Samsung Gear Fit2 Pro SM-R365 - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Samsung Gear Fit2 Pro SM-R365
  • monitoring spánku - ano
  • vodotěsnost - ano
  • kapacita baterie - 200 mAh
  • hmotnost - 34 gramů
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fitness náramky
2 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Náramek disponuje velkým displejem, na kterém si můžete prohlédnout všechny nasbírané informace nebo upozornění z telefonu. Jsou to například SMS nebo příchozí hovor. Pomocí aplikace můžete ukládat všechny své informace z náramku přímo do telefonu. Náramek automaticky vyhodnotit, jakou sportovní aktivitu právě provádíte.

Dostupné jsou funkce počítání kroků, měření tepové frekvence a monitorování spánku. Do náramku si můžete zapsat, například kolik kávy nebo vody jste vypili během dne. Vodotěsnost je do hloubky 50 metrů, takže se nemusíte bát sprchování ani plavání.

Výhody

  • množství užitečných funkcí
  • vodotěsnost
  • zabudované GPS
  • možnost odpovědi na zprávu

Nevýhody

  • výdrž baterie

Závěr recenze: Plno užitečných funkcí, které využijete naplno spolu se zabudovaným GPS.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 490 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Samsung Gear Fit2 Pro SM-R365 píše eshop

Voděodolný náramek Gear Fit2 Pro vás na první pohled zaujme svým čistým designem. Prostředí displeje je uzpůsobené pro levou i pravou ruku. Na displeji můžete nastavit jas a časový limit, během kterého displej svítí. Můžete též aktivovat gesto, které displej automaticky rozsvítí po přiblížení náramku k obličeji, přičemž samovolnému rozsvěcování zabrání blokovací režim. Umí sledovat počet ušlých kroků a změřit uraženou vzdálenost. Náramek má zabudované GPS, Bluetooth, barometr, gyroskop a snímač tepové frekvence. Při běžném užívání vydrží 3-4 dny, při méně častém až 5 dnů. Je možné jej spárovat s telefonem podporujícím synchronizaci se zařízením Gear a poté přijímat upozornění na příchozí hovory a přehrávat hudbu uloženou v mobilním telefonu. Používat jej však můžete i zcela samostatně.

Voda není překážkou

Náramek si můžete vzít do sprchy a ani při plavání jej nemusíte sundávat z ruky. Je voděodolný až do 5 ATM tedy 50 metrů. S aplikací Speedo zaznamenáte své výkony a vytvoříte záznamy o svých pokrocích při plavání. Díky této aplikaci se můžete stále zdokonalovat.

Nepostradatelné aplikace

Aplikace UA Record vám umožní mít dokonalý přehled o zdraví a fyzické úrovni. Uvidíte aktivity, spánek a fitness statistiky. Vlastní plán trasy si vytvoříte pomocí aplikace MapMyRun. Zachytíte tak každý běh, jízdu či procházku. K dosažení vysněné postavy napomůže aplikace MyFitnessPal, kde sledujete přijaté a spálené kalorie. K celosvětové komunitě fitness nadšenců se připojíte přes aplikaci Endomondo. Vytvoříte si v ní osobní tréninkové plány a dosáhnete tak svých cílů.

Dokonalá inteligence

Používejte inteligentní náramek během tenisu, tanci nebo basketbalu. Zařízení je tak chytré, že vždy snadno určí, o jakou aktivitu se jedná, a zaznamená ji. Bonusem je nepřetržité měření srdečního tepu v průběhu celého dne. Na základě toho náramek vyhodnotí, zda se nacházíte ve vhodné zóně srdeční frekvence, a vy víte, zda máte přidat nebo ubrat na tempu.

Elegantní černá nebo energická červená

Ať si vyberete variantu ve slušivě černém odstínu nebo v odstínu energicky červeném, náramek se stane líbivým doplňkem. Obě varianty budou ladit se sponou řemínku, díky které sedí hodinky pevně na ruce, i když plavete nebo trénujete v tělocvičně.

Mnoho dostupných aplikací a ciferníků

Můžete vybírat z více než 3000 aplikací a ciferníků. Nastavte si vzhled podle aktuální nálady a také funkce, se kterými zařízení využijete na maximum.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSamsung
Podporovaný OSAndroid
S displejemano
Hmotnost34 g
VelikostUniverzální
Další funkce a vlastnosti
Voděodolnostano
Bluetoothano
Zobrazení časuano
Snímač tepuano
Krokoměrano
Monitorování spánkuano

Vývoj ceny Samsung Gear Fit2 Pro SM-R365


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.