Gorenje GS66260X - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Myčka nádobí Gorenje GS66260X stříbrná
  • volně stojící myčka nádobí
  • kapacita: 16 jídelních souprav
  • rozměry Š x V x H: 60 x 84.8 x 59,6 cm
  • energetická třída: A+++
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Myčky nádobí
17 271 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Ideální myčka nádobí pro početnou rodinu nebo pro ty, kteří rádi zvou přátel na večeři. Umyjete v ní až 16 sad nádobí, který víte rozložit až do tří zásuvek, které jsou navíc i adaptovatelné. Tato myčka je vybavena superkrátkým programem SpeedWash, který si se znečištěným nádobím pořadí již za 15 minut. Zajímavostí modelu jsou dvířka, která se po ukončení cyklu automaticky pootevřou - nádobí rychleji schnou a sníží se spotřeba energie.

Technologie IonTech na principu ionizace eliminuje jakýkoliv zápach. Pokud máte malé děti, určitě oceníte program ExtraHygiena, který svým nastavením nahradí sterilizaci dětských lahví. Program Quick Intensive zas za hodinu dokonale umyje a usuší jakkoli znečištěné nádobí.

Výhody

  • možnost připojit na teplou vodu
  • minimální hlučnost 45 Db
  • velká kapacita i flexibilita

Nevýhody

  • nádobí není vždy dokonale usušené

Závěr recenze: Myčka vhodná pro velkou rodinu s ohromnou kapacitou a variabilitou vnitřního vybavení.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
17 271 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Gorenje GS66260X píše eshop

Myčka na nádobí XXL umožňuje umytí 16 sad nádobí ve třech koších. Pro rychlé umytí běžně zašpiněného nádobí má program SpeedWash, který má hotovo za pouhých 15 minut. Po dokončení mycího cyklu se dokáže sama pootevřít, tak aby nádobí dokonale doschlo a zároveň tím šetří energii. Maximální životnost, co nejnižší spotřebu elektřiny a vyšší výkon se znatelně tišším provozem zajišťuje invertorový elektromotor. Proti zápachu ji chrání technologie IonTech, která přirozeně eliminuje pachy na principu ionizace.

Maximální kapacita i flexibilita

Do myčky se vejde až 16 sad nádobí, které lze naskládat do tří praktických košů. Ty lze variabilně přizpůsobit, tak aby se do myčky dalo naskládat různé nádobí podle potřeby. Vysoká vana z nerezu dokáže pojmout podnos o velikosti až 35 cm. Koše mají barevné pohyblivé prvky a jejich rozložení se dá přizpůsobit.

Bleskový program SpeedWash

Pokud potřebujete rychle umýt běžně špinavé nádobí, bude se vám hodit program SpeedWash. Ten dokáže za 15 minut umýt i větší množství nádobí, takže je ideální, pokud máte větší návštěvu.

Ještě sušší nádobí

Když myčka skončí mycí cyklus, dokáže sama pootevřít dvířka tak, aby měla zbytková pára kam unikat. Díky tomu do myčky proudí čerstvý vzduch a nádobí tak může ještě lépe doschnout. Zároveň se tím snižuje i spotřeba.

Čistá a voňavá kuchyň

Pokud trvá několik dní, než myčku naládujeme špinavým nádobím, nemusí být příliš voňavá. Proto má myčka zabudovanou speciální technologii IonTech, která na principu ionizace přirozeně eliminuje zápachy a udržuje myčku maximálně svěží.

Program pro maximální hygienu

Pro rodiče s malými dětmi, kteří potřebují často sterilizovat dětské potřeby a lahve bude dobrou zprávou program Extra Hygiena. Ten přidává extra opláchnutí studenou vodou následované ještě delším mytím horkou vodou, tak aby bylo odstraněno maximum bakterií a proces sterilizace tím tak nahrazuje.

Rychlý a intenzivní Quick Intensive program

Quick Intensive program má optimalizované všechny fáze cyklu mytí, čímž dokáže ukončit program v rámci jediné hodiny. Díky tomu je nádobí perfektně čisté a suché ještě rychleji, i když bylo maximálně špinavé.

S vyšší teplotou nižší spotřeba

Myčku lze místo studené vody připojit na teplou. Díky tomu lze zkrátit čas trvání programu a minimalizovat spotřebu energie.

Invertorový elektromotor

Bezkomutátorový elektromotor má regulovatelné otáčky. Díky tomuto řešení dokáže zajistit maximální výkon s ještě tišším provozem. Myčka má tak nižší spotřebu energie a vydrží déle v provozu.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceGorenje
Způsob umístěnívolně stojící
Hlučnost45 db
Počet programů5
Spotřeba vody9.5 l
BarvaStříbrná/nerez
Displejano
Barva ovládacího paneluČerná
Počet sad nádobí16 sad
Rozměry
Šířka60 cm
Výška84.8 cm
Hloubka59.6 cm
Hmotnost57.1 kg
Energetické údaje
Energetická třídaA+++
Příkon1900 W
Spotřeba el. energie0.86 kWh
Roční spotřeba el. energie cca.245 kWh
Účinnost sušeníA
Funkce
Aqua Stopano
Auto programano
Intezivní programano
Počet teplot5
FuzzyLogicano
Odložený startano
Zásuvka na příboryano
Dětská pojistkane

Vývoj ceny Gorenje GS66260X


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.