Samsung WW70J5446DW - krátká recenze

25. ledna 2021 0
Samsung WW70J5446DW
 • Typ: Pračka s předním plněním
 • Maximální náplň: 7 kg
 • Počet otáček: 1400 ot./min.
 • Hlučnost při odstřeďování: 74 db
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Pračky
8 499 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Na první pohled klasická pračka což však vyvrátí fakt, že obsahuje 14 pracích programů a jiné užitečné funkce, které byste čekali od kvalitní pračky značky Samsung. Disponuje funkcí rychlé praní, které nechá vaše prádlo čisté i po krátkém čase. Funkce jako StayClean Drawer nám zanechává vždy čistý zásobník na prací prostředek, díky čemuž se nehromadí bakterie v pračce.

I při tomto typu pračky si můžeme přes mobilní aplikaci zjistit aktuální problém pračky a jednoduše najít řešení. Určitě vás potěší i funkce Bubble Soak, která z vašeho oblečení odstraní i nejhorší skvrny pomocí speciálně vytvořených bublinek.

Výhody

 • vysoké otáčky při odstřeďování téměř kompletně vysuší prádlo
 • menší velikost oproti předchozím modelům
 • programy, které jsou šetrné k jemnému prádlu
 • navzdory nízké ceně elegantní design

Nevýhody

 • nepříjemný zvuk při odstřeďování
 • bez možnosti Add Wash

Závěr recenze: Nenápadná pračka plná funkcí, které ocení menší rodina.

Co o Samsung WW70J5446DW píše eshop

Tato pračka s velkorysou kapacitou bubnu na 7 kilogramů prádla zařazená do energetické třídy A+++ využívá přelomové technologie Eco Bubble, která chytře přemění prací prostředek na aktivní pěnu a odstraní z prádla snadno a rychle veškeré nečistoty. Aby byl výsledný efekt skutečně dokonalý, disponuje přístroj funkcí Bubble Soak, která hlídá, aby bylo prádlo vždy zcela ponořené v aktivní pěně. A to vše za pomoci technologie StayClean Drawer, která zajišťuje maximální využití použitého pracího prostředku. V neposlední řadě je pračka opatřena Smart Check systémem, který vám nabídne řešení v případě nastalé poruchy.

Šetrná a zároveň výkonná

Pračka disponuje technologií Eco Bubble, jejímž prostřednictvím je vždy zaručen dokonalý výsledek praní, a to i za použití nízkých teplot. Prášek je v bubnu přeměněn na pěnu, která aktivně proniká tkaninami a efektivně odstraňuje veškerou špínu. Výsledek praní vás ohromí a ještě ušetříte za energii.

Garance dlouhé životnosti pračky

Díky digitálnímu invertorovému motoru je zajištěna minimální hlučnost pračky a garance konstantního výkonu po dobu fungování spotřebiče. Výrobce se chlubí certifikací organizace VDE na dvacetiletý provoz a sám nabízí desetiletou záruku na motor.

Konec odolných skvrn

Nebaví vás věčný boj se špatně odstranitelnými skvrnami, jako jsou například skvrny od trávy, vína či čokolády? Nechcete utrácet za chemické odstraňovače skvrn, které stejně nefungují? S touto pračkou jediným stiskem tlačítka zlikvidujete i tu nejodolnější špínu z jakéhokoliv prádla. Pomocí funkce Bubble Soak je celé prádlo ponořeno do aktivní pěny, což zaručuje vždy dokonalý výsledek pracího procesu.

Vyladěná do nejmenšího detailu

Funkce StayClean Drawer zajišťuje maximální využití použitého přípravku na praní, díky proplachování zásuvky na detergent. Jakmile je tedy vložen do přístroje prášek na praní, je do zásuvky vstříknuta voda. Jejím propláchnutím dojde k uvolnění veškerého detergentu a prací prostředek je při pracím procesu využit bezezbytku. Tím je zabráněno jeho nežádoucímu zasychání na stěně zásuvky.

Krásná a chytrá zároveň

Díky transparentním dvířkům Crystal Gloss je tato pračka elegantním doplňkem každé domácnosti. Výrobce myslel při vývoji tohoto spotřebiče opravdu na vše, proto vyvinul mobilní aplikaci sloužící pro odstraňování problémů. Smart Check systém je skvělým pomocníkem v situaci, kdy pračka nefunguje tak, jak by měla. Aplikace zajišťuje automatické odhalování a diagnostikování potíží a současně nabízí řešení, jak vzniklý problém vyřešit. Tím šetří váš čas a peněženku. Tohoto pomocníka prostě musíte mít!

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníPračka s předním plněním
VýrobceSamsung
Způsob plněnípřední
Způsob umístěnívolně stojící
Maximální náplň pračky7 kg
Hlučnost při praní51 dB
Počet otáček1400 ot./min
Hlučnost při odstřeďování74 dB
Hmotnost brutto63 kg
Hmotnost61 kg
Barvabílá
Počet programů14
Minipračkyne
Energetické údaje
Energetická třídaA+++
Spotřeba el. energie103 kWh
Rozměry
Šířka60 cm
Hloubka55 cm
Výška85 cm
Třídy
Účinnosti odstřeďováníB
Funkce a ovládání
Displejano
Dětská pojistkaano
EcoBubbleano
BabyProtectano

Vývoj ceny Samsung WW70J5446DW


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.