Stiga ESTATE 2084 H

27. října 2021 0
Stiga ESTATE 2084 H
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zahradní traktory
55 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Co o Stiga ESTATE 2084 H píše eshop

Zapomeňte na nekonečné sečení trávy! Se zahradním traktorem Stiga ušetříte spoustu práce a času. Skvěle se hodí pro větší pozemky, kde by běžná sekačka na trávu nestačila. Ve výbavě se nachází výkonný benzinový motor a hydrostatická převodovka ovládaná pedálem. Sekat můžete dokonce i při couvání, takže se dostanete do hůře přístupných míst. Žací ústrojí využívá dvojici nožů a umožňuje nastavit výšku střihu v sedmi stupních. Kromě praktického sběrného koše o objemu 200 litrů lze používat také sadu pro mulčování. Moderní design doplňují světlomety, které usnadňují sečení i po západu slunce. Komfortní používání zajišťuje volant s měkkým potahem a polstrovaná sedačka doplněná o opěrky rukou, vhod přijde také úložný prostor a nápojový držák.

Pro snadné sečení

Spolehněte se na benzínový motor Stiga o dostatečném výkonu 7,4 kW při 2 400 ot/min. Rychlost jízdy můžete snadno měnit i bez změny převodu, a to zásluhou hydrostatické převodovky ovládané pedálem. Nezastaví vás tedy ani drobně kopcovitý terén.

Výška podle představ

Zakládáte si na dokonalém trávníku? Žádný problém. Výšku střihu můžete nastavit v sedmi stupních od 25 do 80 milimetrů, a to manuálně pomocí páky. Žací ústrojí měří na šířku 84 centimetrů a obsahuje dva nože.

Zvládne i mulčování

Sečení vám půjde rychle od ruky zásluhou velkého sběrného koše o objemu 200 litrů, který nemusíte tak často vysypávat a přerušovat tak práci. Díky funkci Stiga Multiclip zvládne zahradní traktor také mulčování.

Nezastaví vás ani západ slunce

Stroj je vybaven tlačítkem, které umožňuje sekat trávu i při couvání. To znamená, že svou práci zvládnete rychleji i na hůře přístupných místech. A překážkou nemusí být ani šero nebo dokonce tma, neboť traktor využívá praktické světlomety.

Pohodlí zaručeno

Především při delší práci oceníte ergonomický volant s měkkou rukojetí a polstrovanou sedačku, která byla vybavena opěrkami rukou. Čeká na vás i spousta užitečných detailů jako úložný prostor či držák na nápoje.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníTraktor se sběrným košem
VýrobceStiga
Typzahradní traktory
Záběr84 cm
Objem koše200 l
Mulčovací hlavaano
Kola15 / 18
Počet nožů2
Hmotnost181 kg
Světlaano
Hlučnost100 dB
Převodovkahydrostatická

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
55 490 Kč Do obchodu Heureka.cz
Vývoj ceny Stiga ESTATE 2084 H


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.