Klarstein Skyscraper Heat 1600/2500 W - krátká recenze

26. února 2021 0
KLARSTEIN Skyscraper Heat 1600/2500 W
 • zařazení: teplovzdušný ohřívač, keramický, vertikální
 • výkon: 2500 W
 • počet stupňů vytápění: 2
 • dálkové ovládání: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Ohřívače
3 299 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Klarstein Skyscraper Heat je teplovzdušný ohřívač ověřené Německé značky, který vyniká spojením zajímavého designu a kvality. Jedná se konkrétně o vertikální keramický ohřívač, který v místnosti zabere velmi málo místa a dokáže ji vytopit aniž vířil prach. Místnost dokáže ohřívat dle potřeby, má 2 stupně ohřevu (1600/2500 W). Disponuje časovačem (1-12 hodin) a také se dá nastavit teplota v místnosti s automatickým zapnutím / vypnutím ohřívače (od 15 do 28 °C).

Je to velmi tiché zařízení, stabilní, odolné a hlavně praktické a elegantní s LED displejem a dálkovým ovládáním pro větší manipulační komfort.

Výhody

 • účinný - rychlé vytopení místnosti
 • elegantní design
 • kompaktní - nezabere mnoho místa
 • jednoduché ovládání - LED displej, dálkový ovladač
 • tichý provoz
 • časovač, oscilace, přesný teploměr, termostat
 • automatická regulace teploty v místnosti

Nevýhody

 • trochu cítit plast po zahřátí keramické spirály
 • někomu může vadit zvuk ventilátoru

Závěr recenze: Kompaktní ohřívač s vynikajícím výkonem a moderním, elegantním designem, ideální jak pro kancelář, tak i pro domácnost.

Přečtěte si více...

Klarstein Skyscraper Heat 1600/2500 W - ve kterých eshopech nakupovat
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
3 299 Kč Do obchodu Electronic-star.cz
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
3 299 Kč Do obchodu Klarstein.cz

Co o Klarstein Skyscraper Heat 1600/2500 W píše eshop

Keramický teplovzdušný ventilátor Skyscraper Heat od společnosti Klarstein přináší v moderním designu výhody keramických topných těles i do vašeho bytu. Užívejte si příjemné teplo bez nepříjemného zápachu. Skyscraper Heat přináší v okamžiku teplý vzduch do vychladlých kanceláří, obýváků nebo altánků.

V porovnání s topným drátem má keramické topné těleso mnohé neporazitelné výhody. Ohřejete vzduch mnohem rychleji a teplo pocítíte již za krátkou chvíli po zapnutí. Zároveň jsou však tato topná tělesa prostorově mnohem menší a mohou být dokonale zabudována například v prostorově úsporném věžovém ohřívači. Přitom se však nikdy neohřejí tak, že by shořely prachové částice. Nevznikají žádné nepříjemné zápachy. Nemusí být tolik chlazené proudem vzduchu, což přispívá k podstatně klidnějšímu a tiššímu provozu. Větší hmotnost keramiky poskytuje ohřívači lepší stabilitu a jsou mnohem pevnější a odolnější než topné dráty.

Keramický výhřevný ventilátor Klarstein Skyscraper Heat nabízí kromě všech těchto výhod samozřejmě i přesvědčivý výkon. Ve dvou stupních vyhřívání (1600 W nebo 2500 W) se lehce zahřeje prostor do 25 m2. Volitelná oscilační funkce distribuuje teplý vzduch v místnosti, a tím urychluje proces ohřívání. Požadovaný teplotní cíl může být nastaven postupně od 15 do 28°C. Pokud je dosažena požadovaná teplota, ohřívač se automaticky vypne, okamžitě se však znovu zapne, když teplota klesne pod více než 2°C pod požadovanou hodnotu. Tímto šetří proud a udržuje místnost příjemně teplou. K dispozici je i časovač vypnutí, který lze nastavit v hodinových intervalech od 1 do 12 hodin, a zařízení se po uplynutí doby vypne. Všechny funkce jsou ovládány pomocí přehledného dotykového panelu nebo pohodlně pomocí dálkového ovládání.

Zařízení Skyscraper Heat zaujme i vizuálně. Keramické topné těleso se skrývá v ultra tenké věžové skříni, která má svými liniemi a stříbrnou barvou futuristický vzhled, ale zároveň dobře zapadá i mezi klasický nábytek. Se svým kulatým stojanem základny s průměrem 33 cm stojí výhřevný ventilátor Klarstein mimořádně stabilně.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarstein
Typ topidlahorkovzdušné
Výkon2.5 kW
Hmotnost3.9 kg
Rozměry
Šířka33 cm
Výška114 cm
Hloubka33 cm

Vývoj ceny Klarstein Skyscraper Heat 1600/2500 W


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.