Philips Avent SCD570/00 - krátká recenze

4. srpna 2020 0
Philips Avent SCD570/00
  • Oboustranná komunikace: ano
  • Dosah: 330 m
  • Video: ne
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Dětské chůvičky
3 200 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

18-hodinová výdrž baterie na Philips Avent SCD570/00 vám umožní bez problémů sledovat stav vašeho dítěte. A to díky technologii Smart ECO módu, kterým dsiponujú dětské chůvičky od společnosti Phillips. Čím blíže jsou přijímač a vysílač u sebe, tím méně energie musí zařízení vynaložit na čistý a bezchybný přenos. Pokud by došlo ke ztrátě signálu, z jakýchkoliv příčin, zařízení vás o tom bude informovat LED kontrolkou. Vizuální signalizace umožní sledovat výšku zvuku na straně dětské jednotky. Čím hlasitěji bude vaše dítě plakat, tím větší množství kontrolek bude svítit bez ohledu na to, jakou hlasitost zvuku máte nastavenou.

Kromě vizuální a zvukové informace o tom, že se něco děje, zařízení upozorňuje pomocí vibrací. Zařízení také změří teplotu v pokoji. Se slušným dosahem 330 m a oboustrannou komunikaci zařízení poskytuje jistotu, ale i potěšení. Můžete na něm nastavit přehrávání ukolébavek nebo navodit snovou atmosféru aktivováním nočního osvětlení.

Výhody

  • dosah a kvalita zvuku
  • délka napájecích kabelů
  • vysoká citlivost

Nevýhody

  • slabá výdrž baterií
  • slabé noční osvětlení
  • bez klipu kalhot

Závěr recenze: Zlatá střední cesta pro chůvu bez videa. Kvalita a čistota zvuku, citlivost mikrofonu a oboustranná komunikace umožňují označit za dobrou chůvu.

Co o Philips Avent SCD570/00 píše eshop

Elektronická chůvička DECT SCD570 s úctyhodným dosahem, přináší nejspolehlivější spojení s vaším dítětem. Nejen že vám dopřeje ten nejčistší zvuk a upozornění vibracemi, ale potěší také snímačem teploty, příjemným nočním světlem a ukolébavkami pro klidný spánek vašeho dítěte. Absolutní soukromí při sledování vašeho dítěte je samozřejmostí.

Úsporný režim

Automatický režim Smart ECO dokáže sám minimalizovat spotřebu energie a prodlužuje tak výdrž baterie. Čím blíže svému dítěti budete, tím menší množství energie bude k dokonalému spojení potřeba. Nabíjecí rodičovská jednotka vám tedy dopřeje až 18 hodin provozu.

Kontrolky nade vše

Díky této chůvičce budete mít o svém dítěti přehled, i když budete mít rodičovskou jednotku ztlumenou. To vše díky 5 LED kontrolkám, které zobrazí úroveň zvuku v blízkosti dítěte a dají vám vědět, co se v okolí dítěte odehrává a zda vaše děťátko něco netrápí.

Mějte přehled

S elektronickou chůvou SCD570 budete vždy vědět, na čem jste. Rodičovská jednotka vás totiž sama upozorní na to, zda je chůva v dosahu a zda nedochází baterie.

Snímá i teplotu pokoje

Už se nemusíte bát, že by vašemu dítěti něco chybělo. Tato chůvička ohlídá i teplotu v dětském pokoji. Pokud dojde ke změně podmínek, snímač teploty vám tuto změnu ihned oznámí na displeji rodičovské jednotky.

Krok sem, krok tam…

Chůvička SCD570 vám dopřeje tolik prostoru, kolik budete potřebovat. Už nebudete muset řešit každý krok, abyste se svým dítětem neztratili spojení. Uvnitř má dosah krásných 50, venku dokonce neuvěřitelných 330 metrů!

Vše pro klidný spánek

Prostřednictvím této chůvičky můžete svému miminku vytvořit ideální atmosféru pro klidný spánek – zapnout noční světlo, nebo pustit jednu z ukolébavek.

Mluvte na dítě

Nyní svoje děťátko hravě ztišíte i na dálku. Stačí jediné stisknutí tlačítka a konejšivá slůvka se ponesou přímo k ouškům vašeho dítěte. Uklidňující hlas dokáže zázraky.

100% soukromí

S touto chůvičkou si můžete být jisti, že vaše dítě uslyšíte pouze vy. Technologie DECT vám dopřeje absolutní soukromí bez rušení jinými zařízeními.

Křišťálově čistý zvuk

Vašim uším neunikne vůbec nic. Každé zasmání, škytnutí i sebemenší zamumlání uslyšíte naprosto čistě a zřetelně.

Upozornění vibracemi

Přizpůsobte si chůvičku tak, aby byla ještě efektivnější. Tento model vám umožní nastavit si upozornění rodičovské jednotky a využít tichých a jemných vibrací.

Noční režim

Nenechte se rušit víc než je nutné. Stačí stisknout tlačítko ztlumení světla a automaticky se aktivuje noční režim. Ten sníží intenzitu displeje i hlasitost výstražných zvuků.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobcePhilips
Dosah330 m
Typ přístrojechůvičky
Digitálníano
Videochůvičkane
Počet kanálů120
Oboustranný přenosano
S nočním světlemano

Vývoj ceny Philips Avent SCD570/00


Mohlo by vás zajímat

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*