Huawei TalkBand B3 - krátká recenze

29. září 2020 0
Huawei TalkBand B3
 • monitoring spánku - ano
 • vodotěsnost - ano
 • kapacita baterie - 91 mAh
 • hmotnost - 30 gramů
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fitness náramky
1 560 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Lite verze náramku Huawei TalkBand B3, potěší převážně uživatele, kteří jsou často na cestách. Největší výhodou tohoto náramku je, že z něj velmi snadno uděláte bluetooth sluchátko. Vyberete displej z náramku a můžete telefonovat "handsfree".

K dispozici je samozřejmě měření tepu, kroků, automatické rozpoznání aktivity či měření kvality spánku. Náramek můžete spárovat s telefonem a všechny informace ukládat v mobilní aplikací.

Výhody

 • bluetooth sluchátko
 • design
 • pohodlnost nošení na ruce
 • manipulace

Nevýhody

 • poměrně slabá baterie
 • méně funkcí na cvičení

Závěr recenze: Náramek s bluetooth sluchátkem, vhodný pro lidi, kteří často pracují na cestách.

Co o Huawei TalkBand B3 píše eshop

Inteligentní fitness náramek, který zvládne přijmout hovor, předpovědět počasí i spočítat čas, který strávíte sportovní aktivitou. Rozpozná, zda jdete po schodech, běžíte nebo spíte a zjistí také, zda máte náramek na ruce či ne. Pásky můžete snadno měnit i několikrát během jednoho dne a díky široké nabídce nerezových, gumových a kožených náramků si vybere každý. Pokud ztratíte spárovaný telefon, s TalkBand B3 ho v mžiku najdete.

Celý den na příjmu

Inteligentní pomocník vás upozorní na veškeré notifikace a hovory, abyste nic nezmeškali. Navíc náramek zvládne monitorovat efektivitu vašeho pohybu nebo spánku.

Jasný, úsporný a odolný

Displej náramku TalkBand B3 je krytý odolným sklem Gorilla Glass, které jej chrání před poškrábáním a zajistí jeho dobrou čitelnost za všech okolností. Navíc se snadno čistí a díky 3D provedení posouvá vzhled náramku na další úroveň. Displej PMOLED přizpůsobuje jas aktuální potřebě a tak šetří baterii i vaše oči.

Vhodný do kanceláře i na fotbal

Ergonomicky tvarovaný pásek je navržen tak, aby vás při nošení vůbec neobtěžoval a na zápěstí ho tak téměř necítíte. Můžete si ho navíc snadno vyměnit. Ze široké nabídky různých barev a typů si vyberete pro každou příležitost. S perfektním provedením kožených, nerezových a gumových pásků bude spokojen i ten nejnáročnější uživatel.

Snadná výměna pásku

Vyjímatelný displej drží v náramku díky silnému magnetickému zámku, který ustojí i ty nejsilnější otřesy. Přesto ho v případě potřeby snadno a rychle vyndáte stisknutím postranního tlačítka. Tímto způsobem si můžete během dne jednoduše vyměnit pásek, když potřebujete jít na důležitou pracovní schůzku a nebo odpoledne na sportovní utkání.

Měření sportovního výkonu

Náramek dokáže rozpoznat, jakou aktivitu právě provozujete, a zaznamená váš výkon, abyste mohli sledovat své pokroky. Zjistí, jestli jdete, běžíte, stoupáte do schodů nebo spíte a díky sdílení uvidíte výsledek v aplikaci na vašem chytrém telefonu. Kromě toho disponuje i senzorem, který rozpozná, zda máte náramek na ruce nebo ne, aby bylo měření provedeno správně.

Krásný, lehký, výkonný

Celé zařízení je navrženo a propracováno do těch nejmenších detailů, aby bylo nejen efektivní, ale i příjemné při každodenním používání. Výsledkem je lehký, voděodolný a prodyšný fitness náramek s vynikajícím signálem Bluetooth. Spárovat ho můžete s jakýmkoli zařízením, které používá operační systém Android 4.3 nebo vyšší a iOS 7 nebo vyšší.

Pohodlné volání

TalkBand B3 zvládne i telefonovat. K použití je připraven duální mikrofon, vylepšená technologie antény a výkonný čip, který redukuje hluk, abyste mohli hovor vyřídit i v hlučném prostředí. Ty nejpoužívanější kontakty budete mít k dispozici jako rychlou volbu a sami si můžete rozhodnout, která čísla chcete mezi důležitá zařadit.

Meteorolog i detektiv

Nápomocný vám tento fitness náramek bude i díky předpovědi počasí, kterou během dne upravuje podle vyvíjející se situace. Tak jediným pohledem zjistíte, jak se obléci a zda se obávat deště. Kromě toho vám dokáže pomoci najít i ztracený telefon, se kterým je spárovaný. Stačí jedno poklepání a smartphone začne zvonit.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceHuawei
Podporovaný OSAndroid + iOS
S displejemano
Bez displejene
Hmotnost95.8 g
VelikostStřední M
Další funkce a vlastnosti
Monitorování spánkuano
Voděodolnostano
Bluetoothano
Zobrazení časuano

Vývoj ceny Huawei TalkBand B3


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*