LG SK6F - krátká recenze

13. dubna 2021 0
LG SK6F
  • celkový výkon ve W: 360
  • Bluetooth: ano
  • systém reproduktorů: 2.1
  • HDMI vstupy: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Soundbary
6 699 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Prostorový zvuk Dolby Digital, bezdrátový subwoofer, vysoké rozlišení (4K sound - 24 Bit / 96 kHz) a možnost ovládání přes inteligentní zařízení - to vše nabízí model LG SK6F. Díky průchozímu HDMI vstupu připojíte i 4K Blu-ray přehrávač nebo herní konzoli. Tento soundbar podporuje hudební formáty LPCM, Dolby Digital, FLAC, OGG, DTS Digital Surround, WAV, MP3 a WMA. Funkce ASC (Adaptive Sound Control) automaticky upraví zvuk aktuálního přehrávání.

Výhody

  • vynikající zvuk včetně basů
  • podpora google cast
  • prostorový zvuk

Nevýhody

  • vyšší cena

Závěr recenze: Model za stále dostupnou cenu s vynikajícími parametry.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
6 699 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o LG SK6F píše eshop

Úspěšný filmový večírek se neobejde bez dobré nálady, slušné porce občerstvení a samozřejmě televize s pořádnou úhlopříčkou včetně kvalitního zvukového doprovodu. Poslední zmíněná audiovizuální stránka přitom bývá mnohdy podceňovanou složkou "výbavičky" zajišťující příjemně prožité chvilky u televize v rodinném kruhu. Což je škoda. Pokud totiž vysílání zvukových stop (ať už u filmů nebo hudby) podpoříte soundbarem se subwooferem, zážitek ze sledování snímků, respektive poslouchání songů pozvednete na zcela novou úroveň. Navíc - vše můžete ovládat pouhým hlasem, není problém přehrávat písničky z aplikací jako Spotify, Pandora či Hudba Google Play a za vychytávku platí i příslušný zvukový režim, který se automaticky nastaví k určitým filmovým žánrům a televizním pořadům.

Domácí kino

Sledovat filmy, seriály, videa, sportovní zápasy nebo poslouchat hudbu bez kvalitní zvukové aparatury? To by byl hřích! A právě soundbar s bezdrátovým subwooferem se tohoto úkolu dokáže zhostit bez jakýchkoliv ústupků. Budete si připadat jako v kině! Moderní a jednoduchý design zároveň ideálně padne do jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti.

Prostorový zvuk

Charakteristika zvukové stopy má působivé kontury. Z konkrétního hlediska se vyznačuje vysokou snímkovací frekvencí a bitovou hloubkou pro přesnou reprodukci. Jinak řečeno, každou sekundu vás odzbrojí prostorový zvuk v detailním rozlišení s plnými basy.

Hlasové povely

Řídit chytré produkty pouhým hlasem se stává běžnou záležitostí současné společnosti. A jinak tomu není i v tomto případě. Ano, přehrávat hudbu, upravovat hlasitost a vybírat songy lze prostřednictvím dodávaného dálkového ovladače, nicméně možnost vše ovládat pomocí hlasu a Google Asistenta určitě není k zahození, co říkáte?

Podpora aplikací

Streamovat písničky přes soundbar a bezdrátový subwoofer z celosvětově populárních aplikací Spotify, Pandora či Hudba Google Play? I to je možné, a to díky příslušnému softwaru Chromecast, který si rozumí s chytrými telefony, tablety a podobnými zařízeními.

Úprava zvuku

Existuje nepřeberné množství filmových a hudebních žánrů, TV pořadů nebo sportovních přenosů - s tím, že každý z těchto typů audio výstupů disponuje různým zvukovým profilem. Co z toho plyne? Zabudovaná funkce Adaptive Sound Control automaticky přizpůsobí režim zvuku konkrétnímu typu přehrávaného obsahu.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníBluetooth soundbar
VýrobceLG
Celkový výkon RMS360 W
Se subwooferemano
Bluetoothano
Wi-Fiano
Systém reproduktorů2.1
Výkon subwooferu200 W
Podpora NFCne
Multiroomano
Vstupy/výstupy
HDMIano
USBano
Optický vstupano

Vývoj ceny LG SK6F


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.