SodaStream JET Premium Zlatá Metalická - krátká recenze

27. října 2020 0
SodaStream JET Premium Zlatá Metalická
  • Objem láhve: 0,9 l
  • Výdrž bombičky: 80 litrů
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Sodastream
1 799 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Sodastream JET Premium Gold je výrobník sody, který dokáže připravit 0,9 litru perlivé vody najednou. Kromě samotného přístroje a jedné bombičky v balení najdete samozřejmě i láhev z bezpečného plastu (bez BPA) + bonus navíc: 2 skleněné 330 ml sklenice.

Designově zajímavý kousek (limitovaná edice) zapadne do každé kuchyně a máte tak k dispozici vždy čerstvý přísun perlivé vody, kterou si také podle chuti můžete doladit koncentrovanými příchutěmi téže značky.

Náhradní bombičky do tohoto přístroje můžete získat zde.

Výhody

  • zajímavý design
  • úsporné zařízení
  • stále přijatelná cena
  • v balení 2 sklenice

Nevýhody

  • přístup k upevnění láhve je o něco obtížnější

Závěr recenze: Výrobník sody ověřené značky se širokým obchodním zázemím v limitované edici pro každodenní osvěžení.

Co o SodaStream JET Premium Zlatá Metalická píše eshop

Výrobník domácí perlivé vody, který vám kdykoliv připraví perlivou vodu či limonádu. K jeho provozu nepotřebujete elektrickou energii ani žádné baterie - je totiž zcela mechanický. Příprava je naprosto jednoduchá: perlivou vodu namícháte jediným stlačením. Bublinky vyrábí plynová bombička s CO2, která vám vystačí až na 80 litrů nápoje. Při jejím vypotřebování ji snadno vyměníte za novou, přičemž lze platit pouze za plyn uvnitř bombičky. Perlivou vodu si můžete ochutit širokou škálou koncentrovaných příchutí a vytvořit si tak chutnou domácí limonádu.

Perlivá voda dle vašich představ

Dopřejte si takovou vodu, na jakou máte zrovna chuť. Zvolíte si jemně, středně nebo hodně perlivou? Podle počtu stlačení si namícháte svou vlastní variantu. Litr této vody stojí již od 2,57 Kč.

Ekologicky, pohodlně a bez zátěže

Přístroj pracuje na mechanickém principu. To znamená, že nebude spotřebovávat žádnou elektrickou energii ani baterie. Nezatíží tedy vaší domácnost a zbaví vás věčného tahání lahví.

Kouzlo plynových bombiček

V základní výbavě výrobníku SodaStream je plynová náplň s CO2, která čistou vodu obohatí o řetízkující proud bublinek. Jedna bombička vám, v závislosti na míře perlivosti nápojů, vydrží až na 80 litrů.

Ekologický koloběh

Prázdné bombičky se nevyhazují. V České republice je více jak 1600 autorizovaných výměnných míst, kam bombičku donesete a vyměníte za novou, přičemž zaplatíte pouze za plynovou náplň. Prázdná bombička je ošetřena a znovu naplněna plynem CO2.

Co takhle dát si limonádu?

Perlivou vodu můžete obohatit koncentrovanými příchutěmi SodaStream. Jsou připravené tak, aby chuť ladila s perlivou vodou. Vybírat můžete z různých zajímavých kombinací, s ovocným cukrem, bez cukru, vitamínových, koktejlových, ovocných, přírodních, colových, ledových čajů a dalších. Pravá domácí limonáda zachutná všem.

Najděte si vlastní styl

Aby model JET zapadl do vaší kuchyně a osobitého stylu, můžete si vybírat z mnoha barevných variant a dalších elegantních kombinací. V každém balení kromě výrobníku sody a bombičky najdete také tlaku odolnou lahev z plastu bez BPA.

Parametry produktu

Souhrn
Zařazenísodastream přístroj
VýrobceSodastream
Typ produktupřístroje
Objem láhve1 l

Vývoj ceny SodaStream JET Premium Zlatá Metalická


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.