Philips Avent SCD580/00 - krátká recenze

25. července 2021 0
Philips Avent SCDSCD580/00 Bílá
 • Oboustranná komunikace: ano
 • Dosah: 330 m
 • Video: ne
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Dětské chůvičky
4 499 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Philips Avent SCDSCD580/00 funguje jako vysílačka, která spojuje dva body. Vás a vaše dítě. Výrobce uvádí 100% spolehlivost. Na zařízení se nacházejí LED světla, které signalizují zda jsou zařízení v dosahu a spojeny. S intenzitou zvuku vyvolanou na straně vašeho dítěte, se také vysvítí kontrolní LED-ky. Zařízení na straně rodiče je dobíjecí, tedy není stále připojené k elektrické síti, je mobilní. Na jedno nabití vydrží monitor 18 hodin.

Příjemným bonusem digitálního baby monitoru Philips Avent SCDSCD580/00 je, že má funkci projekce noční oblohy. Kromě toho umí monitor měřit teplotu a vlhkost. Na základě vámi stanovených kritérií vydá zařízení výstražné znamení. Nastavitelný je také vibrační režim a oboustranná komunikace. Zařízení lze použít i jako MP3 přehrávač k navození příjemných snů pro vaše dítě v podobě ukolébavky.

Výhody

 • kvalita a síla signálu
 • zajímavé funkce jako přehrávání MP3 a projekce noční oblohy
 • dobíjecí baterie přes adaptér

Nevýhody

 • vyšší cena

Závěr recenze: Víc než jen obyčejný baby monitor. Nemusíte po každém zvuku panicky utíkat. Můžete začít tišit vaše dítě během klidné chůze za ním. Projekce noční oblohy je opravdu zajímavý nápad.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
4 499 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Philips Avent SCD580/00 píše eshop

Elektronická chůvička SCD580 s úctyhodným dosahem přináší nejspolehlivější spojení s vaším dítětem. Nejen, že vám dopřeje ten nejčistší zvuk a upozornění vibracemi, ale potěší také snímačem teploty a vlhkosti, příjemným nočním světlem s projekcí hvězdné oblohy a přehráváním MP3 souborů pro klidný spánek vašeho dítěte. Absolutní soukromí při sledování vaší ratolesti je samozřejmostí.

Úsporný režim

Automatický režim Smart ECO dokáže sám minimalizovat spotřebu energie a prodloužit tak výdrž baterie. Čím blíže svému dítěti budete, tím menší množství energie bude k dokonalému spojení potřeba. Nabíjecí rodičovská jednotka vám tak dopřeje až 18 hodin provozu.

Kontrolky nade vše

Díky této chůvičce budete mít o svém dítěti přehled, i když budete mít rodičovskou jednotku ztlumenou. Kontrolky totiž zobrazí úroveň zvuku v dětském pokoji a dají vám tak vědět, jaké zvuky dítě vydává.

Mějte přehled

S elektronickou chůvou SCD580 budete vždy vědět, na čem jste. Rodičovská jednotka vás totiž sama upozorní na to, zda je chůva v dosahu a zda nedochází baterie.

Snímá i podmínky v pokoji

Už se nemusíte bát, že by vašemu dítěti něco chybělo. Tato chůvička ohlídá teplotu i vlhkost v dětském pokoji. Pokud dojde ke změně teploty, kombinovaný snímač vlhkosti a teploty vám tuto změnu ihned oznámí na displeji rodičovské jednotky.

Krok sem, krok tam…

Chůvička SCD580 vám dopřeje tolik prostoru, kolik budete potřebovat. Už nebudete muset řešit každý krok, abyste se svým dítětem neztratili spojení. Uvnitř má dosah krásných 50, venku dokonce neuvěřitelných 330 metrů!

Mluvte na dítě

Nyní svoje děťátko hravě ztišíte i na dálku. Stačí jediné stisknutí tlačítka a konejšivá slůvka se ponesou přímo k ouškům vašeho dítěte. Uklidňující hlas dokáže zázraky.

Vše pro klidný spánek

Prostřednictvím této chůvičky můžete svému miminku i na dálku vytvořit ideální atmosféru pro klidný spánek. Ukolébejte jej promítáním hvězdné oblohy, hřejivou září uklidňujícího nočního světla nebo třeba přehráváním MP3 skladeb dle vlastního výběru. Oblíbená ukolébavka pomůže vašemu dítěti rychleji usnout.

100% soukromí

S touto chůvičkou si můžete být jisti, že vaše dítě uslyšíte pouze vy. Technologie DECT vám dopřeje absolutní soukromí bez rušení jinými zařízeními.

Křišťálově čistý zvuk

Vašim uším neunikne vůbec nic. Každé zasmání, škytnutí i sebemenší zamumlání uslyšíte naprosto čistě a zřetelně.

Upozornění vibracemi

Přizpůsobte si chůvičku tak, aby byla ještě efektivnější. Tento model vám umožní nastavit si upozornění rodičovské jednotky a využít tichých a jemných vibrací.

Noční režim

Nenechte se rušit víc než je nutné. Stačí stisknout tlačítko ztlumení světla a automaticky se aktivuje noční režim. Ten sníží intenzitu displeje i hlasitost výstražných zvuků.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobcePhilips
Dosah330 m
Typ přístrojechůvičky
Digitálníano
Videochůvičkane
Počet kanálů120
Oboustranný přenosano
S nočním světlemano

Vývoj ceny Philips Avent SCDSCD580/00


Mohlo by vás zajímat

  Komentáře
  Zatím se zde nenachází žádný komentář.
  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.