači na spodní straně hodinek měří Váš srdeční tep a poskytují i celodenní monitoring hladiny stresu a také kvality spánku. Pro aktivněji zaměřené uživatele nabízí i přednastavené profily aktivit pro běh, chůzi, posilování a kardio.

Abyste měli přehled o tom, jak se zlepšuje Vaše kondice, hodinky na základě naměřených hodnot spočítají a ukáží hodnotu Vašeho VO2 Max a tzv. fitness věku.

Jsou vodotěsné do 5 ATM, takže je nemusíte odkládat ani ve sprše nebo když si jdete zaplavat (nedoporučuje se však s koženým řemínkem, pouze se silikonovým).

Všechny Vaše naměřené aktivity si jednoduše přenesete a zobrazíte v aplikaci Garmin Connect, a to buď v počítači prostřednictvím dodávaného USB kabelu, nebo v mobilním telefonu prostřednictvím bezdrátového přenosu bluetooth.

Při spárování s mobilním telefonem hodinky zobrazují notifikace o příchozích voláních a SMS zprávách. Výdrž vestavěné baterie je cca 5 dní, dobíjí se dodávaným USB kabelem.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceGarmin
Hmotnost170 g
Hybridní hodinkyano

Vývoj ceny Garmin Vivomove HR Sport


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.