Samsung WW70K5210UW - krátká recenze

13. dubna 2021 0
Samsung WW70K5210UW
 • Typ: Pračka s předním plněním
 • Maximální náplň: 7 kg
 • Počet otáček: 1200 ot./min.
 • Hlučnost při odstřeďování: 74 db
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Pračky
13 889 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pokud chcete cenově dostupnou pračku ale vyžadujete výkon, máme tu něco pro vás. Samsung WW70K5210UW je jedna ze starších sester modernějšího provedení pračky, která určitě nezklame. Již při tomto typu se setkáme s technologií Bubble Soak, která odstraňuje i ty nejhorší skvrny a nesmí chybět ani funkce Add Wash.

Tichá, výkonná pračka se 7 kg bubnem je vhodná do menších domácností kde si potrpí na technologické vymoženosti. Může nás upoutat svou funkcí SmartCheck, která umožňuje pomocí mobilní aplikace diagnostikovat problémy na pračce a najít řešení.

Výhody

 • dostupná cena
 • možnost doplnit prádlo i během praní
 • motor s 10 letou zárukou

Nevýhody

 • chybí funkce Aqua Stop
 • větší spotřeba oproti předchozím modelům
 • nižší otáčky při odstřeďování

Závěr recenze: Cenově dostupná pračka, která překvapí funkcemi

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
13 889 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Samsung WW70K5210UW píše eshop

Nabízí tichý chod, dlouhou životnost, čtrnáct programů a osm speciálních funkcí. Přístroj můžete snadno ovládat díky velkému LED displeji. Do bubnu lze vložit až sedm kilogramů prádla a díky speciálním dvířkům je možné prádlo kdykoliv během praní přidat nebo odebrat. Pěna, která se vytvoří během praní, vložené prádlo dokonale vypere a přitom ho neponičí. Poradí si i s dlouho zaschlými skvrnami. Pokud si nainstalujete příslušnou aplikaci do telefonu, můžete tak včas odhalit případnou závadu a vyhledat vhodné řešení. Praní je ekonomické a úsporné. Aktivací dětské pojistky zablokujete veškerá tlačítka kromě tlačítka Napájení a zamezíte dětem ve spuštění jakéhokoliv programu.

Dvířka stále dokořán

Jestliže zapomenete přidat do pračky nějaký kousek prádla, funkce Add Wash vám umožní vložit oblečení dodatečně, přestože byl spuštěn prací program. Dvířka můžete bez obav otevřít, pokud je teplota uvnitř bubnu nižší než 50°C. Tuto dokonalou funkci můžete dále využít u prádla praného v ruce, které chcete jen propláchnout nebo vyždímat, nebo pokud chcete během pracího cyklu přidat více aviváže.

Dokonale vyprané prádlo

Výkonné praní i při nízkých teplotách umožní technologie Eco Bubble. Prací prostředek se během cyklu přemění na aktivní pěnu, která se snadno dostane do tkaniny a odstraní nečistoty. Jako bonus tkaninu chrání a navíc šetří energii.

Pryč se zaschlými skvrnami

Stiskem jediného tlačítka spustíte funkci Bubble Soak, která vám pomůže odstranit i zaschlé skvrny, se kterými si běžný prací program neporadí. Uvolnění a odstranění skvrn zajistí aktivní pěna do které je oblečení namočeno.

Levné praní při dlouhodobém výkonu

Neměnný výkon, minimální hluk a výborná energetická účinnost. To vše díky digitálnímu invertorovému motoru. Tento chytrý motor využívá silných magnetů pro tišší a vyšší výkon, přesto spotřebuje méně energie než běžné motory. Nepoužívá žádné kartáče a může tak nabídnout neobvyklou životnost s desetiletou zárukou.

Automatická diagnostika

Systém Smart Check automaticky monitoruje a zaznamenává chyby, které mohou během používání vzniknout. Možnou závadu snadno rozpozná již v rané fázi a nabídne řešení prostřednictvím aplikace na telefonu, kterou lze nainstalovat na mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo iPhone. To vše šetří váš čas, vzniklé náklady a nepříjemné řešení problémů se servisními techniky.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníPračka s předním plněním
VýrobceSamsung
Způsob plněnípřední
Způsob umístěnívolně stojící
Maximální náplň pračky7 kg
Hlučnost při praní54 dB
Počet otáček1200 ot./min
Hlučnost při odstřeďování74 dB
Hmotnost61 kg
BarvaBílá
Vestavnáne
Počet programů14
Energetické údaje
Energetická třídaA+++
Spotřeba el. energie122 kWh
Rozměry
Šířka60 cm
Hloubka55 cm
Výška85 cm
Třídy
Účinnosti odstřeďováníB
Funkce a ovládání
Odložený startano
Displejano
Dětská pojistkaano
EcoBubbleano
BabyProtectano

Vývoj ceny Samsung WW70K5210UW


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.