Rowenta Intense Pure Air PU4010F0 - krátká recenze

23. září 2020 0
Rowenta Intense Pure Air PU4010F0
  • Vzduchový výkon: 170 m3 / h
  • Vhodný pro místnosti o rozměrech: 32m2
  • Typ filtru: HEPA. aktivní uhlíkový
  • Hlučnost: 22 - 45 dB
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Čističky vzduchu
5 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Datart.cz

Čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air PU4010F0 disponuje extrémně tichým chodem, a tak nebude rušit ani lidi s citlivějším sluchem. Čtyři úrovně filtrace se postarají o dokonale čistý vzduch, protože účinnost čištění je až 99,97%. Tato filtrace vzduchu je vybavena i intuitivním časovačem a funkcí odloženého startu, takže si můžete nastavit, aby se čistička zapnula těsně před vaším příchodem z práce.

Údržba filtrů je snadná díky praktickým ukazatelem jejich stavu. Výhodou je také možnost nastavení 4 stupňů proudění vzduchu.

Výhody

  • intuitivní časovač
  • funkce odloženého startu
  • efektivnost až 99,97%
  • zachycuje i zápach

Nevýhody

  • neobsahuje ionizátor

Závěr recenze: Snadno ovladatelná čistička vzduchu s intuitivním ovládáním a možností odloženého startu.

Co o Rowenta Intense Pure Air PU4010F0 píše eshop

S čističkou Intense Pure Air můžete v klidu dýchat zdravější vzduch díky čtyřem speciálním úrovním filtrace vytvořené pro zachycení i těch nejmenších částic nečistot a trvalou likvidaci formaldehydu, nejškodlivější znečišťující látky ovzduší v interiérech. Vysokou účinnost zařízení vystihuje také její tichý výkon na úrovni 22 dB (A) a také snadná údržba filtrů. To vše skvěle doplňuje nastavitelný vývod vzduchu pro optimální výkon a pohodlí. Čistička Intense Pure Air představuje novou normu ve filtraci vzduchu.

Maximální výkon a dlouhodobá účinnost

Díky jedinečnému a patentovanému filtru NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd, nejškodlivější znečišťující látku v interiérech (testované v externom laboratóriu v porovnaní s prednými konkurenčnými technológiami - november 2014). Klasické filtrační technologie formaldehyd pouze zachycují a mohou ho opět po nasycení filtru až 100% uvolnit zpět do místnosti.

Vysoce výkonná filtrace

Díky 4 úrovním filtrace filtruje až 99,95 % nejjemnějších částic. Každá úroveň je speciálně vytvořena pro určitý druh znečišťujících látek: 1 - předfiltr zachycuje největší částice (prach, lidské a zvířecí chlupy apod.) 2 - aktivní uhlíkový filtr zachycuje pachy, plyny a těkavé organické látky. 3 - HEPA filtr zachycuje 99.95 % nejjemnějších částic (plísně, roztoče, pyl, jemné částice do 2,5 mikrometrů v průměru, bakterie, viry, odumřelé buňky zvířat,...) 4 - Unikátní patentovaný filtr NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd, nejškodlivější znečišťující látku ovzduší v interiérech.

4 stupně proudění vzduchu

Čtyři různé rychlosti zajišťují optimální filtraci.

Intuitivní časovač a odložený start

Pomocí intuitivního časovače a odloženého startu lze snadno provoz čističky programovat.

Optimální průtok vzduchu

Nastavitelný směr vývodu vzduchu pro optimální výkon a pohodu: Orientace 45° pro optimální cirkulaci vzduchu a homogenitu čistého vzduchu v místnosti a 90° pro maximálně pohodlné používání.

Mimořádně tichá

Intense Pure Air je vysoce výkonná a současně extrémně tichá čistička vzduchu. Při nejnižší rychlosti dosahuje hlučnosti pouze 22 dB(A) a při maximální rychlosti hodnoty 45 dB(A) (akustický tlak měřený v semi-anechoické komoře ve vzdálenosti 1,5 m od čističky).

Snadná údržba filtrů

Potřebuje-li vyměnit HEPA filtr a aktivní uhlíkový filtr, blikají kontroly „HEPA“ a „ODOR“. Tyto kontrolky zohledňují skutečnou délku používání čističky vzduchu a také úroveň znečištění v místnosti.

Opravitelný výrobek - 10 let

Určeno pro snadnou opravu. Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let +. 6 500 servisních středisek na celém světě.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníČistička vzduchu
VýrobceRowenta
Druhčističky vzduchu
Příkon30 W
Hmotnost5.7 kg
Hlučnost45 dB
Vzduchový výkon170 m3/h
Ionizátorne
Barvabílá/modrá
Rozměry (VxŠxH)49 x 26.2 x 24.1 cm
Typ filtruActive Carbon. HEPA. NanoCaptur
Odložený startano
Indikátor výměny filtruano
Časovačano
Uhlíkový filtrano
HEPA filtrano

Vývoj ceny Rowenta Intense Pure Air PU4010F0


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*