Philips Series 5000 HC5440/15 - krátká recenze

23. září 2020 0
Philips Series 5000 HC5440/15
 • minimální délka stříhání: 0,5 mm
 • maximální délka stříhání: 23 mm
 • počet nástavců: 1
 • voděodolný: ne
 • druh napájení: kombinovaný
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Strojky na vlasy
899 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Model Philips Hair Clipper HC5440 vhodný pro všechny typy vlasů nabízí 24 možností nastavení délky vlasů. Funguje pomocí technologie Dual Cut, což znamená že dvě čepele jdou proti sobě s minimálním třením. Díky této jedinečné konstrukci skončíte se zastřihováním dvakrát tak rychle než běžně.

Ocelové čepele jsou samoostřící, proto strojek vyžaduje minimální údržbu - jen umyjete pod proudem tekoucí vody. Strojek můžete používat s kabelem nebo v zájmu větší flexibility i bez. Bez kabelu s ním můžete pracovat až 75 minut. Výrobce nabízí na strojek 5 let záruky.

Výhody

 • lze jej používat bez kabelu
 • tichý
 • spolehlivý
 • 5 let záruka

Nevýhody

 • vlasy se zachytí v nástavci
 • na používání si třeba zvykat

Závěr recenze: Když si osvojíte grify užívání, budete s ním spokojeni.

Co o Philips Series 5000 HC5440/15 píše eshop

Designová konstrukce zastřihovače vlasů řady 5000 zaručuje nejen příjemný úchop, ale také pevnost a odolnost. Pro individuální délku sestřihu najdete v balení nastavitelný hřeben. Inovativní samoostřicí břity z nerezové oceli zajišťují rychlost a ostrost zastřihnutí.

Střihací jednotka

Jedinečná technologie DualCut aplikovaná v zastřihovači disponuje dvěma nabroušenými břity jdoucími proti sobě s minimálním třením. Díky konstrukci zastřihovače jsou všechny typy vlasů precizně upraveny dvakrát rychleji než s jinými zastřihovači.

Samoostřící břity

Pro minimální údržbu a maximální efektivitu jsou zde použity vysoce odolné ocelové břity, které mají samoostřicí schopnost.

24 nastavení délky

Vyberte si z 24 možných délek tu pravou pro vás. K dispozici máte nastavení délky pomocí nástavce 1-23 mm. Pro dokonalé zastřihnutí vlasů na 0,5 mm lze přístroj použít i bez nástavce.

75 minut péče

Zastřihovač lze používat s kabelem nebo bez pro větší pohodlí a snadnější manipulaci. Po plném nabití baterie, které trvá osm hodin, můžete přístroj využívat až 75 minut na jeden zátah bez kabelu.

Jednoduchá údržba

Jedním pohybem lze sejmout hlavu zastřihovače, uvolnit břity a ty pak snadno vyčistit pod proudem tekoucí vody. Břity není třeba mazat olejem. Díky snadné péči zůstává zastřihovač v té nejlepší formě a vždy připraven k práci.

Až 5 let záruky

Veškeré výrobky pro péči o vzhled značky Philips jsou vysoce kvalitní a extrémně odolné. Z toho důvodu u nich výrobce umožňuje na svých webových stránkách prodloužit záruční lhůtu až na 5 let.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníZastřihovač vlasů a vousů
VýrobcePhilips
Typ zastřihovačena vlasy
Počet nástavců1
Indikátor nabíjeníne
Omyvatelnéano
Minimální délka ostříhání0.5 mm
Maximální délka ostříhání23 mm
Barvačerná
Samoostřící nožeano
Vodotěsnéne
Technické parametry
Systém napájeníkombinované
Doba provozu75 min
Doba nabíjení8 hod

Vývoj ceny Philips Series 5000 HC5440/15


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*