Gorenje IS 655 SC - krátká recenze

4. srpna 2021 0
Gorenje IS 655 SC
 • počet varných zón: 4 (2 více kruhové zóny)
 • příkon: 7,2kW
 • rozměr: 59.5 x 6,0 x 51.0 cm
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Varné desky
8 740 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Varná deska Gorenje IS 655 SC nabízí možnost propojení jednotlivých varných zón a umožní tím využít téměř celý povrch - panel tvoří dvě Xpand zóny. Ovládání je dotykové a je možné jej zablokovat. Funkce PowerBoost zvýší výkon až o 25%. Další praktickou funkcí je funkce StayWarm, díky níž udržíte jídlo teplé až do momentu servírování. Časovač lze nastavit až na 99 minut.

Barva desky je černá a má zkosené hrany. Počet varných zón 4, 2 více okruhových zón.

Výhody

 • možnost propojení varných zón
 • udržuje jídlo teplé
 • pěkný design

Nevýhody

 • cena

Závěr recenze: Velmi praktická varná deska díky XPad Zónám, které umožní vařit téměř na celé ploše, v pěkném designu.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
8 740 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Gorenje IS 655 SC píše eshop

Vaření vašich snů

Gorenje Advanced IS 655 je zabudovatelná moderní indukční varná deska. Díky možnosti propojení jednotlivých varných zón umožňuje využití téměř celého svého povrchu a vy tak můžete současně vařit ve více nádobách, než by vám umožnila klasická varná deska. S touto varnou deskou dokážete jednoduše uvařit všechny pokrmy, ať se bude jednat o běžná jídla nebo speciální pochutiny.

Objevte výhody indukční desky

Vaření na indukčních deskách je několikanásobně rychlejší, ve srovnání s plynovými až dvakrát. Příprava pokrmů vám zabere podstatně méně času, který můžete využít pro věnování se jiným činnostem. Při vaření na indukční desce se zahřívá pouze dno hrnce a zbylý povrch desky zůstává chladný, takže nehrozí riziko úrazu.

Neomezujte se jen na plotýnky, vařte po celé ploše

Vařící plocha je tvořena 4 indukčními varnými zónami. Funkce XpandZone vám umožní vaření téměř po celé ploše indukční desky. Díky propojení jednotlivých varných zón získáte obrovskou varnou plochu a tím i více prostoru pro vaření ve větších nádobách nebo ve větším počtu menších nádob. Indukční panel je tvořen celkem dvěma XpandZones a záleží jen na vás, kterou aktivujete, případně můžete jednu aktivovat a druhou použít jako klasickou oddělenou varnou plochu.

Ovládání jedním tahem

Veškeré ovládání varné desky se uskutečňuje prostřednictvím dotekových tlačítek. Výrobci mysleli i na bezpečnost vašich dětí, jelikož ovládací panel lze zablokovat a předcházet tak zapnutí varné desky dětmi v případě, že v kuchyni zůstaly bez dozoru.

Když spěcháte, bude vařit rychleji

Díky funkci PowerBoost se dokáže výrazně zvýšit výkon varné desky až o 25 %, a tím se výrazně sníží doba vaření. S touto funkcí se 2 litry vody dokáží ohřát již za 4,2 minuty. Tuto funkci oceníte zejména v případech, kdy při vaření nemáte času nazbyt.

Jídlo zůstane teplé až do chvíle servírování

V případě, že máte již pokrm uvařený a chcete jej uchovávat při konstantní teplotě, zajisté oceníte funkci StayWarm, se kterou bude teplota pokrmu udržována na 70 °C až do chvíle jeho servírování. Funkci ocení zajisté opozdilci, kteří nechodí k obědu včas a jídlo mají často vystydlé. Funkci udržování můžete využít také v případě, že pokrm máte uvařený delší dobu před jeho servírováním a bez udržování teploty by vám vychladl.

Pohlídá čas vaření

Na indukční desce si také můžete nastavit čas, po který se má připravovaný pokrm vařit. Jakmile uplyne nastavený čas, varný panel se automaticky vypne a na hotové jídlo vás upozorní pípnutím. Tuto funkci využijete zejména u pokrmů, u kterých znáte přibližnou dobu vaření. Díky ní nebudete muset neustále myslet na to, že stále vaříte a můžete se v průběhu vaření věnovat i jiným činnostem.

