Sencor SAC MT9012CH - krátká recenze

17. ledna 2021 0
Sencor SAC MT9012CH
 • energetická třída: A
 • chladící výkon: 2,6 kW
 • dálkové ovládání: ano
 • časovač: ano
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Mobilné klimatizácie
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Přesouvání Sencor SAC MT9012CH usnadní kromě koleček i praktická rukojeť. Klimatizace nabízí 5 volitelných režimů provozu, 4 rychlosti ventilátoru, režim spánku a časovač. Přehledný LED displej vám poskytne veškeré informace o aktuálním nastavení. Zařízení se ovládá dálkovým ovládáním. Sklon lamel lze nastavit ručně. Horký vzduch je odváděn přes zeď, nebo přes vertikálně posuvné okno. Údržba je jednoduchá, skládá se pouze z mytí filtrů. Pro noční režim je charakteristická nehlučný provoz, která váš spánek nebude rušit.

Výhody

 • 5 provozních režimů
 • časovač
 • malé místnosti ochladí rychle
 • je možné nastavit sklon lamel

Nevýhody

 • hlučná
 • výrobcem deklarovanou plochu nevychladí, je vhodná pro malé prostory
 • napojení vývodu složité

Závěr recenze: Klimatizace sice za dostupnou cenu, ale ne úplně bez nedostatků.

Co o Sencor SAC MT9012CH píše eshop

Rozlučte se s dusnými hodinami strávenými v neklimatizovaných místnostech. Mobilní přístroj od značky Sencor jednoduše umístíte, kam bude třeba, zatímco on se postará o tu nejlepší aklimatizaci místnosti. Díky praktickému designu, který je vybaven pojízdnými kolečky a rukojetí, jej snadno kamkoli přemístíte. Klimatizace je vybavena pěti režimy provozu a disponuje čtyřmi úrovněmi nastavení rychlosti ventilátoru. Využít můžete také režim spánku nebo časovač. Jednoduché nastavení zajišťuje dálkové ovládání a přehledný LED displej, který zobrazuje vše, co k provozu klimatizace potřebujete.

Mobilní záchrana v horkých dnech

Praktický a mobilní přístroj značky Sencor je ideálním řešením do místnosti, kterou potřebujete mít klimatizovanou. Kromě mytí filtrů nevyžaduje žádný odborný servis a stará se o to, aby za jeho provozu nedocházelo k vysušování vzduchu. Disponuje vysokým chladícím výkonem a perfektně se hodí do místností až o 21 metrech čtverečních.

5 režimů provozu

Přístroj se chlubí pěti režimy provozu, které můžete využít dle své libosti. Kromě klasického chlazení klimatizace nabízí také odvlhčování, topení, samostatný ventilátor nebo chytrý IQ režim s automatickým nastavením dle aktuálních podmínek v místnosti. Rychlost ventilátoru si můžete zvolit ze čtyř úrovní. V režimu chlazení pak můžete využít rozsah teplot od 18 do 35 stupňů Celsia, v případě topení je to 10 až 25 stupňů Celsia.

Všechno, co potřebujete

Součástí klimatizace je také chytrý noční režim Sleep, který se vyznačuje tichým provozem a zabraňuje tomu, aby v průběhu noci došlo k přílišnému poklesu teploty. Nechybí ani 24hodinový časovač automatického zapnutí či vypnutí a možnost ručního nastavení sklonu horizontálních lamel. Odvod horkého vzduchu z místnosti je prováděn buď přes zeď, nebo vertikální posuvné okno.

Líbivý design se snadným ovládáním

Na přístroji naleznete přehledný LED displej, který zobrazuje všechny potřebné informace jako teplotu, zvolený režim i rychlost, nastavení časovače nebo režim spánku. Klimatizaci pak ovládáte jednoduše za pomocí dálkového ovládání s LCD displejem. Součástí designu jsou čtyři kolečka i integrovaná rukojeť, se kterými přístroj snadno přemístíte.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSencor
Typmobilní
Mobilníano
Hlučnost vnitřní jednotky54 dB
Hmotnost29.7 kg
Průtok vzduchu330 m3/h
Dálkové ovládáníano
Počet rychlostí4
ChladivoR410A
Energetické údaje
Ener­getická třídaA
EER - účinnost chlazeníA
COP - účinnost topeníA
Příkon1010 W
Rozměry
Výška69.5 cm
Šířka27 cm
Hloubka48 cm
Funkce
Topeníano
Časovačano
Odvlhčováníano

Vývoj ceny Sencor SAC MT9012CH


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.