Sencor SAC MT7011C - krátká recenze

14. září 2021 0
Sencor SAC MT7011C
  • energetická třída: A
  • chladící výkon: 2 kW
  • dálkové ovládání: ano
  • časovač: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mobilné klimatizácie
7 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Ventilátor, odvlhčování, chlazení - tyto tři funkce nabízí Sencor SAC MT7011C. Rychlost ventilátoru je nastavitelná, stejně jako sklon lamel. Klimatizace je vhodná do místnosti s plochou maximálně 18 m2. Kolečka a integrovaná rukojeť umožní komfortní přesouvání zařízení. Filtry jsou omyvatelné, údržba nevyžaduje odborníka. O aktuálním nastavení vám poskytne přehled LED displej, zařízení ovládáte pomocí dálkového ovladače. Klimatizace disponuje režimem SLEEP, který vám zaručí ničím nerušený spánek. Drenážní vývod vás optickou signalizací upozorní, když je plný.

Výhody

  • účinně vychladí malou místnost

Nevýhody

  • teplo z hadice doslova vyhřívá místnost
  • hlučný

Závěr recenze: U tohoto modelu výkon a parametry nesklidí jednoznačný úspěch.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
7 990 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Sencor SAC MT7011C píše eshop

Mobilní a snadno přenosná klimatizace značky Sencor je perfektním řešením do všech místností, kam není možné umístit klimatizaci vestavěnou. Díky praktickým kolečkům a rukojeti ji snadno kamkoli přemístíte. Provoz si můžete zvolit z několika režimů – ventilátor, odvlhčování či chlazení. Nastavit si můžete taktéž rychlost ventilátoru či sklon lamel. Klimatizace obsahuje dva vzduchové filtry, které eliminují víření prachu a jsou snadno omyvatelné. Nechybí ani přehledný LED displej, na kterém najdete všechny nastavené parametry.

Snadné umístění kamkoli

Mobilní klimatizace značky Sencor je ideálním přístrojem do místností o ploše 10–18 metrů čtverečních. Díky jejímu praktickému provedení ji snadno přemístíte tam, kam budete zrovna potřebovat, a to bez jakékoli náročné instalace.

Režimy pro každý den

Klimatizace je vybavena třemi režimy provozu. Kromě samostatného ventilátoru můžete využít taktéž režim chlazení nebo odvlhčování. Přístroj je navíc vybaven tichým režimem SLEEP, který je ideální pro použití v noci.

Bezproblémová údržba

Design klimatizace je vyvinut s důrazem na praktičnost, eleganci i snadnou údržbu. Je vybavena čtyřmi kolečky a integrovanou rukojetí, díky čemuž přístroj snadno přemístí úplně každý. Uvnitř klimatizace se skrývají dva vzduchové filtry, které jsou omyvatelné, údržba zařízení tak nevyžaduje žádný odborný servis.

LED displej se všemi údaji

Na přístroji objevíte LED displej, který zobrazuje všechny potřebné informace jako teplotu, zvolený režim či rychlost ventilátoru. Snadno na něm můžete pozorovat také časovač, který lze nastavit na automatické zapnutí či vypnutí. Veškeré údaje lehce nastavíte za pomocí dálkového ovládání.

Do posledního detailu

Ventilátor je vybaven čtyřmi rychlostmi, z nichž si sami navolíte tu ideální. Upravit si můžete i sklon horizontálních lamel, v případě těch vertikálních je možné nastavit automatický pohyb. V případě použití režimu odvlhčování se nemusíte obávat přeplnění nádržky na kondenzát. Přístroj obsahuje drenážní vývod a optickou signalizací vás upozorní na její naplnění. Horký vzduchu lze z místnosti odvádět buď přes zeď nebo přes vertikální posuvné okno.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSencor
Typmobilní
Mobilníano
Hlučnost vnitřní jednotky53 dB
Hmotnost23.8 kg
Průtok vzduchu350 m3/h
Dálkové ovládáníano
Kapacita odvlhčování14.4 l/24h
Počet rychlostí4
ChladivoR410A
Energetické údaje
Ener­getická třídaA
EER - účinnost chlazení2.62
Příkon890 W
Rozměry
Výška69.5 cm
Šířka27 cm
Hloubka48 cm
Funkce
Topeníne
Časovačano
Odvlhčováníano

Vývoj ceny Sencor SAC MT7011C


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.