Lamax C7 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
LAMAX C7
 • rozlišení: FHD 30 fps, HD 60 fps, VGA 30 fps
 • pozorovací úhel: 150 stupňů
 • GPS: ne
 • WiFi: ne
 • noční režim: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kamery do auta
1 690 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Lamax C7 nabízí kvalitní rozlišení, noční nahrávání, časosběrné video i parkovací mód, což znamená že kamera v zaparkovaném vozidle během 24 hodin automaticky zapne při jakémkoliv nárazu nebo pokusu o vniknutí. GPS sice není součástí balíčku, ale je možné si ji dokoupit. 2,4 displej nabízí menu v různých jazycích. Kamera disponuje tzv. Časovou smyčkou, t.j nahrávání je kontinuální, při zaplnění paměti se vymažou nejstarší záznamy. Ty, které potřebujete můžete uzamknout. Kamera je navíc vybavena G senzorem a detektorem pohybu.

Výhody

 • jednoduché menu
 • záběr kamery ve velkém úhlu
 • poměr ceny a výkonu

Nevýhody

 • nekvalitní návod
 • držák na sklo velmi nedrží

Závěr recenze: Kamera, která nabízí opravdu dobrý poměr ceny a výkonu.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 690 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Lamax C7 píše eshop

Dopravní nehody jsou bohužel neodmyslitelnou součástí života účastníku silničního provozu a mnohdy je k náhradě vniklých škod potřeba nějakého důkazního materiálu. Ideálním svědkem nehody či vloupání vám bude „černá skříňka“ z produkce české společnosti Lamax, která dokáže nešťastnou chvíli zaznamenat s množstvím detailů i za nepříznivých světelných podmínek. Kromě důrazu na kvalitu záznamu se však kamera může pochlubit rovněž praktickými funkcemi v podobě časosběrného záznamu, detekcí pohybů v okolí vozidla a senzorem nárazu, který automaticky uzamkne aktuální záznam proti smazání. Nechybí ani LED přisvětlení, české menu či například schopnost spolupráce s volitelně přikoupitelným GPS modulem.

Detaily jsou důležité

U autokamery je poptávka po detailním záznamu oprávněnější než jinde. Proto model C7 přichází s plným Full HD rozlišením při plynulých 30 snímcích za vteřinu s úhlem záběru 150°. Díky těmto parametrům bude možné dobře identifikovat poznávací značku vozidla či dokonce tvář viníka.

Pro kvalitu obrazu

Optika s vysokou světelností zajistí, aby i v horších světelných podmínkách a v noci záznam odpovídal nejvyšší možné kvalitě. Funkce WDR, neboli široký dynamický rozsah, dále zvyšuje optickou kvalitu záznamu tím, že srovnává kontrast u světelně nevyvážených scén - např. tmavá vozovka v kontrastu se zářivě jasným nebem.

Spolehlivý záznam

Autokamera nahrává záznam ve smyčce, což znamená, že si místo na kartě průběžně vytváří odmazáváním nejstarších (a nezamčených) záznamů. Nikdy se tak nestane, že by vám došlo místo na kartě a vy nemohli svou jízdu natočit. Pomoci tzv. G-senzoru kamera trojrozměrně snímá směr jízdy a v případě kolize automaticky uzamkne aktuální záznam, abyste o něj nepřišli. K dispozici navíc budete mít i čas nehody. Zamčení záznamu můžete v případě potřeby provést i ručně jediným tlačítkem.

Ve dne i v noci

Kamera disponuje speciálním parkovacím módem, který vozidlo střeží, i když se zrovna nehýbe. Natáčet se začne automaticky v momentech, kdy senzory zaznamenají neobvyklý pohyb či náraz. V tomto režimu nabízí kamera až 24hodinovou výdrž, přičemž - na rozdíl od běžných kamer - nemusí být neustále připojena k napájení vozu.

Mějte přehled

Díky časosběrnému režimu Timelapse si můžete po příchodu do vozu ve zrychleném přehledu prohlédnout, co se dělo ve vaší nepřítomnosti. V tomto režimu kamera ukládá pouze jeden snímek každou vteřinu, čímž výrazně šetří vnitřní paměť na důležitější události, a vy si během jedné minuty můžete přehrát až půlhodinový záznam.

Jednoduchá instalace a ovládání

Kamera na čelním skle drží zásluhou silné přísavky s úchytem, na který jde velmi jednoduše nacvaknout a následně připnout k napájení. Uživatelský komfort je dále umocněn 2,4palcovým displejem s vysokým rozlišením a intuitivním uživatelským prostředím v českém jazyce. Displej lze kdykoli ručně vypnout, nebo si nastavit jeho automatické vypnutí, aby vás svým obrazem nerušil při jízdě.

Volitelná GPS

K černé skříňce můžete volitelně dokoupit i modul GPS, s nímž získáte navíc další informace o jízdě, jako je aktuální rychlost či přesná poloha.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceLamax
Pozorovací úhel150 °
Rozlišení videa1920 x 1080
G-senzorano
GPS modulne
Menu v češtiněano
Automatické zapnutíano
Podporované paměťové kartyMicro SDHC
Maximální velikost paměťové karty32 GB
Detekce pohybuano
Wi-Fine
Noční režimano

Vývoj ceny Lamax C7


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.