Indukční desky
Ohřev u indukčních varných desek je dvakrát rychlejší než u plynových desek, což je činí úspornějšími a bezpečnějšími. Indukční deska zahřívá pouze dno nádoby, zatímco ostatní povrch varné desky zůstává chladný a vždy bezpečný na dotek. Teplota se nastaví okamžitě pouhým dotykem, což omezuje nebezpečí přetečení. S takovou varnou deskou je rozpouštění čokolády, příprava sofistikované omáčky či jiných mistrovských děl citlivých na teplotu, zcela jednoduchou záležitostí.

XpandZone
XXL povrch pro XXL hrnce a pánve
XpandZone umožňuje vaření prakticky po celé ploše indukčního varného panelu. Když je funkce aktivovaná, můžete využít celý povrch indukčního varného panelu. Propojení zón poskytuje víc prostoru pro vaření a místo pro větší nádoby, nebo kombinaci 2 a více menších nádob. Jelikož má indukční varný panel dvě XpandZones, jednu můžete aktivovat a druhou můžete použít jako oddělenou běžnou varnou plochu.

Funkce PowerBoost Supreme
Spěcháte? Žádné obavy
Funkce PowerBoost Suprme poskytuje mimořádnou intenzitu tepla pánve a výrazně zkracuje dobu čekání. 2 l vody se ohřejí za 4,2 minuty, což je extrémně časově úsporné. Touto funkcí disponují modely indukčních varných desek Gorenje Superior.

PowerBoost – vaření s extra výkonem
Funkce rychlého ohřevu dodatečně zvýší výkon varné desky až o 25%.

Časovač
Někdo vždy dohlíží na čas
Odpočítavací časovač můžete nastavit až na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když je jídlo hotové, zazní pípnutí.

Dětský zámek
Kuchyň jako bezpečné místo
Funkce blokuje ovládací panel a zabraňuje přenastavování jakýchkoliv parametrů, což je bezpečné, pokud necháte děti v kuchyni bez dozoru.

StayWarm
Zůstane teplé i pro opozdilce
Funkce StayWarm udržuje potraviny v konstantní teplotě 70 °C, dokud nenastane správný čas pro jeho servírování. Jídlo si zachovává původní chuť a teplotu až do podávání.

 • Černá
 • Zbroušená hrana
 • SmartControl
 • Funkce časovač
 • StayWarm - udržování teploty 70 °C
 • PowerBoost Supreme funkce - extra výkon varné zóny
 • XpandZone - propojení varné zóny
 • 4 indukční varné zóny

Levý přední: Indukční varná zóna Ø 20×20 cm, 1.8/3 kW,
Pravý přední: Indukční varná zóna Ø 20×20 cm, 1.8/3 kW,
Levý zadní: Indukční varná zóna Ø 20×20 cm, 1.8/3 kW,
Pravý zadní: Indukční varná zóna Ø 20×20 cm, 1.8/3 kW

 • Bezpečnostní zamčení ovládání varné desky
 • Dětský zámek
 • Příkon: 7.200 w
 • Rozměry (šxvxh): 59,5 × 6 × 51 cm
 • Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 59 × 14 × 66,5 cm
 • Rozměry k zabudování (šxvxh): 56 × 7 × 49 cm
 • Netto váha: 11,7 kg
 • Brutto váha: 13,3 kg
 • Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu: 0,4 W

Video

Záruka24 měsíců
Konstrukce
Typ varné deskyIndukce
Provedení
Ovládánídotykové
Provedení deskysklokeramika
Umístění ovládánívpředu
Provedení hrany VDbez rámečku
Zóny
Počet varných zón4
Počet víceokruhových zón2
Funkce
Časovač/minutkaano
Dětská pojistkaAno
Signalizace zbytkového teplaNe
BoosterAno
Další parametry
Celkový příkon7.2 kW
Rozšířená záruka-
Barvačerná
Šířka59 cm
Napětí380 V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku59.5 cm
Výška výrobku6.0 cm
Hloubka výrobku51.0 cm
Hmotnost výrobku11.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení68.5 cm
Výška balení14.2 cm
Hloubka balení58.5 cm
Hmotnost balení13.8 kg

Vývoj ceny Gorenje IS 655 SC


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.