Sencor SAC MT9012CH - krátká recenze

27. září 2020 0
Sencor SAC MT9012CH
 • energetická třída: A
 • chladící výkon: 2,6 kW
 • dálkové ovládání: ano
 • časovač: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mobilné klimatizácie
8 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Přesouvání Sencor SAC MT9012CH usnadní kromě koleček i praktická rukojeť. Klimatizace nabízí 5 volitelných režimů provozu, 4 rychlosti ventilátoru, režim spánku a časovač. Přehledný LED displej vám poskytne veškeré informace o aktuálním nastavení. Zařízení se ovládá dálkovým ovládáním. Sklon lamel lze nastavit ručně. Horký vzduch je odváděn přes zeď, nebo přes vertikálně posuvné okno. Údržba je jednoduchá, skládá se pouze z mytí filtrů. Pro noční režim je charakteristická nehlučný provoz, která váš spánek nebude rušit.

Výhody

 • 5 provozních režimů
 • časovač
 • malé místnosti ochladí rychle
 • je možné nastavit sklon lamel

Nevýhody

 • hlučná
 • výrobcem deklarovanou plochu nevychladí, je vhodná pro malé prostory
 • napojení vývodu složité

Závěr recenze: Klimatizace sice za dostupnou cenu, ale ne úplně bez nedostatků.

Co o Sencor SAC MT9012CH píše eshop

Rozlučte se s dusnými hodinami strávenými v neklimatizovaných místnostech. Mobilní přístroj od značky Sencor jednoduše umístíte, kam bude třeba, zatímco on se postará o tu nejlepší aklimatizaci místnosti. Díky praktickému designu, který je vybaven pojízdnými kolečky a rukojetí, jej snadno kamkoli přemístíte. Klimatizace je vybavena pěti režimy provozu a disponuje čtyřmi úrovněmi nastavení rychlosti ventilátoru. Využít můžete také režim spánku nebo časovač. Jednoduché nastavení zajišťuje dálkové ovládání a přehledný LED displej, který zobrazuje vše, co k provozu klimatizace potřebujete.

Mobilní záchrana v horkých dnech

Praktický a mobilní přístroj značky Sencor je ideálním řešením do místnosti, kterou potřebujete mít klimatizovanou. Kromě mytí filtrů nevyžaduje žádný odborný servis a stará se o to, aby za jeho provozu nedocházelo k vysušování vzduchu. Disponuje vysokým chladícím výkonem a perfektně se hodí do místností až o 21 metrech čtverečních.

5 režimů provozu

Přístroj se chlubí pěti režimy provozu, které můžete využít dle své libosti. Kromě klasického chlazení klimatizace nabízí také odvlhčování, topení, samostatný ventilátor nebo chytrý IQ režim s automatickým nastavením dle aktuálních podmínek v místnosti. Rychlost ventilátoru si můžete zvolit ze čtyř úrovní. V režimu chlazení pak můžete využít rozsah teplot od 18 do 35 stupňů Celsia, v případě topení je to 10 až 25 stupňů Celsia.

Všechno, co potřebujete

Součástí klimatizace je také chytrý noční režim Sleep, který se vyznačuje tichým provozem a zabraňuje tomu, aby v průběhu noci došlo k přílišnému poklesu teploty. Nechybí ani 24hodinový časovač automatického zapnutí či vypnutí a možnost ručního nastavení sklonu horizontálních lamel. Odvod horkého vzduchu z místnosti je prováděn buď přes zeď, nebo vertikální posuvné okno.

Líbivý design se snadným ovládáním

Na přístroji naleznete přehledný LED displej, který zobrazuje všechny potřebné informace jako teplotu, zvolený režim i rychlost, nastavení časovače nebo režim spánku. Klimatizaci pak ovládáte jednoduše za pomocí dálkového ovládání s LCD displejem. Součástí designu jsou čtyři kolečka i integrovaná rukojeť, se kterými přístroj snadno přemístíte.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSencor
Typmobilní
Mobilníano
Hlučnost vnitřní jednotky54 dB
Hmotnost29.7 kg
Průtok vzduchu330 m3/h
Dálkové ovládáníano
Počet rychlostí4
ChladivoR410A
Energetické údaje
Ener­getická třídaA
EER - účinnost chlazeníA
COP - účinnost topeníA
Příkon1010 W
Rozměry
Výška69.5 cm
Šířka27 cm
Hloubka48 cm
Funkce
Topeníano
Časovačano
Odvlhčováníano

Vývoj ceny Sencor SAC MT9012CH


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*