Panmatraci SKOK and GO Exclusive - krátká recenze

12. května 2021 2
Panmatraci SKOK and GO Exclusive
 • výrobce: Panmatraci
 • typ matrace: taštičková
 • počet zón: 9
 • stupeň tvrdosti: středně tvrdý
 • nosnost matrace: 120 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Matrace
6 630 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pan matraci SKOK and GO EXCLUSIVE je středně tvrdý kapsloví matrace. Oporu vaší páteři poskytuje 289 ks / m² pružinek uložených v netkané textilii, tvořící celkově 9 zón. Součástí je snímatelný potah na zip, který můžete jednoduše vyprat. Matrace zabraňuje vniknutí roztočů či bakterií a funguje jako prevence před alergiemi a bolestmi páteře.

Horní stranu matrace tvoří ovčí vlna, VISCO pěna a studená (HR) pěna. Rovnoměrně rozkládá tlak matrace na celé tělo. Studená pěna (HR) je rozdělena do 9-ti anatomických zón, které ideálně kopírují tvar těla během spánku. Jádro tvoří pružiny, z nichž každá je v samostatné taštičky z netkané textilie. Spodní strana obsahuje taštičkové pružiny v kombinaci s vysoce elastickou polyuretanovou pěnou a vrstvou kokosového vlákna.

Výhody

 • snímatelný a pratelný potah s 3D větracím lemem po obvodu
 • vhodný pro astmatiky i alergiky
 • v zimě zahřeje, v létě příjemně chladí
 • rovnoměrně rozkládá tlak matrace na lidské tělo
 • 9 anatomických zón matrace
 • extra výška matrace 25 cm

Nevýhody

 • nevhodný na pružný rošt

Závěr recenze: Vysoce kvalitní taštičková matrace, který zabraňuje bolestem zad a dopřeje vám dokonalý zdravý spánek.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
6 630 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Panmatraci SKOK and GO Exclusive píše eshop

Středně tvrdá matrace SKOK GO EXCLUSIVE se vyznačuje luxusním vnitřním řešením pomocí taštičkových pružinek multipocket a paměťové pěny VISCO . Není divu, že se jedná o hit mezi matracemi a odborníci na zdravý spánek ji vychvalují do nebe. Vaše tělo se do matrace krásně otiskne a kosti i klouby vám poděkují. Oporu vaší páteři poskytuje 750 ks/m2 pružinek uložených v netkané textilii, tvořící celkem 9 zón. Součástí je snímatelný potah na zip, který můžete bez obav vyprat. Snímatelný a pratelný potah s 3D větracím lemem po obvodu a s manipulačními úchyty . Součástí je snímatelný potah na zip, který můžete bez obav vyprat. Údržby se bát nemusíte, hotová bude snadno a rychle. Matrace nekompromisně zabrání nastěhování roztočů, bakterií a jiných nezvaných hostů do vaší postele. Funguje jako prevence alergií i bolestí zad

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníZdravotní matrace, Taštičková matrace
VýrobcePanmatraci
Typ matracetaštičkové
Nosnost matrace120 kg
Zdravotní matraceano

Vývoj ceny Panmatraci SKOK and GO Exclusive


Komentáře

Cena 6 630 Kč uvedená v recenzi a na Heurece od uvedeného výrobce: Panmatraci v současné době vůbec neodpovídá, za tuto matraci minimálně chtějí 8 200 Kč a to ještě ve slevě, takto je to i u jiných matrací uvedených od tohoto prodejce.

Dobrý den. Omlouváme se za nesrovnalost. Ceny jsou zavislé na eshopech a pokud ty zadají cenu nesprávně / nebo hlásí, že zboží v dané ceně mají a ve skutečnosti nemají – s tím bohužel neumíme nic udělat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.