Philips BT7210/15 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Philips BT7210/15
 • délka stříhání: 0,5 - 10 mm
 • počet nástavců: 3
 • systém napájení: kombinovaný
 • vodotěsnost: ne
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zastřihovače vousů
1 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Zastřihovač vousů Philips BT7210 / 15 nabízí praktický integrovaný systém vysávání, který vám ušetří čas, věnovaný úklidu koupelny. Vybrat si můžete z 20 různých nastavení délek a po nabití baterie můžete se strojkem pracovat až 75 minut, ale používat ho můžete i během nabíjení. Systém Lift & Trim je zárukou rovnoměrného zastřihávání, protože vousy nadzvedne a vede je k čepelím. Samo-ostřící nerezové čepele si poradí i s velmi hustými a silnými vousy. Součástí balení je i čistící kartáček.

Výhody

 • integrované odsávání
 • dlouhá výdrž baterie
 • jednoduché ovládání

Nevýhody

 • vyšší cena
 • plastové části se lámou
 • komplikované čištění

Závěr recenze: Dražší model se skvělým výkonem, ale s ne úplně promyšlenými detaily.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 999 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Philips BT7210/15 píše eshop

Díky integrovanému systému vysávání zvládnete nyní zastřihnout své vousy, aniž byste nadělali nepořádek v koupelně! Díky systému Lift & Trim upravíte strniště rovnoměrně. Odolné nerezové břity s dvojitým ostřím si poradí i se silnými vousy. S možnosti volby z 20 různých délek nastavení si každý vybere tu svou. Po hodině nabíjení můžete zastřihovač používat 75 minut bez potřeby kabelu, můžete jej však také zapojit do sítě. Přesný zastřihovač a hřebenem jsou skvělý pomocníci, díky kterým doladíte i ty nejmenší detaily. Máte hotovo? Pak už jen stačí vyprázdnit a očistit komoru a břity opláchnout pod tekoucí vodou!

Vysávání vás zbaví nepořádku

Úprava vousů, kníru či kotlet nebyla nikdy jednodušší. Navíc to nyní zvládnete bez zbytečného nepořádku. Vakuový systém zastřihovače vousy zachytí a ušetří vám čas, který byste jinak museli věnovat následnému úklidu.

Rovnoměrné zastřižení

Dosáhnout rovnoměrného strniště už pro vás nebude problém. Speciálně vyvinutý systém Lift & Trim vousy nadzvedává a navádí je k nerezovým břitům s dvojím ostřím. Stačí jeden tah a rovnoměrné zastřižení je na světě.

Ani silné vousy jej nerozhodí

Nerezové břity s dvojitým ostřím jsou velmi odolné a vydrží vám dlouho i v případě zastřihávání velmi silných vousů. Při použití se o sebe jemně třou a tím se samy brousí!

20 různých délek

Zastřihovač poskytuje výběr z 20 různých možností nastavení délky. Na rukojeti stačí otočit kolečkem a nastavit délku v rozmezí od 0,5 do 10 mm s přesností na 0,5 mm.

Provoz bez kabelu i ze sítě

Pokud budete zastřihovač hodinu nabíjet, budete jej moci používat bez nutnosti napájení po dobu 75 minut. Pokud však zrovna spěcháte, jistě oceníte, že provoz je možný i prostřednictvím kabelu. Díky indikátoru jednoduše kontrolujete stav baterie. Kdy je zastřihovač nabitý, kdy se nabíjí nebo kdy je potřeba jej nabít.

Zaměřeno na detaily

Součástí je i přesný zastřihovač, kterým doladíte detaily a pomocí přesného hřebenu jednoduše a precizně zastřihnete svůj knír.

Jednoduché čištění

Po každém použití stačí břity a hřeben jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou, vyprázdnit komoru na vousy a odstranit všechny vousy pomocí čisticího kartáče, který je součástí balení. Tímto pravidelným čistěním dosáhnete dlouhotrvajícího výkonu.

Odolnost a 2letá záruka

S koupí produktu získáte dvouletou záruku. Výrobek je velmi odolný, není třeba jej promazávat a je kompatibilní se síťovým napětím všude ve světě.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníZastřihovač vlasů a vousů
VýrobcePhilips
Typ zastřihovačena vousy
Počet nástavců3
Indikátor nabíjeníano
Omyvatelnéano
Minimální délka ostříhání0.5 mm
Maximální délka ostříhání10 mm
Barvastříbrná
Samoostřící nožeano
Odsávání vousůano
Technické parametry
Systém napájeníkombinované
Počet rychlostí1
Doba provozu75 min
Doba nabíjení1 hod

Vývoj ceny Philips BT7210/15


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.