Klarstein Curve – recenze na kompaktní kuchyňský robot s elegantním designem

Petra Lyžičiarová Recenze 7. března 2021 0
kuchyňský robot Klarstein Curve
 • příkon: 1000 W
 • objem: 5 l
 • počet rychlostí: 5
 • počet funkcí: 3
 • doplňkové příslušenství: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kuchyňské roboty
5 499 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Klarstein Curve je kvalitní a designem elegantně působící kuchyňský robot, jehož předností je mimo jiné i snadnost používání. Kuchyňský robot Klarstein Curve je ergonomický a svým vzhledem zapadne do každé kuchyně. Jeho kompaktní rozměry z něj dělají pomocníka vhodného i do menších domácností s omezeným prostorem.

Klarstein Curve je vybaven velkou nádobou na míchání s objemem 5 litrů, takže v ní zvládne zpracovat i větší množství těsta. Jeho součástí je LED displej sloužící na pohodlné ovládání robota. Kuchyňský robot disponuje pěti nastaveními rychlosti a také pulzní funkcí. Pracuje s planetárním systémem míchání, takže suroviny budou dokonale a precizně promíchané. V balení naleznete hnětací hák, míchací nástavec a metličku na šlehání sněhu. Výhodou je, že robot je možné použít i jako mlýnek na maso, nicméně je třeba dokoupit si potřebný komponent. A to vše je vyrobeno z nerezavějící oceli a kvalitního hliníku. Z hlediska ceny patří k střední cenové úrovni.

Základní informace

Kuchyňský robot Klarstein Curve zaujme už na první pohled svým elegantním designem, ale i kompaktními rozměry, díky kterým je vhodný i do menších kuchyní. Robot se vyznačuje kvalitním zpracováním – vyrobený je z nerezové oceli a hliníku. Nádoba na míchání má objem 5 litrů, takže je dostatečně velká i pro zpracování většího množství surovin. Robot Curve má 5 rychlostí a vybavený i pulzní funkcí, což znamená, že vám robot umožňuje i velmi rychlé krájení či hnětení. Vybaven je LED displejem umožňujícím snadné a pohodlné ovládání.

kuchyňský robot Klarstein Curve

 

Systém míchání je planetární, takže míchací nástavce se otáčejí kolem sebe, ale i kolem okraje mísy. Díky tomu jsou suroviny důkladně promíchány. Výkon zařízení je maximálně 1000 W, délka síťového kabelu je 110 cm a celé zařízení váží 6,6 kg. Robot má celokovovou hliníkovou konstrukci, takže je pevný a stabilní.

Důležité parametry:

Výkonmaximálně 1000 W
Objem mísy5 litrů
Počet rychlostí5
Pulsní funkceano
Délka připojovacího kabelu110 cm
Fisplejano
Planetární systém mícháníano
Hmotnost6,6 kg
Rozměry30 x 36 x 23 cm (V x Š x H)
Materiál nádobynerez

 

Vybavení a příslušenství

Součástí výbavy a příslušenství kuchyňského robota Klarstein Curve je míchací nástavec sloužící na suroviny se střední hustotou, smetáček na šlehání sněhu, másla či smetany, ale i hnětací hák na hnětení hustého těsta.

příslušenství robota Klarstein Curve

 

Nechybí ani kryt na misku, díky kterému je práce s robotem bez cákance. V případě, že byste chtěli robot použít na mletí masa, stačí si jen dokoupit mlýnek na maso.

míchací nástavec, smetáček na šlehání, hnětací hák - příslušenství a výbava

 

Použití

Díky digitálnímu LED displeji s tlačítky, je ovládání a používání robota Klarstein Curve jednoduché a praktické. Pomocí tlačítek + a – je možné nastavit si čas, který potřebujete na přípravu. Po uplynutí nastaveného času se robot automaticky vypne. Kromě nastavení času máte možnost i nastavení pěti stupňů rychlosti a pulzní funkce. V režimu časovače lze přepínat rychlost podle toho, jak potřebujete.

nástavec na mlýnek na maso

Kuchyňský robot obsahuje i nástavec na mlýnek na maso

 

Výrobce nedoporučuje, abyste robot používali nepřetržitě delší než 10 minut. Po deseti minutách používání je třeba robot nechat vychladnout po dobu alespoň 30 minut. Důležité také je, abyste do zařízení nepřidávali více než 1 kilogram směsi.

