Niceboy PILOT Q5 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Niceboy PILOT Q5
 • rozlišení: 1920 x 1080
 • pozorovací úhel 170 stupňů
 • GPS: ne
 • WiFi: ano
 • noční režim: ano
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Kamery do auta
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Kamera Niceboy PILOT Q5 našem výběru nabízí dokonale kvalitní snímky díky Full HD rozlišení a funkci HDR. K dispozici je i 12 megapixelový fotoaparát. Časová smyčka slouží jako pojistka, že v žádném případě nepřijdete o aktuální záznam kvůli přeplněné paměti. Dalšími praktickými funkcemi jsou parkovací režim a noční snímání. Menu v českém jazyce zjednoduší obsluhu, k dispozici je 2,7 palcový LCD displej. GPS modul a paměťová Micro SDXC karta nejsou součástí balení.

Výhody

 • automatické zapnutí a vypnutí
 • i noční záznamy v dostatečné kvalitě
 • velký displej
 • rozumná cena

Nevýhody

 • G senzor je třeba nastavit na nejnižší citlivost, jinak zbytečně zamyká záznam již při prudším otřesu

Závěr recenze: Vcelku vydařená kamera za příznivou cenu.

Co o Niceboy PILOT Q5 píše eshop

Palubní autokamera Q5 od značky Niceboy vám zajistí tu nejlepší podporu na každé cestě za volantem. Obsahuje nejen výkonný procesor, ale i kvalitní G-senzor, který zachytí každý náraz a nahrávku zamkne proti přepsání. Detailní Full HD rozlišení a funkce HDR vám poskytnou maximálně kvalitní záběry, využít však můžete i 12Mpix fotoaparát. Díky funkci natáčení ve smyčce se nemusíte bát, že byste kvůli plné paměti přišli o drahocenný záznam. Automatická detekce pohybu zajistí vašemu automobilu skvělou podporu i v noci, stejně jako systém nočního snímání.

Technologie pro maximální jistotu

V případě jakékoli dopravní nehody teď budete mít po boku spolehlivého svědka. Autokamera Niceboy Q5 je vybavena výkonným procesorem NTK96650 a senzorem Sony IMX323. Kvalitní G-senzor zachytí náraz a aktuální nahrávku zamkne proti přepsání. Nezbytnou součástí vybavení je také natáčení ve smyčce, které zajistí to, že kamera nepřestane nahrávat v případě zaplnění paměťové karty, ale jednoduše přepíše nejstarší záznamy. Full HD rozlišení a funkce HDR se postarají o vysoce kvalitní video.

Spolehlivá podpora i v noci

Kameře můžete svěřit dozor i v noci a ve chvílích, kdy zrovna na auto nedohlížíte. Je totiž vybavena automatickou detekcí pohybu, se kterou začne sama nahrávat, když je to zrovna potřeba. Navíc obsahuje speciální systém nočního snímání, jenž se postará i za špatných světelných podmínek o velmi dobrou kvalitu nahrávky. Součástí zařízení je také vestavěný 12Mpix fotoaparát.

Snadno a pohodlně

Moderní design v klasickém černém provedení dokonale doplní palubní desku vašeho auta. Rozhodně vás potěší také jednoduchá instalace, menu v českém jazyce i velký 2,7“ LCD displej, jenž vám zobrazí všechny potřebné údaje. Kamera navíc obsahuje širokoúhlý 170° objektiv, který se postará o rozsáhlý záběr.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceNiceboy
Pozorovací úhel170 °
Rozlišení videa1920 x 1080
G-senzorano
GPS modulne
Menu v češtiněano
Automatické zapnutíano
Podporované paměťové kartyMicro SDXC
Kapacita baterie240 mAh
Optický stabilizátorne
Magnetický držákne
Detekce rychlostních radarůne
Detekce vozidelne
Detekce jízdních pruhůne
Detekce pohybuano
Wi-Fine

Vývoj ceny Niceboy PILOT Q5


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.