Samsung WW90M740NOA - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Samsung WW90M740NOA
 • Typ: Pračka z předním plněním
 • Maximální náplň: 9 kg
 • Počet otáček: 1400 ot./min.
 • Hlučnost při odstřeďování: 73 dB
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Pračky
24 529 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Výborný stroj na dokonalé doladění domácnosti, který budete chtít mít na očích celé dny. Tato designově zpracována pračka disponuje velkým 9 kg bubnem a 14 programy. Funkce AddWash, QuickDrive, Q- rator, Eco Buble, EcoDrum Clean a osvícený buben určitě potěší každého nadšence pro technologie.

Značka Samsung přinesla i novou funkci Hygiene Steam, která dbá na extra hygienu. Tato funkce vypouští z bubnu páru, která napomáhá čištění, ničí bakterie a zbavuje prádlo alergenů. Pokud jste nadšenec do technologií a nechcete jen obyčejnou pračku, Samsung WW90M740NOA je přesně pro vás.

Výhody

 • výborně vypadající design
 • oplachovací systém v zásobníku na prací prášek
 • elegantní osvícení bubnu
 • antialergická a antibakteriální funkce
 • velmi dobrá spotřeba vody

Nevýhody

 • nadměrná hmotnost a velikost
 • vyšší cena oproti podobným modelům

Závěr recenze: Technologicky a designově propracovaná pračka plná užitečných funkcí.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
24 529 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Samsung WW90M740NOA píše eshop

Pračka umožňuje za využití technologie QuickDrive zkrátit dobu praní na polovinu a přitom ušetřit až pětinu spotřeby energie při zachování shodné kvality praní. Pokud zapomenete na nějaký kousek na vyprání, můžete přidat prádlo i v průběhu cyklu. Chytrý programový asistent poradí s výběrem optimálního pracího cyklu a pomůže optimalizovat načasování praní. Maximální efektivitu praní i při nižších teplotách zajišťuje technologie Eco Bubble.

Rychlé prani s QuickDrive

Technologie QuickDrive umožňuje zkrátit dobu praní až na polovinu a zároveň snížit spotřebu elektřiny až o pětinu. Udržuje si přitom stejnou kvalitu praní. Je to možné díky speciální konstrukci bubnu Q-Drum, která zajišťuje nezávislé otáčení zadní strany pračky a bubnu. Prádlo se tak v pračce hýbe efektivněji a praní je šetrnější, rychlejší a účinnější.

Přidání zapomenutých kousků

Funkce AddWash umožňuje přidání prádla i v průběhu pracího cyklu. To se bude hodit, pokud na některý kousek zapomenete, nebo ho budete chtít nechat jen vymáchat a odstředit po ručním praní.

Chytrý asistent

Důmyslný systém Q-rator, který dokáže na základě nasbíraných dat zabezpečit co nejefektivnější využití technologie QuickDrive. Umí poradit vhodný prací cyklus, pomůže s plánováním rozvržení času a bude se hodit i při vzdáleném odstraňování problémů.

Vysoký výkon i při nízké teplotě

O mimořádně výkonné praní i při nižších teplotách se stará technologie Eco Bubble. Ta prací prostředek promění na aktivní pěnu, která pronikne do tkaniny a efektivněji (přitom maximálně šetrně) tak dokáže odstranit nečistoty.

Maximální rychlost

Při využití funkce Super Speed můžete mít vypráno za pouhých 39 minut. Kombinuje důkladné vyčištění za využití Eco Bubble s dynamickým pohybem zajištěným technologií QuickDrive. Při máchání urychlí program zrychlení otáček a funkci přímého vstřikování.

Samočistící funkce

Aby i pračka zůstala stále čistá, je vybavena funkcí Eco Drum Clean+. Ta eliminuje 99,9 % bakterií a napomáhá s vyčištěním pračky. Nevyžaduje přitom použití silné chemie, vystačí si se silným proudem vody a vysokými otáčkami. Navíc pračka sama upozorní, kdy je čas čisticí program využít.

Účinné řešení odolných skvrn

O nejodolnější skvrny se postará Bubble Soak. Namáčí oblečení do aktivní pěny, čímž se skvrny uvolní a snadněji odstraní. Hygienickou čistotu zajistí Hygiene Steam. Ze dna bubnu vypouští páru, která si poradí se zažranou špínou, zneškodní alergeny a poradí si s bakteriemi.

Další vychytávky

Díky invertorovému motoru je pračka odolnější, tišší a výkonnější. Keramické topné těleso slouží jako prevence vzniku vodního kamene. Lépe nahlédnout dovnitř umožní praktické osvětlení. Zásuvka StayClean Drawer využívá extra dávku opláchnutí, která pomáhá redukovat vznik usazenin.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníPračka s předním plněním
VýrobceSamsung
Způsob plněnípřední
Způsob umístěnívolně stojící
Maximální náplň pračky9 kg
Hlučnost při praní49 dB
Počet otáček1400 ot./min
Hlučnost při odstřeďování73 dB
Časová předvolba max.24 h
Hmotnost80 kg
Barvabílá
Vestavnáne
Počet programů14
Minipračkyne
Energetické údaje
Energetická třídaA+++
Spotřeba el. energie130 kWh
Spotřeba vody42.72 l
Rozměry
Šířka60 cm
Hloubka69 cm
Výška85 cm
Třídy
Účinnost pracího výkonuA
Účinnosti odstřeďováníA
Funkce a ovládání
Sušičkane
Odložený startano
Displejano
Dětská pojistkaano
EcoBubbleano
Aqua Stopano
Sprchování prádlaano
Parní praníano

Vývoj ceny Samsung WW90M740NOA


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.