Pokud vás zajímá, jak vypadá použití robota Klarstein Curve, viz video:

Klarstein Curve Küchenmaschine Vorstellung

 

Čištění a údržba Klarstein Curve

Kuchyňský robot Klarstein Curve není na údržbu a čištění vůbec náročný. Samozřejmě, samotné tělo robota v žádném případě neponořujte do vody ani ho nemyjte pod tekoucí vodou. Raději zařízení jen přetřete vlhkým hadříkem s trochou saponátu. Při čištění byste se měli vyhnout abrazivním čisticím prostředkem, které by mohly robot poškodit. Plastové části nejsou vhodné pro mytí v myčce nádobí, protože by se mohly vlivem vysoké teploty poškodit. Po umytí nechte všechny části důkladně vysušit. Podrobnější informace o údržbě tohoto spotřebiče naleznete v návodu k použití.

 

Recenze zákazníků Klarstein Curve

Zajímalo nás, jak hodnotí kuchyňský robot Klarstein Curve zákazníci a jaké jsou na něj recenze. Zákazníci si pochvalují tichý chod, nízkou hmotnost a také pěkný celokovový design. Na druhé straně některým vadí, že metličky a háky nelze mýt v myčce nádobí.

Našli jsme jen reakce zákazníků na slovenské Heuréce, zde jsou:

kuchyňský robot Klarstein curve - recenze zákazníků

Zákazníci ve svých hodnoceních považují za pozitivum i to, že v případě kuchyňského robota Klarstein Curve jde o kvalitní Německý výrobek za přiměřenou cenu.

 

Klarstein Curve – hodnocení

Kuchyňský robot Klarstein Curve představuje kvalitního a spolehlivého pomocníka v kuchyni, který vám usnadní množství práce a námahy. Má dostatečně silný výkon a díky přehlednému LED displeji se jednoduše ovládá. Líbí se nám, že disponuje pěti rychlostmi a také pulzní funkcí. Kromě toho je výhodou, že si na něm umíte nastavit časovač a po uplynutí nastaveného času se přístroj automaticky vypne.

Nádoba na míchání má objem 5 litrů, což je dostatečně mnoho na to, abyste v robotu připravili i větší množství surovin. Součástí výbavy jsou tři typy nástavců na míchání, a tak pomocí robota připravíte nejen těsto, ale promícháte i salát či vyšleháte šlehačku nebo bílky. Z hlediska ceny můžeme říci, že jde o cenově dostupné zařízení, při kterém jde cena ruku v ruce s kvalitou.

V případě, že nevíte, jak si vybrat kuchyňský robot, doporučujeme náš článek, ve kterém se jednotlivým parametrům důležitým při výběru tohoto spotřebiče podrobně věnujeme. No a pokud byste chtěli dát přednost levnějšímu, ale stále kvalitnímu kuchyňskému robotu, doporučujeme například Bosch MUM 4880.

Výhody

 • německá kvalita
 • atraktivní design
 • celokovová konstrukce
 • planetární systém míchání

Nevýhody

 • není nejlevnější
 • je dost těžký

Závěr recenze: Velmi pěkný kuchyňský robot vhodný i do malých kuchyní díky ergonomickému tvaru a malým rozměrům, které však nijak neovlivňují „velký” výkon.

Hodnocení autora
 • Provedení
 • Kvalita
 • Využití
 • Cena
 • Hlučnost

Souhrn

Kvalitní a kompaktní kuchyňský robot s širokými možnostmi použití a dostatečně velkou mísou. Oceňujeme i elegantní design.

4.2

kuchyňský robot Klarstein Curve

✅ Cena: 5 499 Kč

Chci Klarstein Curve
Heureka.cz
Vývoj ceny Klarstein Curve


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.