Philips Avent Natural SCF332 01 (elektrická) - krátká recenze

10. června 2021 0
Philips Avent Natural elektronická SCF332 01
  • počet fází odsávání: 2
  • nastavitelnost intenzity: ano
  • typ: elektrická
  • odsávání obou prsů najednou: ne
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Odsávačky na mléko
3 551 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Snadno sestavitelná sada od Philipsu je nejen jednoduchá na používání ale přináší komfort a pohodlí. Elektrická odsávačka Avent Natural je šetrná k vašim prsům, protože je vybavena masážní vložkou na odsávacím nástavci. K dispozici máte 3 stupně odsávání a také stimulační režim, který začne masírovat pokožku na bradavce a tím simuluje přirozené sání děťátka, což vyvolává laktaci.

Díky bateriím a ergonomickému designu můžete tuto odsávačku využívat i při cestování. Jednoduše se skladuje a čistí. V balení je také k dispozici dětská láhev a dudlík, který je navržen tak, aby napodoboval tvar bradavky a tím se co nejvíce přiblížil k co nejpřirozenějšímu způsobu krmení.

Výhody

  • stimulační režim a 3 úrovně odsávání
  • masážní vložka na odsávací hlavici

Nevýhody

  • hlučná
  • slabý výkon

Závěr recenze: Elektrická verze manuální odsávačky od Philipsu. Známá značka, relativně nízká cena a pokud přetrpíte trochu hlučnosti, tak je to dobrá volba.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
3 551 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Philips Avent Natural SCF332 01 (elektrická) píše eshop

Už nemusíte sedět v nepřirozených polohách, aby jste dosáhla účinku. Odsávačku můžete snadno nastavit do vámi požadované polohy. Rukojeť ergonomického tvaru zajišťuje pohodlné držení a úplnou kontrolu nad odsáváním. Je vybavená masážní vložkou se sametově měkkou strukturou, která hřejivě působí na pokožku a zajišťuje příjemný tok mléka. Během sání napodobuje sání dítěte a tím přirozeně spouští mléko. Po zapnutí stimulačního režimu začne odsávačka jemně stimulovat, aby se uvolnilo mléko. Můžete si také nastavit 3 rychlosti odsávání. Odsávačku můžete používat společně s láhvemi nebo nádobami na skladování mléka. Je snadno omyvatelná a sestaví jí opravdu každý.

Výjimečný design a pohodlí

Odsávačka má unikátní design, takže i když sedíte rovně, mléko proudí z prsu do lahve. Už nemusíte sedět v nepřirozených polohách, abyste dosáhla účinku. Odsávačku můžete snadno nastavit do vámi požadované polohy.

Skvělý design

Rukojeť ergonomického tvaru zajišťuje pohodlné držení a úplnou kontrolu nad odsáváním. Díky odnímatelné hadičce se odsávačka snadno skladuje a přepravuje a díky bateriím ji můžete jednoduše používat i na cestách.

Masážní vložka a stimulační režim

Masážní vložka se sametově měkkou strukturou hřejivě působí na pokožku a zajišťuje příjemný tok mléka. Během sání napodobuje sání dítěte a tím přirozeně spouští mléko a zajišťuje klinicky ověřenou účinnost. Masážní vložka je navržena tak, aby byla univerzální pro většinou maminek. Po zapnutí stimulačního režimu začne odsávačka jemně stimulovat, aby se uvolnilo mléko. Můžete si také nastavit 3 rychlosti odsávání.

S lahví i dudlíkem

Odsávačku můžete používat společně s láhvemi nebo nádobami na skladování mléka. Aby si dítě snadno zvyklo na krmení z lahve, byl navržen dudlík ve tvaru prsu, aby podporoval přirozené přisátí jako u kojení.

Snadné čištění a obsluha

Tuto odsávačku dokáže sestavit opravdu každý. Díky malému počtu samostatných součástí odsávačku snadno vyčistíte. Navíc je můžete umýt i v myčce na nádobí. Elektrická odsávačka je ideální pro matky, které často odsávají mléko. Odsávat můžete pouhým stisknutím tlačítka.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobcePhilips
Typ odsávačkyelektronické

Vývoj ceny Philips Avent Natural SCF332 01 (elektrická)


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.