Klarstein ICE6 Icemeister - krátká recenze

31. října 2020 0
Klarstein ICE6 Icemeister
  • výrobce: Klarstein
  • výrobní kapacita za 24 hod: 12 kg
  • hmotnost: 10,2 kg
  • rozměry: 25 x 33 x 36 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Výrobníky ledu
4 349 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Klarstein.cz

Klarstein ICE6 je vysokovýkonný výrobník ledu, který dokáže vyrobit za 24 hodin až 12 kilogramů ledu. Tento stroj má modrý osvětlený LCD displej, který indikuje málo vody nebo plný zásobník na led. Po stisknutí tlačítka lze také vybrat mezi třemi velikostmi kostky ledu nebo nastavit časovač.

I při čištění je toto zařízení ukázkové, má totiž k dispozici automatický čistící program, který vám značně usnadňuje práci. Zbytková voda může být ze zařízení snadno vypuštěna otevřením ventilu. Nádoba na vodu má objem 2,2 l a na led 0,9 kg.

Výhody

  • podsvícený LCD displej se 4 tlačítky
  • možnost volby velikosti ledu
  • praktický časovač
  • samočisticí program

Nevýhody

  • žádné jsme nenašli

Závěr recenze: Skvělý výrobník ledu se super výkonem, elegantním vzhledem a praktickými funkcemi na LCD displeji. Nedá se mu nic vytknout.

Přečtěte si více...

Klarstein ICE6 Icemeister - ve kterých eshopech nakupovat nejvýhodnější
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
4 349 Kč Do obchodu Klarstein.cz
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
4 349 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o Klarstein ICE6 Icemeister píše eshop

Zařízení Klarstein ICE6 Icemeister přichází zásobovat Vaše párty a akce chladným občerstvením. Zapomeňte na formy na vodu, přeplněné mrazničky a otravné vyklápění kostek ledu, protože se zařízením na přípravu ledu to patří do minulosti.

Do zařízení Icemeister se vejde 2,2 litru vody, okamžitě po naplnění začíná s výrobou. Po 15 minutách už cinká prvních 9 kostek ve sběrné nádobě. Pak přichází na řadu 150W zařízení: v 10 minutových intervalech vyklápí po 9 dalších kostkách, dokud se voda nezpracuje nebo dokud není 0,8litrová (cca 0,9 kg ledu) nádrž plná. Obojí - žádná voda nebo plný zásobník na led - se zobrazí na modrém osvětleném displeji LCD zařízení. Pokud je voda pravidelně doplňována a nádoba vyprázdněna, zařízení zvládne vytvořit až 12 kg ledu za 24 hodin.

Zařízení na přípravu kostek ledu se ovládá přes čtyři tlačítka pod displejem. Po stisknutí tlačítka lze vybrat mezi třemi velikostmi kostky nebo nastavit praktický časovač. S ním není problém naprogramovat zařízení ráno před prací, aby byl ve večerních hodinách po příchodu domů připraven led pro relaxační koktejly. Displej je velký, má snadno pochopitelné symboly, srozumitelné zobrazení nastaveného provozního režimu. Jemné modré podsvícení pomáhá přečíst stav zařízení při slabém osvětlení a na druhé straně zdůrazňuje jeho jednoduchou eleganci.

Se svými šikovnými rozměry zařízení Icemeister snadno vejde do kuchyně, na pulty nebo do párty místnosti. Potěší Vás tam nejen pravidelnou dodávkou kostek ledu. Jeho elegantní konstrukce z nerezové oceli, která splňuje požadavky na tvar a vzhled moderního designu, rozhodně zaujme svým designem. Díky černému plastovému víku s průhledným oknem a modrému LED diodovému světlu působí opravdu profesionálně.

Zařízení Klarstein na přípravu ledu nezanechává žádnou pachuť, protože všechny vnitřní díly a čerpací systém jsou vyrobeny z chuťově neutrálního plastu. I při čištění je zařízení Icemeister ukázkové, má totiž k dispozici automatický čistící program, který snižuje podíl Vaší práce. Zbytková voda může být ze zařízení snadno odstraněna vypouštěcím ventilem.

Dostupné barvy: černá, bílá (produkt 10028098)

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarstein
Barvasilver

Vývoj ceny Klarstein ICE6 Icemeister


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.