Klarfit Klartwist - krátká recenze

25. října 2020 0
Klarfit Klartwist
  • výrobce: Klarfit
  • nosnost: neudává se
  • průměr podložky: 40 cm
  • hmotnost: 2,2 kg
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Balanční podložky
699 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Klarfit Klartwist je rotační disk, který dodá vašemu tréninku nový rozměr. Kombinuje funkci rotačního disku se dvěma držáky pro kliky a vytváří tak zcela nové možnosti cvičení. Je šetrný ke kloubům a podporuje především budování svalů zad a pánve.

Masážní výběžky stimulují během tréninku navíc prokrvení a osvěží i unavené nohy. Má protiskluzovou kontaktní plochu, která dokonale zabezpečuje podložku proti převrácení. Výsledný rotující držák odbřemení zápěstí, lokty a ramena a zároveň zvýší efektivitu kliků během silového tréninku.

Výhody

  • multifunkční rotační disk
  • držadla pro kliky
  • masážní výběžky pro zlepšení krevního oběhu v chodidlech

Nevýhody

  • bez návodu k obsluze

Závěr recenze: Rotační disk, který nabízí nové možnosti cvičení, je snadno přenosný a bezpečný.

Co o Klarfit Klartwist píše eshop

S rotačním diskem Klarfit Klartwist přivedete svůj domácí trénink svalů, vytrvalosti a rovnováhy na novou úroveň. Rozdíl budete cítit po krátké době.

Rotační disk Klarfit Klartwist šikovně kombinuje funkci rotačního disku s dvěma držáky pro kliky, a vytváří tak zcela nové možnosti cvičení, které lze využít kdekoliv. Použijte rotační disk pro náročný trénink rovnováhy a vytrvalosti šetrný ke kloubům, který podporuje především budování svalů zad a pánve. Masážní výběžky stimulují během tréninku navíc prokrvení a osvěží i unavené nohy. Odnímatelné držáky na kliky nekomplikovaně zvyšují tréninkové nároky Vašich kliků a pomohou Vám provádět je šetrně pro klouby a technicky čistě. Obzvláště velká, protiskluzová kontaktní plocha dokonale zajišťuje zařízení proti převrácení.

Jedinečným se tréninkový rotační disk Klarfit Klartwist stává díky možnosti vzájemně rotační disk a držáky pro kliky kombinovat. Výsledný rotující držák odlehčí zápěstí, lokty a ramena a zároveň zvýší efektivitu kliků během silového tréninku. Díky své nízké hmotnosti a šikovným rozměrům lze rotační disk vzít všude s sebou a použít kdekoliv.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarfit

Vývoj ceny Klarfit Klartwist


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.