Philips OneBlade QP2520/20 - krátká recenze

16. května 2021 0
Philips OneBlade QP2520/20
 • délka stříhání: 1 - 5 mm
 • počet nástavců: 3
 • systém napájení: akumulátorový
 • vodotěsnost: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zastřihovače vousů
668 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Designový model Philips OneBlade QP2520 / 20 pracuje pomocí technologie OneBlade a je ho možné použít na mokré i suché zastřihávání, resp. holení. Čepel je díky dvojitému systému ochrany absolutně šetrná k vaší pokožce, i přesto, že vykoná 200 pohybů za sekundu. 3 hřebenové nástavce vám umožní zastřihnout bradu a vousy v délkách 1, 3 nebo 5 mm. Pro zachování optimálního výkonu je třeba čepel vyměnit každé 4 měsíce. Baterie se nabíjí 8 hodin a na jedno nabití vydrží v provozu 45 minut.

Výhody

 • atraktivní design
 • mokré i suché holení
 • vynikající výsledek holení

Nevýhody

 • dlouhé nabíjení baterie
 • ostříhané vousy se, kromě toho že létají po koupelně, zachycují i v čepeli
 • relativně drahé náhradní čepele

Závěr recenze: Model, který pěkně vypadá a také jeho výkon je přiměřený.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
668 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Philips OneBlade QP2520/20 píše eshop

Moderní limetkovo šedý akumulátorový zastřihovač s technologií OneBlade nabízí jednoduché a pohodlné řešení při úpravě vousů. Rychle pohybující se ostří poskytne vašim vousům účinné oholení a zároveň chrání pokožku před podrážděním. Unikátní spojení několika nástrojů do jednoho vám umožní kromě oholení zastřihnout či vytvarovat vousy jakékoliv délky. Vyberte si ze 3 hřebenových nástavců a zkraťte své strniště na 1, 3 anebo 5 mm. Zastřihovač je možné použít jak na mokré tak i suché holení.

Revoluční péče OneBlade

OneBlade technologie poskytuje úžasnou péči vašich vousů. Břit, který se pohybuje až 200× za vteřinu vám s naprostou přesností zastřihne, oholí a vytvaruje vousy jakékoli délky. To vše bez pořezání a podráždění pokožky díky dvojitému systému ochrany.

Zastřihujte podle nálady

Je-libo krátký sestřih nebo delší strniště? To už je na vás. Rovnoměrného zastřižení vousů dosáhnete pomocí 3 hřebenových nástavců s délkou 1, 3 nebo 5 mm, které najdete v balení.

Vytvarujte čisté linie

Dosáhněte dokonalé přesnosti a čistých linií. S oboustranným břitem se dostanete ve všech směrech i do hůře dostupných a citlivých oblastí, takže můžete jednoduše holit a zastřihovat všechny části obličeje. OneBlade navíc krásně kopíruje tvar tváře, takže se nemusíte bát pořezání.

Nedráždí pokožku

Máte obavy z podrážděné pokožky? Už nemusíte. Zastřihovač neholí vousy příliš nakrátko a nedráždí tak vaši pleť. Snadno s ním tak můžete holit i proti směru růstu vousů.

Jednoduchá údržba

Pro optimální výkon stačí břit vyměnit jednou za 4 měsíce (pokud jej používáte dvakrát týdně). Samotná výměna je zcela triviální. Zastřihovač je možné používat jak na sucho tak i na mokro, takže jej snadno vyčistíte proudem tekoucí vody.

Vysoká výdrž baterie

Strojek můžete používat zcela volně, bez drátů. Na jedno nabití vydrží pracovat až 45 minut. Plného dobití baterie dosáhnete za 8 hodin.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníZastřihovač vlasů a vousů
VýrobcePhilips
Typ zastřihovačena vousy
Počet nástavců3
Indikátor nabíjeníano
Omyvatelnéano
Minimální délka ostříhání1 mm
Maximální délka ostříhání5 mm
Barvalimetkově zelená. tmavě šedá
Vodotěsnéano
Technické parametry
Systém napájeníakumulátorové
Počet rychlostí1
Doba provozu45 min
Doba nabíjení8 hod

Vývoj ceny Philips OneBlade QP2520/20


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.