Lamax Street ST-1 - krátká recenze

26. února 2021 0
LAMAX Street ST-1
 • výrobce: LAmax
 • výdrž baterie: 8 hodin
 • rozměry: 65 mm x 71 mm x 180 mm
 • hmotnost: 380 g
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Bluetooth reproduktory
799 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Lamax Street ST-1 je dokonalé spojení nejnovějších technologií a tradičního vzhledu, které přináší duální reproduktory s výkonem 10 W s jedním basovým měničem umístěným na protilehlé straně. V případě potřeby poslouží reproduktor i jako power banka pro váš telefon.

Najdete na něm slot na Micro SD kartu a USB konektor, který přehraje hudbu ve formátu MP3 z paměťových karet nebo flash disku. Rovněž nechybí FM rádio s digitálním tunerem na naladění všech v okolí dostupných radiostanic a jejich uložení do paměti.

Výhody

 • nízká hmotnost
 • přijatelná cena
 • funkce power banky
 • microSD karta, USB

Nevýhody

 • nepodporuje Wifi ani NFC
 • slabší příjem FM

Závěr recenze: Velmi oblíbený model přenosného reproduktoru, který dokonale ozvučí interiér i exteriér. Výhodou je možnost použít SD kartu.

Přečtěte si více...

Lamax Street ST-1 - ve kterých eshopech nakupovat
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
799 Kč Do obchodu Heureka.cz
OKAY.cz ⭐️ sítě 90 prodejen elektra v celé ČR
⭐️ výnos do patra a zprovoznění / odvoz starého spotřebiče
⭐️ doprava od 99 Kč
799 Kč Do obchodu OKAY.cz

Co o Lamax Street ST-1 píše eshop

Moderní technologie, kvalitní stereo zvuk a stylový design, to je reproduktor Lamax Beat Street ST-1, který v sobě snoubí tolik funkcí, kolik si jen dokážete představit. Využít jej můžete nejen k bezdrátovému přehrávání hudby, ale také jako rádio, handsfree či power banku. K přenosu hudby využívá bezdrátovou technologii Bluetooth 2.1, která je kompatibilní i se staršími telefony, takže okruh jeho spokojených uživatelů bude opravdu široký. Jako zdroj hudby však může posloužit také audio kabel, Micro SD karta, USB zařízení či FM rádio.

Sympaťák s výdrží

Tento reproduktor v nenápadném avšak maximálně funkčním provedení si vás získá. I přes svoje malé rozměry nabízí dva hlasité stereo reproduktory s plným zvukem, překvapivou hlasitostí. Výrobce u něj udává až osmihodinovou výdrž baterie, což je dost dlouhá doba na ozvučení zahradní párty či pikniku v přírodě.

Pohodlně bez drátů

Bezdrátová technologie Bluetooth 2.1 umožňuje spárování i se staršími mobily, tablety či notebooky v dosahu až 15 metrů. Připojení k mobilnímu telefonu vám navíc umožní využívat reproduktor jako handsfree, takže pomocí reproduktoru budete moci vyřizovat telefonní hovory, aniž byste sáhli po telefonu. Všechny základní režimy (nastavení hlasitosti, přepnutí písně i přijetí hovoru) totiž můžete ovládat přímo na těle reproduktoru.

Zvládne víc

Model Street ST-1 zvládne víc, než byste čekali. Kromě bezdrátového připojení nabízí slot Micro SD a USB konektor, díky nimž budete moci přehrávat hudbu v MP3 formátu z paměťových karet či flash disků, a také FM rádio s digitálním tunerem, který naladí všechny dostupné stanice v okolí a uloží je do paměti. K připojení reproduktoru můžete využít i klasický audio kabel, který je rovněž součástí balení.

Energie má na rozdávání

Máte vybitý telefon a potřebujete na něm vyřídit důležitý hovor? Připojte jej k reproduktoru pomocí USB kabelu a využijte funkci Power bank, která telefonu dodá nezbytnou energii.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníSestava reproduktorů, Přenosné reproduktory
VýrobceLAMAX
Konstrukcepřenosné
Počet reprobeden2+0
Aktivní reproduktoryano
Zvuk
Výkon RMS10 W
Další funkce a vlastnosti
Bezdrátový systém přenosuano
Provoz na baterieano
Čas přehrávání na baterieaž 8 hodin
Čtečka karetano
Wi-Fine
Podpora NFCne
Podpora iPodano

Vývoj ceny Lamax Street ST-1


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.