Mora VDI 643 X - krátká recenze

26. července 2021 0
MORA VDI 643 X
  • počet varných zón: 4
  • příkon: 6800 W
  • rozměry: 60 x 51 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Varné desky
6 987 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Indučkná deska oblíbené české značky Mora VDI 643 X v černém provedení s nerezovým rámem a 4 varnými zónami. Technologie Sprint umožní rychlé zvýšení výkonu všech zón. Délku vaření můžete nastavit pomocí časovače, který vám ukončení vaření oznámí zvukovým signálem. Deska nabízí také dětskou pojistku a funkci automatického vypnutí. Ovládání je posuvné - systém Slider, flexizóna, indikátor zbytkového tepla.

Deska disponuje také funkcí Stop & Go a jednotlivé funkce jsou signalizovány. Maximální příkon je 6800 W.

Výhody

  • funkce Sprint
  • jednoduché ovládání
  • cena

Nevýhody

  • regulace výkonu

Závěr recenze: Kvalitní varná deska nejznámější české značky za dobrou cenu, s dobrým vybavením.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
6 987 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Mora VDI 643 X píše eshop

Výkonný pomocník do vaší kuchyně. Se čtyřmi indukčními varnými zónami vykouzlíte vaše oblíbené pokrmy snadno, rychle a bezpečně. Pro urychlení je jako stvořená funkce Sprint, která zvýší výkon až o 40 %. Díky mnoha prvkům bezpečnosti jako je časovač, automatické vypnutí či dětská pojistka, bude vaření nejen rychlé, ale také bezpečné pro vás i vaše okolí. Ovládání dotykem a krásný vzhled ozdobí každou kuchyňskou linku.

Posílení výkonu

Díky funkci posílení výkonu ušetříte čas při přípravě pokrmů. Funkce Sprint se postará až o 40% nárůst výkonu. Nejvíce se přínos projeví při vaření ve větších nádobách, kdy bude teplo udržováno a rozváděno mnohem rychleji.

Spolehlivý hlídač

Víte, jak dlouho bude potřeba pokrm vařit, ale nebaví vás pořád stát u plotny? Můžete odběhnout, ale hrozí riziko, že na připravovaný pokrm zapomenete. Řešení přináší velmi užitečná funkce časovače. Nejdelší doba, na kterou můžete časovač nastavit je 99 minut. Poté se varná deska automaticky sama vypne.

Jednoduché ovládání dotykem

Citlivé senzory zabudované v desce spolehlivě reagují na každý dotyk. Ovládání je velice jednoduché a rychlé. Intuitivně tak ovládáte každou varnou zónu zvlášť. Díky absenci vystouplých tlačítek se varná deska také velice snadno čistí a udržuje.

Dětská pojistka

Při bezpečnosti je myšleno i na děti. Jako podpora zabránění nechtěného zapnutí či manipulování s varnou deskou dětmi poslouží bezpečnostní zámek. Po zapnutí bezpečnostní funkce se zablokuje ovládání desky až do momentu, kdy zámek opět deaktivujete.

Chytré vypnutí

Dalším bezpečnostním prvkem je automatické vypnutí. V případě, že po odstavení varné nádoby z desky zapomenete vypnout varnou plochu, nemusíte se obávat nejhoršího. Po zhruba jedné minutě se volná varná plocha sama automaticky vypne. Bezpečnostní čidlo také zabrání případnému vznícení oleje.

Pozor! Pálí.

Po skončení používání varné desky zůstávají varné zóny ještě nějakou dobu horké. Pro vaši bezpečnost je zde zabudován ukazatel zbytkového tepla. Ten je znázorněn červeným symbolem a značí, která ploténka je stále horká. Po vychladnutí varné zóny symbol úplně zhasne. Velice užitečná funkce, která zabrání zbytečnému popálení.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníSklokeramická varná deska, Indukční varná deska
Materiál deskysklokeramické
VýrobceMora
Typ varné deskyindukční
Počet plotýnek/hořáků4
Typ ovládánídotykové
Hmotnost8.5 kg
Energetické údaje
Maximální příkon6800 W
Napětí230 - 380 V
Rozměry
Rozměry60 x 5.7 x 51.5 cm
Šířka60 cm
Hloubka51.5 cm
Funkce
Dětská pojistkaano
Pojistka plamenene
Indikátor zbytkového tepla/zapnutíano
Časovačano
Podpora hrnců a pánvíano
Automatické vypnutíano
Multi zónane
Hodinyne
Displejano
Stop & Gone
Podsvíceníne
Oválná zónane
WOK plotýnkane
Boosterano

Vývoj ceny Mora VDI 643 X


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.