Moser 1884 - krátká recenze

25. listopadu 2020 0
Moser 1884
 • minimální délka stříhání: 0,7 mm
 • maximální délka stříhání: 12 mm
 • počet nástavců: 4
 • voděodolný: ne
 • druh napájení: akumulátorový
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Strojky na vlasy
4 590 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Moser 1884-0050 patří mezi nejdražší modely našeho výběru přichází ve velmi elegantním provedení a je vybaven Lithium-ion bateriovou technologií kombinovanou s mikročipem, který je zárukou konstantní řezné síly. A to vše v Německé kvalitě. Spotřebič se nabije za 45 minut a umožní 75 minut bezšňůrového provozu. O stavu baterie informuje elektronický indikátor. Chromovaná stříhací hlava je odnímatelná, výšku střihu nastavíte pomocí páčky v pěti úrovních. Součástí balení je stojánek na nabíjení, kartáček a mazací olej.

Výhody

 • kvalitní provedení
 • tichý - děti se ho nebojí
 • lithiový akumulátor

Nevýhody

 • vysoká cena

Závěr recenze: Tento model patří k těm dražším, ale nabízí adekvátní výkon.

Co o Moser 1884 píše eshop

Nový profesionální akumulátorový střihací strojek MOSER 1884-0050 Li+Pro - špičkové kvality. Fascinující. Výkonný. S Lithium-Ion technologií.

Moser Li+Pro je top model z veškeré nabídky střihacích strojků na vlasy od světoznámé německé značky MOSER, která patří mezi nejkvalitnější výrobce strojků více jak 70 let. V tomto strojku se snoubí excelentní kvalita s elegantním zpracováním v nadčasovém designu.

Moser Li+Pro je osazen nově vylepšenou verzí ocelové střihací hlavice MAGIC BLADE II, která se pyšní zesílenou konstrukcí. Samozřejmostí je vysoce kvalitní zpracování. Šířka střihu je 46 mm a výška střihu lze upravovat od 0,7 mm do 3 mm. Hlavice se dá jednoduše a rychle odklopit bez zbytečného šroubování - tím můžete strojek udržovat stále perfektně čistý.

Strojek obsahuje Li-Ionový akumulátor, který umožňuje velmi rychlé nabíjení - pouze 45 min a až 75 min bezkabelového provozu, navíc bez paměťového efektu. Strojek disponuje také LED indikátorem, který ukazuje stav baterie a orientační zvukovou kontrolkou, která upozornuje na nedostatečné olejování hlavice.

Strojek pohání velmi silný a spolehlivý motor s 5200 ot. za min., který je navíc řízen mikroprocesorem, který zajišťuje konstantní rychlost strojku. Strojek má také velmi nízkou hmotnost 265 gramů a velmi tichý chod. To vše je zpracováno v elegantním přesto ergonomickém šasí s nadčasovým designem.

Příslušenství:

Balení obsahuje šest plastových přídavných nástavců o výšce 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 18 mm a 25 mm, elegantní dobíjecí stojánek s adaptérem. V sadě také naleznete čistící kartáček na odstranění zbytků vlasů a základní mini olejničku s minerálním olejem na prvních několik použití.

Klíčové vlastnosti:   lithiový akumulátor (Li- ion) s velmi rychlým nabíjením - pouze 45 min., bez paměťového efektu a až 75 min. bezkabelového provozu velmi silný motor - mikroprocesorem řízená konstantní (optimální) rychlost inteligentní - ukazuje stav nabíjení a kapacitu strojku, kontrolka signalizuje potřebu olejování hlavice nová střihací hlavice MAGIC Blade II - zesílená konstrukce, lehce snímatelná s nastavitelnou výškou střihu od 0,7 - 3 mm s šířkou střihu 46 mm snadno odnímatelná hlavice pro rychlejší výměnu a snadnější údržbu super lehký (pouze 265 g) a velmi tichý ergonomický, celistvý tvar strojku velmi elegantní, nadčasový vzhled

 • rozměry: 180 x 47 x 42 mm
 • příslušenství: nabíjecí stojánek, síťový transformátor, plastové přídavné hřebeny - 3, 6, 9, 12, 18, 25 mm, olejnička se spec. olejem na střihací hlavice, čistící kartáček

Vyrobeno v Německu

Tip barbera: "Li+Pro je strojek, který je ztělesněním kvality a spolehlivosti s překvapivě rychlým dobíjením a novou, zesílenou hlavicí Magic Blade II. Jeden z top modelů od firmy Moser, jasná volba všech profesionálů. Pro dlouhou životnost nezapomeňte dostatečně olejovat hlavici. V případě potřeby je možné tuto hlavici profesionálně přebrousit. Jestli se vám hlavice při delším provozu zahřívá, je vhodné použít speciální zchlazovací sprej.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníZastřihovač vlasů a vousů
VýrobceMoser
Typ zastřihovačena vlasy
Barva/////////
Technické parametry
Systém napájeníakumulátorové

Vývoj ceny Moser 1884


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.