Haier WS 136GDBI, 136 lahví - krátká recenze

7. srpna 2020 0
HAIER WS 136GDBI
  • Kapacita lahví: 136
  • Počet polic: 6
  • Energetická třída: B
  • Způsob umístění: volně stojící
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Lednice
34 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Prémiový model našeho výběru. Nabízí prostor až pro 136 lahví vína, které můžete uložit na 7 dřevěných policích, které nejen dobře vypadají, ale současně chrání vzácné lahve prd rozbitím. Teplotu lze nastavit v rozmezí mezi + 5 °C až + 20 °C. Nastavené údaje můžete odečíst na dobře viditelném LED displeji.

Dalšími funkcemi, které vinotéka nabízí jsou: beznámrazový systém s automatickým odmrazováním, optický i akustický alarm překročení teploty, filtr s aktivním uhlím a zámek dveří. Kromě toho jsou skleněné dveře chladničky vybavené UV filtrem.

Výhody

  • kvalitní provedení
  • tichá
  • pěkný design

Nevýhody

  • zámek je umístěn neprakticky dole

Závěr recenze: Dražší model vinotéky v kvalitním provedení s odpovídajícím výkonem.

Co o Haier WS 136GDBI, 136 lahví píše eshop

Perfektní péči při skladování vašich vín dosáhnete s touto dvoufázovou vinotékou. Stálá teplota je udržována díky cirkulaci vzduchu, který do vinotéky přichází přes filtr s aktivním uhlím. Rozmezí požadovaných teplot je možné nastavit od 5 do 20 °C. Vinotéka je v moderním nerezovém provedení a prosklené dveře jsou navíc vybaveny UV filtrem. Tato vinotéka se hodí do luxusních barů a hotelů i k vám domů.

Prémiový vzhled

Perfektní péče o víno je doplněna i prémiovým reprezentativním vzhledem vinotéky. Krásné a moderní nerezové provedení se bude krásně vyjímat jak v luxusním hotelu, tak i u vás doma. Pro uložení lahví slouží hned sedm dubových polic. Abyste na své poklady dobře viděli je uvnitř zabudováno osvětlení. Vinotéka má také velké prosklené dveře, kterými dáte svoji sbírku snadno na obdiv.

Perfektní péče zaručena

Na skladování vína jsou kladeny ty nejvyšší nároky. O kvalitu každé lahvinky se stará chytré nastavení požadovaných teplot. Je zde i akustický signál, který upozorní na nenadálé výkyvy teplot uvnitř vinotéky. Vzduch, který do vinotéky proudí je také velice důležitý. O rovnoměrnou cirkulaci se postará výkonný ventilátor a také filtr s aktivním uhlím, který pohlcuje pachy a případnou vlhkost. Prosklené dveře jsou vybaveny UV filtrem.

Možnost nastavení různých teplot

Tato vinotéka pojme najednou až 136 lahví, které budou bezpečně uloženy v sedmi policích z dubového dřeva. Díky dvoufázovému oddělenému chlazení je možné najednou skladovat bílé i červené víno. Pro každou část vinotéky je snadné nastavit jinou teplotu chlazení. Teplotu lze regulovat po jednom stupni, a to v rozmezí mezi +5 až +20 °C.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceHaier
Způsob umístěnívolně stojící
Rozměry (VxŠxH)165 x 59.5 x 63.5 cm
Barvastříbrná
Typ vitrínyjednodveřová
Zaměnitelné otevíráníne
Hlučnost39 dB
Klimatická třídaSN-ST
Hmotnost86 kg
Provedení dveříprosklenné s UV filtrem
Energetické údaje
Energetická třídaB
Spotřeba0.55 kWh
Spotřeba energie za rok202 kWh
Objem
Celkový objem306 l
Kapacita lahví136
Úložné prostory
Počet polic7
Výbava a ovládání
Filtr vitrínyaktivní uhlí
Zámek dveříano
Teplotní rozsah5 - 20 °C
Rozměry
Výška165 cm
Šířka59.5 cm
Hloubka63.5 cm

Vývoj ceny Haier WS 136GDBI, 136 lahví


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*