Sage BOV 820 - krátká recenze

14. září 2021 0
Sage BOV 820
 • objem trouby: 22 l
 • příkon: 2400 W
 • hořáky: -
 • vnitřní rozměry - šířka: 47 cm, výška: 28 cm a hloubka 32 cm
 • barva: stříbrná
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Trouby
7 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Šikovná elektrická minitrouba Sage BOV 820 zaujme hned na první pohled - originální design a také málo vídaný velký podsvícený LCD displej je v rámci této kategorie opravdu spíše raritou. Pět topidel ovládá inteligentní systém Element IQ, díky kterému trouba rozezná kdy má přidat nebo naopak ubrat teplotu aby bylo jídlo opečené rovnoměrně ze všech stran.

Samozřejmostí je funkce grilu a horkovzdušného pečení. Jedinou chybičkou krásy je její menší objem (pouze 22 l) a o něco vyšší cena, která ale vyplývá z kvality provedení (inteligentní technologie, přednastavené funkce, velký displej, dobrý výkon ...).

Výhody

 • vždy rovnoměrné propečení
 • horkovzdušné pečení, gril
 • jednoduché ovládání
 • LCD displej

Nevýhody

 • menší objem
 • vyšší cena

Závěr recenze: Kvalitní minitrouba, která vám jídlo připraví expresně rychle a rovnoměrně propečené.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
7 490 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Sage BOV 820 píše eshop

Domácí multifunkční mini trouba BOV 820 značky Sage vykouzlí perfektně chutné a rychle připravené pokrmy. Ve svém nitru skrývá tenhle kompaktní spotřebič pětici topných elementů, které každé jídlo dokonale a rovnoměrně upečou, neboť trouba dokáže sama rozpoznat, kde je zrovna teplo nejvíce potřeba. Vestavěný ventilátor přípravu jídla urychlí a funkce Keep Warm udrží pokrm teplý. Díky deseti přednastaveným funkcím si můžete vybrat to správné nastavení přímo pro váš pokrm, a to od pečení koláčů přes vaření masa či zeleniny až po přípravu pizzy. Zvolit si můžete také to, zda využijete rychlé nebo pomalé pečení, případně pouhý ohřev. Nepřilnavé stěny trouby se snadno čistí a LCD displej vás jednoduše provede celou přípravou i průběhem pečení.

Přednastavené funkce pro perfektní výsledek

V domácí mini troubě značky Sage připravíte širokou škálu pokrmů jednoduše a s radostí. Přístroj disponuje deseti přednastavenými funkcemi vaření, ze kterých si vyberete tu, která se vám zrovna nejvíce hodí. Dejte si lahodný toast či lívance, pečte moučník i maso, grilujte zeleninu, připravte si perfektní pizzu nebo opékejte brambory. Pečte pomalu, rychle nebo jídlo jen ohřívejte – to vše vám trouba i ve své kompaktní velikosti umožní.

Chytrá technologie

Spotřebič obsahuje pěticí nezávislých topných elementů, které přemisťují tepelnou energii tam, kde je jí zrovna nejvíce potřeba. Trouba dokáže rozpoznat, v jakém množství je zrovna potřeba teplo nad i pod potravinami. Jídlu se tak dostane správné teploty v tom správném čase a veškeré pokrmy budou perfektně a rovnoměrně upečené.

Rychlá příprava i udržení tepla

Zapomeňte na dlouhé vyvařování! Trouba je sice malých rozměrů, to však nic nemění na jejím výkonu. Pokrmy budou připravené nejen s vynikající chutí, ale i v rychlém čase, a to i díky vestavěnému ventilátoru, který urychluje proces vaření. Trouba disponuje také funkcí Keep Warm, která udržuje vaše jídlo teplé i po ukončení pečení.

Moderní i praktický design

Zařízení je vyrobeno z praktického nerezu a díky své kompaktní velikosti se vejde téměř kamkoli. Na troubě najdete velký podsvícený LCD displej, který zobrazuje všechny potřebné údaje. Displej svítí modře, když však trouba peče, změní se podsvícení na oranžovou – vždy tak máte přehled o tom, zda je zařízení v provozu. Stěny trouby jsou z nepřilnavého materiálu, který se snadno udržuje a čistí.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníMini pečící trouba, Volně stojící pečící trouba
VýrobceSage
Maximální příkon2.4 kW
Displejano
Typ troubyvolně stojící
Hmotnost31.9 kg
Rozměry
Výška28 cm
Šířka47 cm
Hloubka32 cm
Objem trouby22 l
Funkce
Grilano
Počet funkcí10
Horký vzduchano
Hodinyano

Vývoj ceny Sage BOV 820


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.