Niceboy X-Fitpolo - krátká recenze

23. září 2020 0
Niceboy X-Fitpolo
  • monitoring spánku - ano
  • vodotěsnost - ano
  • kapacita baterie - 100 mAh
  • hmotnost - 26 gramů
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fitness náramky
490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Náramek má elegantní provedení, které vás bude provázet při sportovních aktivitách, ale i běžném životě. Na výběr máte ze 3 barevných provedení - modrá, červená, černá. K dispozici je krokoměr, monitorování spánku, měření tepu a počítání spálených kalorií. Náramek můžete spárovat s telefonem pomocí aplikace Fitpolo a tak mít všechny informace na jednom místě.

Náramek vás upozorní na příchozí hovor, SMS a upozornění z aplikací. Vodotěsnost náramku je poměrně malá, ale splňující normu IP67. Tedy odolnost do 1 metru na 30 minut. Takže se nemusíte bát deště nebo si ho můžete v klidu vzít do sprchy.

Výhody

  • jednoduché ovládání
  • výdrž baterie
  • dobře sedí na ruce

Nevýhody

  • nepraktické zapínání

Závěr recenze: Náramek, který sedne na ruku, výběr ze tří barev a obsahuje množství funkcí.

Co o Niceboy X-Fitpolo píše eshop

Vyberte si jednu ze tří barevných variant (modrá, červená, černá) a začněte žít aktivně! Pohledný fitness náramek s OLED displejem bude sledovat kvalitu vašeho spánku, ze kterého vás umí i probudit, změří denní ušlou vzdálenost a dobu pohybu, spočítá spálené kalorie a změří aktuální tepovou frekvenci. Pokud budete delší dobu pasivní, povzbudí vás k dalšímu pohybu. Kromě fitness funkcí však umí i upozornit na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací. Splňuje normu IP67, takže se o něj nemusíte bát ani v dešti nebo ve sprše. Přidružená mobilní aplikace je dostupná v českém jazyce pro systémy Android i iOS.

Elegance, odolnost a výdrž

Nízká hmotnost a příjemné materiály zaručují pohodlné celodenní nošení. S elegantním designem působí Niceboy X-Fitpolo i jako vkusný módní doplněk. Náramek je dále vybaven prachu- a vodotěsným krytím podle normy IP67, proto jej můžete nosit při všech příležitostech po celý den zcela bez obav. Veškeré údaje jsou snadno čitelné na OLED displeji o velikosti 0,66". Na jedno nabití pak Niceboy X-Fitpolo vydrží až 8 dní.

Všechna data pro zdravý životní styl

S fitness náramkem Niceboy X-Fitpolo získáte potřebný přehled o své každodenní aktivitě. Náramek v sobě skrývá krokoměr, měří denní ušlou vzdálenost i dobu pohybu. Kromě toho nabízí přímé měření srdečního tepu ze zápěstí i počítání spálených kalorií. K dosažení zdravého životního stylu jde fitness náramek Niceboy X-Fitpolo i tak daleko, že vás upozorní na příliš dlouhou nečinnost.

Notifikace z mobilního telefonu

S Niceboy X-Fitpolo nemusíte neustále kontrolovat telefon. Fitness náramek vás upozorní na příchozí hovor, SMS nebo zprávu z aplikací jako WhatsApp, Facebook, Skype a dalších. O příchozím hovoru či zprávě informuje vibracemi a zobrazením ikony aplikace a ID kontaktu.

Monitoring spánku a další funkce s šikovnou aplikací

Šikovná a přehledná mobilní aplikace v českém jazyce Fitpolo pro iOS i Android rozšiřuje možnosti náramku. S aplikací máte vždy po ruce detailní statistická data o vaší aktivitě. Fitness náramek také analyzuje kvalitu vašeho spánku. Víte tak, kolik času prospíte v lehkém i hlubokém spánku. A s funkcí budíku vás náramek vibracemi citlivě probudí do nového dne.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceNiceboy
Podporovaný OSAndroid + iOS
S displejemano
Hmotnost26 g
VelikostUniverzální
Další funkce a vlastnosti
Bluetoothano
Zobrazení časuano
Snímač tepuano
Monitorování spánkuano
Voděodolnostano
Krokoměrano
Typ baterieLi-ion

Vývoj ceny Niceboy X-Fitpolo


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*